Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bopez


Bopez
tag

Jól fest, jól hangzik, várjuk hogy legyen belőle piacon végre...
Meg a sebesség azért kérdéses használat közben is..

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#2) Prof01


Prof01
veterán

Elfogadnék egyet a 8.9"-osból! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3) #81187072


#81187072
törölt tag

"ezért a reklám jelen esetben a zárolt állapotú képernyőn (lock screen) jelenik meg, vagyis szintén nem okoz különösebb kellemetlenséget, és ha emiatt olcsóbbak az eszközök, akkor sok ellenvetés nem lehet."

De van. A TV-ben sem nézem a reklámokat, azonnal némítom - újabban pedig késleltetéssel nézem, amit nézek, és simán átlapozom... nem vagyok egy lelkiismeretes fogyasztó -, egy táblagépen végképp nem akarom látni fajtársaim észvesztő produktumait.

(#4) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Na most már csak az Apple 7" körüli alternatívájára leszek kiváncsi... Már ha lesz :D

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Jól eltalált modellek. Az Amazon komolyan veszi a dolgokat. A HD-s modellekre 4.0-ás android kerül, és már van front side kamera is. Az árazásra se lehet panasz. Az Applenél szerintem már össze is ült a vésztanács, hogy milyen szabadalom miatt perelhetik be az Amazont. A lekerekített téglalap persze visz mindent.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) .mf


.mf
veterán

"valamint továbbra is a nem túl gyors TI OMAP 4430 SoC található a középpontban"

Nem túl gyors? Szerintem viszont az se kutya. 2 db C-A9 mag, 2 db 32-bites memória-csatorna, SGX540. A teljes OMAP 4-es családban ugyanez a proci van.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) tjb007


tjb007
nagyúr

Némi kiegészítő információ.
Az LTE változat úgy fog működni, hogy évi 50 dollárt cserébe havi 250MB adatforgalom fog járni (plusz 20GB felhő tárhely és egyszeri 10 dollár Appstore -ban elkölthető kredit), akinek ez kevés annak lehetősége lesz 3 és 5GB -os csomag előfizetésére is.
A 4G szolgáltatást az AT&T fogja biztosítani.
Aki esetleg azon gondolkodik, hogy LTE -s változatot rendel (aminek a piacra kerülése szintén november 20körül várható) az inkább ne tegye mivel itthon (és egész Európában sem) az LTE nem fog működni.

Némi jó hír, hogy lesz Európai forgalmazás azokban az országokban ahol jelen van az Amazon (Németország, Egyesült Királyság, Spanyolország, Franciaország, Olaszország), szóval akinek ezek közül valamelyik megtetszett (8.9 -es nem lesz!) könnyebb dolga lesz beszerzés ügyben. Az európai árak itt olvashatóak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8) Angel1981 válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


Angel1981
veterán

+1

Majd meglátjuk, hogy teljesítenek eladás terén, én drukkolok nekik!

(#9) hEngi


hEngi
tag

Touchos DX be ne is reménykedjek? :(

(#10) Déta


Déta
tag

160 dollár egy tablettáért azért sokkal reálisabb ár... :K

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#11) bteebi válasza tjb007 (#7) üzenetére


bteebi
veterán

Nem lesz Európában 8,9"-os verzió? :( Miért nem? Nagy kár, pedig az a modell tetszett a legjobban. Van amúgy ezeken microSD slot?

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) tjb007 válasza bteebi (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyelőre nem lesz de szerintem később követni fogja az új Fire -t és a Fire HD -t, microSD bővíthetőség pedig nincs.

[ Szerkesztve ]

(#13) Balinov


Balinov
félisten

nem akarok flemet inditani, csak szeretnem ha valaki elmagyarazna, hogy miert jobb ez pl. mint mas tablet (pl N7)? Az tiszta sor, Amazon a szolgaltatasokon akar penzt keresni, de mivel nyujt ez tobbet, mintha egy "generic" tabletre egy Kindle ill. Amazon-appot feltelepit az ember?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14) DemonDani válasza Balinov (#13) üzenetére


DemonDani
addikt

pl. mint mas tablet (pl N7)

nincs itt semmi Pl. csak a Nexus 7 ami vetélytársa. És kétlem hogy flemet inditanal azzal h van egyetlen egy gép, aminek talán (!) jobb az ár/értéke... szvsz vicc :U

Kétlem hogy bármiben is levonna a Fire HD érdeméből. Amúgy meg köszönném én szépen, elfogadnám azt az OAMP4460-at is :DDD és akkor lenne 16gb hely cserébe

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#15) vlevi válasza Prof01 (#2) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Elfogadnék egyet a 8.9"-osból! "
Nem hangzik rosszul, a kijelzője ( 1920x1200 pixeles IPS panel ) kifejezetten ígéretes.
De a 300 dollár=300 euró= saccperkábé 90 ezer forint már nem annyira tetszik.
Az viszont tagadhatlan, hogy ekkora méretben, ilyen felbontásban sokkal jobban olvashatóak a dolgok, mint 10" méretben, 1024x768-ban (ez volt az iPad 1és2), és ez a mostani átlag kínai tablet felhozatal, de a többi is alig jobb.

Maradjunk annyiban, hogy én is megnézném milyen. És ha a Meidamarktban elfogadható áron, elfogadható hitelkonstrukcióban (azaz 0%) le lehet nyúlni egyet, akkor talán...

[ Szerkesztve ]

(#16) Balinov válasza DemonDani (#14) üzenetére


Balinov
félisten

tenyleg nem kellett volna az N7-et megemlitenem...

de most komolyan, ugye ertheto, mire akartam kilyukadni? Eddig N7-ben gondolkoztam, de most ez, plane ilyen aron, elbizonytalanitott.

Ami viszont ettol fuggetlenul jo hir, hogy a sima Kindle arat is lenyomtak 69£-re

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17) DemonDani válasza Balinov (#16) üzenetére


DemonDani
addikt

ha elvolvasod meg is kapod a választ, leirtam, elég 1,2ghz x 2 meg közepes, de 16gb tarhely, vagy kell a tegra3 és akár a 8gbot is vállalod érte.

szvsz a balansz a Fire HD mellett szól. A Tegra előnye a gameknél jönne ki (hiába h nem izmos a gpu az nvidia hatalmas összegeket öl a fejlesztőibe) de a mai gamek az 1gbot verik, namost a 8gb tárkapacitás se 8gb hanem még kevesebb, így hiába tudnál gamelni 4-5 game magában is beteriti a N7-et ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#18) McSpy


McSpy
őstag

Lehet hogy nem olvastam jól el,de 2 vagy 4 magos a proci

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#19) tjb007 válasza Balinov (#16) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyszerű a dolog.
Ha egy teljes értékű Androidra (és folyamatos frissítésre) vágysz akkor Nexus 7, ha pedig igénybe szoktad venni az Amazon szolgáltatásait (könyvvásárlás, zenevásárlás, filmvásárlás/kölcsönzés) akkor Fire HD.
A Fire HD mellett az árán kívül még egy dolog szólvat, a HDMI mert az a Nexus 7 -esen nincs.
Ha nem gond, hogy buherálni akkor érdemesebb lehet a Fire HD -t választani, 50 eurót tudsz vele spórolni.

(#18) McSpy

Kétmagos.

[ Szerkesztve ]

(#20) edward2 válasza Balinov (#13) üzenetére


edward2
addikt

Szerintem nem jobb alternatíva, mint az N7. Ár kb. ugyanaz, de N7re azt raksz amit akarsz legyen az amazon vagy bármi, míg az amazon azért eléggé bezárt.

Jó aki rootolja az más kérdés, de szerintem most az átlagos felhasználóról beszélünk.

(#21) McSpy válasza edward2 (#20) üzenetére


McSpy
őstag

Ha jól tudom akkor a N7 az 4 magos ugye?,mert akkor jobb az N7

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#22) edward2 válasza McSpy (#21) üzenetére


edward2
addikt

Ja 4 magos tegra, de nyilván sokban függ a Kindle gyorsasága attól, hogy mennyire optimalizált.

Az előző verzió azért nem volt valami sebes...

(#23) Balinov válasza tjb007 (#19) üzenetére


Balinov
félisten

okeoke, de mik azok az Amazon szolgaltatasok, amik csak Fire-n erhetoek el, es nem pl. egy "generic" ICS-s tableten vagy telefonon a hivatalos Amazon es Kindle app-ok jovoltabol?

Jatek merete nem izgat, egyedul csak a Superstickman Golf-al jatszok, 3d-re ott az asztali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24) aram01


aram01
nagyúr

kezdenek jó árba lenni,gondolom a reklám részt meglehet oldani valahogy :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#25) zsúrficsúr válasza Balinov (#23) üzenetére


zsúrficsúr
tag

Ez szerintem megválaszolja a kérdést:
"Digital content such as MP3 files, Kindle ebooks and Amazon Video On Demand purchases are not currently supported on the Amazon Mobile App for Android."

(#26) Raucher válasza aram01 (#24) üzenetére


Raucher
tag

Én is gondolkodóba estem.
A 199/249 EUR megfizethető.
Érdekes a Cloud böngésző támogatás. Elméletileg jelentősen növeli a megjelenítés sebességét, és csökkenti az akkumulátor terhelését, hogy a valódi lap helyett csak annak a látszati képét kapja meg az eszköz, és nem kell számolnia a megjelenítést.
Az árában benne van egy 30 napos Video on Demand szolgáltatás próba. (Bár ez nem feltétlenül csábító.)
(Ami csábítóbb, a megvásárolt tartalmakat más eszközről is igénybe lehet venni.)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#27) tjb007 válasza Balinov (#23) üzenetére


tjb007
nagyúr

A hangsúly azon van, hogy hogyan érheted el ezeket a szolgáltatásokat (nem a miken mert a legtöbbet böngészőből is el lehet érni).
Itt egy videó amin meg lehet csodálni az Amazon "saját" Androidját: [link]

(#28) Tigerclaw válasza bteebi (#11) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Remélhetőleg csak az elején nem lesz, amíg le nem cseng az USA beli roham.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#29) Tigerclaw válasza Balinov (#16) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az Amazonos tablet nagy előnye a hozzá kötődő tartalomszolgáltatás és integráció...viszont ha nálunk nem lesz elérhető a tartalomszolgáltatás, a Nexus 7 jobb vétel.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#30) arnyekxxx válasza Raucher (#26) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Érdekes a Cloud böngésző támogatás. Elméletileg jelentősen növeli a megjelenítés sebességét, és csökkenti az akkumulátor terhelését, hogy a valódi lap helyett csak annak a látszati képét kapja meg az eszköz, és nem kell számolnia a megjelenítést.

ez miben különbözik a minden létező platformon elérhető Opera Mini-től vagy a UCBrowser -től?

(#31) Sir Ny válasza arnyekxxx (#30) üzenetére


Sir Ny
senior tag

nem a norvég hómezőket terheled vele

-

(#32) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hihetetlen, hogy egy ilyen hírben minden sz@rról szó van, kivéve a legfontosabbat: az üzemidő. Oké, hogy nem teszt, de ezeknek a termékeknek ez az egyik legfontosabb paraméterük.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#33) Iomega válasza Balinov (#16) üzenetére


Iomega
őstag

Már elérhető 60-70E Ft-ért az N7 16GB-os változata, szerintem az jobb vétel.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#34) McSpy válasza Iomega (#33) üzenetére


McSpy
őstag

és hol?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#35) Iomega válasza McSpy (#34) üzenetére


Iomega
őstag

Angliában.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#36) edward2 válasza Iomega (#35) üzenetére


edward2
addikt

Anglia, Németország, Spanyolország, Franciaország, Amerika, Ausztria, Ausztrália.

(#37) McSpy válasza Iomega (#35) üzenetére


McSpy
őstag

hol van 60k-rt?mert az ebay-n 320$,és a 8gb-s 250$

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#38) Iomega válasza McSpy (#37) üzenetére


Iomega
őstag

Pedig az Ebay-en van, 165 GBP-ért, az még 60 E Ft sincs.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#41) McSpy válasza Iomega (#38) üzenetére


McSpy
őstag

én csak 200GBP-rt találtam postával MO-ra

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#42) Iomega válasza McSpy (#41) üzenetére


Iomega
őstag

Korábban írtam, hogy 60-70E Ft -ért lehet kapni.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#43) McSpy válasza Iomega (#42) üzenetére


McSpy
őstag

ja ha lentebb menne a font az még jobb lenne :))

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#44) amazonhell válasza McSpy (#43) üzenetére


amazonhell
csendes tag

arra várhatsz, haha :D

(#45) revolver


revolver
aktív tag

Sziasztok!

Valakit érdekel egy ilyen csak szóljon ;)

Itt megnézheted

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.