Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

1 napot csúszott ez a hír, nem?:F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) DasH_001


DasH_001
tag

Tetszetős.

50eFt-os áron meg is venném.
Elvileg $500 alatt lesz az ára, de az sajnos még mindig jóval több, mint 50eFt...

(#3) luw2win


luw2win
őstag

Na ezt örömmel hallom, kíváncsi leszek rá nagyon :K

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#4) manoarc


manoarc
senior tag

Szép nagyon ,meg hiába csak tablet,de egy izmosabb belső nem ártana hozzá ennyiért.

{。^◕‿◕^。}

(#5) fateless


fateless
veterán

De szeretnék sok-sok hasonló készüléket a piacon! :C

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) EyEsOnU válasza fateless (#5) üzenetére


EyEsOnU
tag

attól még nem lesz olcsóbb az ipad ;]

(#7) BiP


BiP
nagyúr

Az ilyen hírek láttán mindig feléled benne a vágy, hogy tök szívesen vennék egy hordozható médialejátszót. Viszont olcsóbbat (max. 30-50ezerért) és kisebbet. (5-7-10")
(tényleg, ha valaki tud ilyet ajánlani, ne tartsa vissza :) )

[ Szerkesztve ]

(#8) csab2 válasza DasH_001 (#2) üzenetére


csab2
veterán

Főleg, hogy ha a forint/dollár árfolyam így alakul. :(

Egyébként szerintem logikus döntés volt az Asus részéről.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#9) Duree


Duree
veterán

Nekem nagyon tetszik,és remélem sokkal olcsóbb lesz mint az Ipad

[ Szerkesztve ]

duree54

(#10) fateless válasza EyEsOnU (#6) üzenetére


fateless
veterán

Bocs, mondta valaki, hogy azt szeretne? Itt senki... :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) ZEN1TH


ZEN1TH
őstag

Elég ütős a dizájn. Tetszik.

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#12) plus44


plus44
veterán

Végleges forma? Nagyon jó. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) moonman


moonman
titán

biztos, hogy Windows CE volt az es nem Win7? CE-vel pont, hogy utne, nem is ertem, mit faszkodik az MS a desktop OS-evel tableteken, mar reg osszeuthettek volna egy Metro UI-os rendszert ezekre CE7 alapokon.

(#14) Peat;) válasza BiP (#7) üzenetére


Peat;)
veterán

[link] van androidos is, de a helyedben várnék pár hónapot, addigra jönnek ki már kiforrott androidos gépek és azok sem lesznek többek 200$ körüli árnál szerintem. De ha nem kell android...láthatod a kínálatot.

(#15) BiP válasza Peat;) (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

Hú, nagyon köszi, itt szétnézek. Arra biztos jó, hogy össze vannak gyűjtve a típusok, lehet válogatni.

(#16) Scenic válasza moonman (#13) üzenetére


Scenic
tag

A WP7-el sem értem mit tökölnek ennyit, az is olyan Luca széke feeling...

XPERIA Z2

(#17) deja vu válasza DasH_001 (#2) üzenetére


deja vu
addikt

Lesz az 100 is kezdésnek, elején mindent extra profittal értékesítenek, hogy lehúzzák a tehetősebbeket.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#18) Scenic válasza deja vu (#17) üzenetére


Scenic
tag

100e sok? :Y
iPad ÁFA nélkül is 160 fölött indul...

XPERIA Z2

(#19) moonman válasza Scenic (#16) üzenetére


moonman
titán

mitől? elmondták, mikorra lesz kész, ahhoz képest teljesen jó ütemben haladnak.

(#20) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Csak azt nem értem, hogy miért húzzák, halasztják ezt az egészet.
Vatera hemzseg az Androidos, kínai cuccoktól és 20 ezerért hozzád vágnak egy WinCE OS-t futtató kis **art, 30 ezerért meg egy normálisabb, magyar nyelvű Androidos tabletet.
Mire az Asus, meg a HP ki jön hasonló cuccokkal már nem is lesz menő. :P

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#21) Magnum_ válasza z0d1AK (#1) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bezzeg ha te lennél a hírszerkesztő... :U

I humbly and respectfully decline™

(#22) moonman válasza MuzikJunkie (#20) üzenetére


moonman
titán

felőlem vedd meg, azt használd, ha tudod. ;]

(#23) MuzikJunkie válasza moonman (#22) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Azt várom, hogy valaki teszteljen egy ilyen kínai cuccot... Itt a prohadveren is elég gyakran mazsoláznak Vaterás cuccokból és volt már, hogy ajánlották (talán egy médialejátszó volt)...
Hardver alapján nem olyan szánalmasak. :K

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#24) Scenic válasza moonman (#19) üzenetére


Scenic
tag

Ja, ha megmondták mikor lesz kész, akkor már tényleg nem is készül lassan... :U

XPERIA Z2

(#25) moonman válasza Scenic (#24) üzenetére


moonman
titán

jó, mihez képest készül lassan?

(#26) Scenic válasza moonman (#25) üzenetére


Scenic
tag

Nem a Symbian ^4-hez az tuti, mert azt is rettenet lassan adják ki... :) Pl. Android?

XPERIA Z2

(#27) moonman válasza Scenic (#26) üzenetére


moonman
titán

Android pont jó példa, a bejelentésétől kerek egy év telt el a HTC Dream-ig (2007 nov. - 2008 okt.), WP7-et februárban jelentették be, szeptemberre kész lesz, október-novemberre jönnek a készülékek.

(#28) DasH_001 válasza MuzikJunkie (#23) üzenetére


DasH_001
tag

A másodikról itt egy teszt: [link]

(#29) Scenic válasza moonman (#27) üzenetére


Scenic
tag

A kérdés ugyanaz: mióta készülnek a WP7-el? [link]
Te se gondolod komolyan, hogy akkor kezdték el írni amikor februárban bejelentették! :U
Nem is ez bosszant, leszarom meddig írták, de hogy előtte mennyit pöcsöltek és erőltették a 6.x-es WM-okat, holott látták - közhely - az iPhone sikerét és a 4. iphone kiadása után kapunk TALÁN egy hasonszőrű rendszert...

Így értettem, hogy lassan készül(t) el a WP7, ehhez képest az Android sokkal előbb lépett, hisz már készen van egy ideje, az új Symbian pedig ugyancsak álom. Ha az első Apple telefon sikerén felbuzdulva azonnal nekilátnak a WP7-nek, talán nem 2010 végére adják el az első ilyen mobiljukat... Szerettem anno a WinMo-t, de haragszom a MS-ra, hogy ennyit tökörésztek az "ellenlépéssel"! Lehet védeni, de tény, hogy picit későn kapcsoltak, innen már nehezebb lesz behozni a lemaradást, persze nem lehetetlen...

Nem utálom én őket, ha használható rendszert adnak ki, tetszetős, erős vasakkal ÉS lesz hozzá temérdek szoftver, akkor lesz WP7-es mobilom! Ennyi! :)

XPERIA Z2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.