Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) antikomcsi válasza Shadowfax (#8) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én lehet inkább meghúznám magam egy buszmegállóban, vagy bármi hasonlóban, minthogy könyörögjek szállásért. Ráadásul ha valahová befogadnak, akkor az egész napi menetelés után le kell ülni egy kicsit beszélgetni velük, hisz az illem is ezt diktálja, pedig a legkevésbé sem lenne hozzá kedvem. Akkor már csak felborulni és aludni akarnék. A mai adásban szerintem lesz min röhögni, jó nézni, ahogy szenvednek. ;]

#9 updog

Hihetetlen, hogy a nyolc páros között nincs olyan, akiknek a két nap alapján már szurkolni tudnék. Talán ennyi idő után, még ennek az Armand gyereknek szorítanék, de a párjától feláll a szőr a hátamon.

Az operatőr nem alszik ott, legalábbis én úgy vettem észre. Bemegy csinál pár felvételt, amit be lehet vágni adásba, aztán ott hagy valami kézi eszközt, amivel a szereplők maguk rögzíthetnek, aztán reggel valamikor visszamegy.

És tényleg durva, hogy két fiatal csaj egymaga marad vadidegeneknél. Reggelre simán elcserélik őket két tevére, aztán mondják, hogy itt nem járt senki, a kameraman meg biztos elszökött Mexikóba.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.