Hirdetés

2024. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Keni21 válasza perge666 (#2000) üzenetére


Keni21
tag

Szerintem ez inkább készlet kisöprés, nem igen találtam már sok helyet ahol van készleten. Az régi ára húzós nagyon. A tartósságát nem tudom de ha 1 évet kibír már megérte. Nekem előtte egy 1690 forintos ki támasztós műanyag tokom volt. Testvéremnek volt az 5S-én egy gyári tok, azt is a telekomban vette, eltört az alján a csatlakozó mellett. Vissza vitte és cseréltek egy újra.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#2002) Rage47 válasza adalbert1 (#1989) üzenetére


Rage47
veterán

na milyen a tok?

(#2003) adalbert1 válasza Rage47 (#2002) üzenetére


adalbert1
veterán

1 hét után sem recseg-ropog, továbbra is csak azt látom hátránynak, hogy csúszósabb az anyaga, mint a gyári bőr vagy szilikon toknak, így pl. a magsafe wallet is könyebben csúszik le róla a zsebemben ha más is van mellette, ezen kívül teljesen jó.

(#2004) Rage47 válasza adalbert1 (#2003) üzenetére


Rage47
veterán

köszi!
En nem tudom, mire lehet hasznalni a walletet, de ezek szerint valaki használja. Sosem raknam oda a karytaimat, nem bíznék benne.

(#2005) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Sziasztok!

Néha még eszembe jut, hogy kellene egy 13 minit vennem :)
Most apple fronton egy sima 11-es van és mellette egy Samsung A54 a fő telefon, de nagynak érzem.... Iphone SE 2016-al kezdtem, az örök szerelem marad :D

Meddig gyártották a 13 minit? Újonnan lehet még kapni értelmes áron, vagy engedjem el és nézelődjek a használt piacon?

Most eltávolodtam az Apple témától, van esély, hogy ezt a méretet visszahozzák mondjuk a következő szériánál, vagy 6,1 col alá már nem mennek?

Köszi, ha képbe hoztok! ;)

(#2006) Zsolt,72 válasza bodorjanos (#2005) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Újonnan lehet még kapni értelmes áron?

Nézz szét HardverAprón, keress megbízható eladót és van esély kifogni egyet.

van esély, hogy ezt a méretet visszahozzák mondjuk a következő szériánál?

Jelenleg semmi jele annak, hogy tervezné az Apple a 6.1” alá történő lépést.

(#2007) bodorjanos válasza Zsolt,72 (#2006) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Köszi a válaszokat.
Sajnos ezekre a válaszokra számítottam, de köszi a megerősítést!

(#2008) gaben88


gaben88
őstag

Nagyon ütött, kopott már a gyári zöld bőrtokom, megérett szerintem a cserére. Milyen jó minőségű, minimalista átlátszó tokot tudtok ajánlani, ami támogatja a magsafe-et? A gyári jó féle? Nem sárgulós? :R

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad (10th gen.), Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#2009) zzz03 válasza gaben88 (#2008) üzenetére


zzz03
őstag

Telekom oldalán a gyári Apple átlátszó megsafe tok még akciós volt. 3500ft-ért adták. Az jó választás.

[ Szerkesztve ]

(#2010) gaben88 válasza zzz03 (#2009) üzenetére


gaben88
őstag

Most 3990 Ft, de meg is rendeltem! :R

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad (10th gen.), Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#2011) Ádám16 válasza gaben88 (#2010) üzenetére


Ádám16
addikt

:R Legutóbb csak bőrt rendeltem, most jön egy ilyen is.

(#2012) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Sziasztok!

Van tipus hibaja a 13 mininek?

Nezegetem a 12 minit is, de a hosszabb tamogatas es a nagyobb akksi miatt a 13 mini azert jobb opcio lehet gondolom.

(#2013) lorcsi válasza bodorjanos (#2012) üzenetére


lorcsi
veterán

3 eve hasznalom, meg nem talalkoztam ilyennel

(#2014) volandy válasza lorcsi (#2013) üzenetére


volandy
senior tag

Akkor még most is érdemes megvenni?

(#2015) Zsolt,72 válasza volandy (#2014) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szerintem igen. Ha elérhető volna a Telekom, vagy az apple.hu oldalán, szívesen vennék egyet, mert az elődje nekem nagyon bevált.

A 13 mini hardvere teljesen vállalható és szoftveres támogatás is lesz még hozzá sokáig. Nyilván az akkumulátor karcsú, az én életvitelem során nem gond, maximum lenne nálam a hátizsákban egy külső akkumulátor (akár MagSafe), a ritka alkalomra, amikor hirtelen rá kellene pótolni.

Ezeket érdemes mérlegelni. A viselése nagyon kényelmes, ez sok mindenért kárpótol.

(#2016) volandy válasza Zsolt,72 (#2015) üzenetére


volandy
senior tag

Hát ez az ha lenne gyári új akkor.

(#2017) Laslow válasza Zsolt,72 (#2015) üzenetére


Laslow
senior tag

2,5 éves az én 13 Minim, és számomra meglepő, de nem érzem zavarónak az akkukapacitását (89%-ot mond magáról). Azt tippeltem vásárláskor, hogy ilyenkor már erős igény lesz bennem akkucserére vagy új telefonra, de ez egyáltalán nem így lett. (Az előző telefonomnál már zavaróan gyenge volt az akku a vége felé, szóval tudom így érzeni is.)

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#2018) judas13 válasza volandy (#2014) üzenetére


judas13
addikt

Szerintem igen.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2019) Zsolt,72 válasza Laslow (#2017) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

A 89-cel még el tudsz lenni, tapasztalat alapján 79-től jelentkezik extrém csökkenés.

(#2020) perge666 válasza Laslow (#2017) üzenetére


perge666
veterán
LOGOUT blog

Az enyém 86%-os,érezhetően gyengébb mint az első 2 évben volt,de a napot még vígan kibírja és nekem ez a lényeg. :)

Fura de én is úgy voltam vele hogy 2 év után vagy akkut vagy telefont cserélek,ehhez képest lassan 3 éve van meg és eszem ágában nincs cserélni. :B

Eddig 1-2 év között mindig cseréltem telót, a 13mini a rekordtartó!

[ Szerkesztve ]

(#2021) judas13 válasza perge666 (#2020) üzenetére


judas13
addikt

Eddig 1-2 év között mindig cseréltem telót, a 13mini a rekordtartó! :C

Dettóó! Vagy még hamarabb inkább :K

98%-os az aksim (ősszel lesz két éves és felváltva használtam ezért).
Plusz májusban elcsíptem én is itt az infót, kb ingyér lett a gyári bőrtok, minden működik, teszi a dolgát, miért cseréljem le :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2022) laccy88


laccy88
senior tag

Sziasztok! Itt a nyár, mindenki strandol.
Van olyan vízálló tok, amelyben be meritek vinni a vízbe a telefont?
Nekem ez szimpatikus, de csak úgy nem bíznám rá a telefont.
Személyes tapasztalatok érdekelnek :DDD
Köszi

(#2023) volandy válasza judas13 (#2021) üzenetére


volandy
senior tag

Nem nagyon tudod cserélni csak ha beáldozod a kis méretet!

(#2024) judas13 válasza volandy (#2023) üzenetére


judas13
addikt

Ez a nehézség egyértelműen. Ha dobnád a méretet mindjárt kitágulna a világ.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2025) bodorjanos válasza Zsolt,72 (#2015) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Szia!
Neked 12 minid van?
Azokat is nezegetem. Igy, hogy nincs uj egyikbol se mar a piacon max aproban lehet neha latni ilyet, felmerult bennem, hogy lehet a 12 minit is eleg lenne kiprobalni, hogy jo meret-e nekem meg vagy mar kicsi lenne. Utobbi evekben romlik a szemem es azert neha elgondolkodok, hogy tul kicsi lenne, de ezekkel a 6,7 colos telokkal nehezen boldogulok. Tartalom fogyasztashoz tok jok, de telefonnak nagyok. A regi se-ben is azt imadtam, hogy eros volt es mindent tudott amit kellett es barhol elfert.
Annak idejen a 11 mellett dontottem a 12 mini helyett. Banom kicsit, bar a navigacional legalabb nem feltem annyira az ips-t, mint az oledet.
Gondolom az uzemidon az alapbol nagyobb tarhelyen kivul extra nagy kulonbseg nincs a ket telo kozott. Taln meg a ceramic shield, mintha az csak a 13-nal jott volna be.
Csak ventillalgatok itt magamban :DD :DD :DD

(#2026) Zsolt,72 válasza bodorjanos (#2025) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Volt 12 minim és nagyon elégedett voltam vele. A romló szemek miatti látás problémák ismerős helyzet, valamelyest lehet állítani a betűk méretén, illetve magán a kijelzőn megjelenő tartalom méretén [kép] .

Az egész 12-es család Ceramic Shield védelmet kapott: [kép]

(#2027) bodorjanos válasza Zsolt,72 (#2026) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Koszi a ceramic shieldrol az infot, az volt bennem, hogy csak a 13-as szeriat szereltek ezzel.
Meg agyalok, kell-e a 11 helyett a 12 vagy a 13 mini. Valahogy nem tudok szabadulni a gondolattol. Ha tudnam, hogy lesz ujra a kinalatban 5,4-es telo, akkor kivarnam, de ugye nem sok eselye van sajnos…

(#2028) Zsolt,72 válasza bodorjanos (#2027) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Ne számíts rá, sajnos ez a gyártó sem tervez 6 inch alá lépni, sőt: az idei nagyobbik gyártmányú 16-os még nagyobb kijelzőt kap. Az SE sorozat is 6,1 hüvelykes lesz… nekem nagyon tetszenek a minik, de a 12mini után normál 13, most pedig 15 érkezett.

Szívesen. :)

(#2029) bodorjanos válasza Zsolt,72 (#2028) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Nekem is csak becsipodes a mini, de olyan erzesem van, hogy ki kene probalnom 🤣 Persze lehet megbanom es rajovok tul kicsi, de az se 2016-ot gyakran eloveszem es jatszok vele es elvezem a meretet. Ezert is gondolom, szeretnem ezt a telefont.
Beegesre mennyire hajlamosak az iphone oled kijelzoi?

(#2030) Zsolt,72 válasza bodorjanos (#2029) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Nálam a 12mini és a 13 is több, mint 1-1 évig voltak meg, ezalatt nem jelentkezett beégés.

Nem használok fix magas fényerőt, nekem minden körülmények között megfelel az automata értéke. Ugye, ez szokott bűnös lenni a beégés miatt.

(#2031) Rage47 válasza bodorjanos (#2029) üzenetére


Rage47
veterán

nincs beégés

(#2032) bodorjanos válasza Rage47 (#2031) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Koszi!

(#2033) bodorjanos válasza Zsolt,72 (#2030) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

En is automata fenyerot hasznalok. Navigaciotol tartok kicsit, hosszabb utak alatt. Nincs carplay a kocsiban…
De azeet ez biztato!

(#2034) judas13 válasza bodorjanos (#2029) üzenetére


judas13
addikt

Itt is minden OK.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2035) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Bocs, ki volt mar biztosan vesezve tobb izben is itt a forumon, de ha valaki osszefoglalna nekem, hogy a 13 mini miben jobb a 12 mininel, azt megkoszonnem!

Erosebb proci, nagyobb alap tarhely, valoszinuleg 1 evvel hosszabb tamogatas, fenyesebb kijelzo es nagyobb akksi. Ezen kivul van relevans kulonbseg mas is koztuk? Kameraban nagyjabol ugyanannak tunnek. Face id, notch es meretek kb ugyanazok ahogy neztem. 5G, wifi, bluetooth is elviekben azonos.

(#2036) Rage47 válasza bodorjanos (#2035) üzenetére


Rage47
veterán

(#2037) bodorjanos válasza Rage47 (#2036) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Koszi! Nem is tudtam, hogy van az apple-nek is ilyen osszehasonlito oldala. En a gsmarena-n szoktam osszenezni a specifikaciokat.

(#2038) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Amúgy elérhető még a készülék újként, vagy rosszul gondolom?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2039) Zsolt,72 válasza tomcsi23 (#2038) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

A gyártást már korábban befejezték, de előfordulnak még bontatlan darabok. Most pl. van egy a HardverAprón is.

(#2040) judas13 válasza tomcsi23 (#2038) üzenetére


judas13
addikt

Kifoghatsz még random egyet egyet itt ott.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2041) perge666 válasza tomcsi23 (#2038) üzenetére


perge666
veterán
LOGOUT blog

Én elég sok internetes oldalt látok még ahol újat árulnak. / 5-6 bolt /

[ Szerkesztve ]

(#2042) tomcsi23 válasza Zsolt,72 (#2039) üzenetére


tomcsi23
veterán

2023. szeptembert látok befejezésnek, akkor lehet még jócskán "új" bontatlan valóban.
Ahogy írják is a többiek.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2043) Laslow válasza tomcsi23 (#2042) üzenetére


Laslow
senior tag

És akkor most az van, hogy x ideig elvagyok még a 13 Minivel, ameddig bírja, aztán meg kénytelen leszek tepsire váltani, mert egyszerűen nincs más. :(

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#2044) volandy válasza Laslow (#2043) üzenetére


volandy
senior tag

Régen is azt mondták. Akármilyen kevesen veszik, de akkor akik kicsit akarnak esélyes, hogy vesznek pk.: Flippet.

(#2045) Rage47 válasza Laslow (#2043) üzenetére


Rage47
veterán

sztem lesz még mini telefon vagy hasonló méretű
SE-t sem gondoltam, hogy lesz, főleg nem 3 generáció is.

(#2046) perge666 válasza Rage47 (#2045) üzenetére


perge666
veterán
LOGOUT blog

Szerintem is lesz még mini csak nem minden évben,vagyis bizakodok.
Ha 3-4 évente kiadnának egy mini szériát én azzal teljesen elégedett lennék. / tudom bilibe lóg a kezem :)) /

[ Szerkesztve ]

(#2047) judas13 válasza Rage47 (#2045) üzenetére


judas13
addikt

"SE-t sem gondoltam, hogy lesz, főleg nem 3 generáció is."

Azt én sem, hogy lesz 3 gen!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2048) Salamander válasza judas13 (#2047) üzenetére


Salamander
tag

A szolgáltatóknak az esim miatt kellett egy olcsóbb iphone és az SE-ben minimális változatásokkal meg lehetett csinálni.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#2049) judas13 válasza Salamander (#2048) üzenetére


judas13
addikt

Thnx ezt nem tudtam. :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2050) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Sziasztok!

Vegul vettem egy hasznalt 13 minit :)

Holnap erek haza es mar otthon fog varni a “kicsike”.
Remelem hasznaltsaga ellenere elegedett leszek vele es azt fogja nyujtani a kis meret, amire szamitok vele kapcsolatban :B
Ha valaki vett kozuletek hasznalt telefont mar, mivel a legcelszerubb lefertotleniteni a keszuleket, hogy ne seruljon a festese?

Illetve most nem kerestem ra, de a magsafe gyuru, ami a telefonban van, az magneses, vagy a telefon oldalan csak egy fem gyuru van es a kiegeszitok magnesesek? Most egy sima szilikon tok lesz hozza magsafe gyuru nelkul. Attol meg egy tolto/tarto egy vekony tpu tokon keresztul biztosan tapad a telefonhoz, vagy ahhoz egy magsafe kompatibilis tok is kellene hozza? Mik a tapasztalatok ezzel? A kocsiba egy magsafe toltovel tervezek a szellozoracsba, hogy a butese is meglegyen.

Majd jelzem, mik az elso tapsztalatok!

[ Szerkesztve ]

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.