Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aryon87


Aryon87
félisten

Na erre kivancsi leszek. A gombok koltozese nem zavar, a lenyeg hogy hagyjak meg az akku cserelesenek lehetoseget + microsd bovithetoseget. Na meg noveljek a telep meretet

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2) Próféta


Próféta
tag

Szerintem ehhez a megoldáshoz túl sok helyet kéne kihagyni a képernyő alatt. Egy 5,5"-os kijelzővel ez baromi magas/hosszú cucc lenne. Ma már fontos, hogy hány százalékát foglalja el a kijelző az előlapnak, szóval én nem sok esélyt adok annak, hogy igaz ez a pletyka.
Bár a cserélhető akksi + fém ház + vízállóság király lenne.

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A HTC Legendet jutatta eszembe.

[link]

Live-Die-Respawn

(#4) eventus


eventus
veterán

Legalább valaki fontosnak tartja a cserélhető akkumlàtort. Házilag!

(#3) orichalcos:
Sony Ericsson K850 is ilyen volt.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#5) konczy3


konczy3
senior tag

Érdekes lesz ha megoldják és nem lesz tőle túl nagy az alsó káva, de mi lesz rajta LG logó mert hardveres gombok tuti nem :))

Never Settle

(#6) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A renderen szereplő összeállítás jóformán garantálja a nyekergést.
Nyilván lemaradt a képről a rögzítés és hasonlók, de még ezeket gondolatban hozzáadva sem tartom életképesnek a teljesen leszedhető alsó részt.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) Teo. válasza oriic (#3) üzenetére


Teo.
aktív tag

Nekem meg a Nokia N8

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#8) #16514048 válasza eventus (#4) üzenetére


#16514048
törölt tag

Bizony, imádtam a k850i-m eme megoldását, mindig is hiányoltam a későbbi telefonjaimból. Mellesleg a Galaxy S4 Zoom is hasonló volt.

[ Szerkesztve ]

(#9) L4mie válasza oriic (#3) üzenetére


L4mie
veterán

Megelőztél :)
/de szerettem ezt a telefont :K /

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#10) mtcob


mtcob
senior tag

Kár lenne lecserélni a hátlapi gombokat, (szerintem) az egyik ha nem a legkényelmesebb megoldás a piacon.
Idén remélhetőleg a minőségibb borítást meglépik, bár ez a fajta megoldás elég körülményes és benne van a hibalehetőség, nemhiszem hogy olyan nehéz egy cserélhető mondjuk fém hátlapot összehozni :N

(#11) batai15


batai15
félisten

Csatlakozók mind felülre kerülnek? Inkább unibody lenne stereo hangszórókkal.

(#12) Beri78


Beri78
őstag

nem tartom valószínűnek, hogy ekkora változtatást eszközölnének. Nagyon át kellene szabni mindent - ami eddig bevált.

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#13) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem ez egy értelmes kompromisszum lehetne az unibody házak merevsége és a cserélhető akku között. Remélem az LG nem adja fel egyhamar a bővíthetőséget.

(#14) akooos


akooos
veterán

Elég szomorú lennék, ha elhagynák a hátlapi gombokat. Amióta G2-m van, azóta ezt tartom értelmesnek és minden telefonra hátlapi gombokat raknék. Maradhatnának inkább a műanyagnál, mint egy ilyen "unibody", de nem unibody megoldásnál.

(#15) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Attól félnék, ha ilyenem lenne, hogy leesik az alja az akkuval együtt telefonálás közben, vagy kézben tartva. :)

Magam részéről csak unibody házas telefont vennék már.

(#16) ricinus13 válasza mtcob (#10) üzenetére


ricinus13
senior tag

Szerintem is kár lenne elvinni máshová a gombokat. Viszont a leszedhető fém hátlappal az lenne a baj hogy elhajlik, de nem ugrik vissza mint a műanyag, így nem lehetne visszatenni.

(#17) Viper26


Viper26
nagyúr

"CNet forrása szerint hátulról visszakerülhetnek az oldalakra"

Csak azt ne, így jó / kényelmes ahogy van.

iPhone 14 | FR955

(#18) Halkow.


Halkow.
senior tag

Gyanús ez a dolog.

(#19) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Elválik mennyire lesz praktikus, de legalább cserélhető.

(#20) Xaels válasza ricinus13 (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Viszont a leszedhető fém hátlappal az lenne a baj hogy elhajlik, de nem ugrik vissza mint a műanyag így nem lehetne visszatenni. - ne mááár :C

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) Garada


Garada
őstag

Kíváncsi leszek, hogy formavilágot tekintve valóban ilyen gyökeres változások lesznek az új készülékben. :)

(#22) #67656192


#67656192
törölt tag

Nagyon nagy 5let,gratula. Ezek élnek, gondolkodnak, én meg figyelek és lehet, hogy elcsábulok.

(#23) RaveForce válasza ricinus13 (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

reteszről mint olyan hallottál már? :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#24) benjonino


benjonino
tag

Abból a tényből - hogy a hátsó gombokat oldalra tették a képen - egyértelműen arra lehet következtetni, hogy aki készítette ezt a kamut, arra sem vette a fáradságot, hogy utánanézzen az LG jól bevált koncepciójának.
LG nem mostanában fogja feladni a hátsó gombok által egyedivé, és kényelmessé tett formavilágát. Hisz ez most már a névjegye!

(#25) xabolcsy válasza benjonino (#24) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Max egyet értek veled, a gombokat nem fogja hagyni.
A g4 től meg nem kell eltérni csak még compaktabbá tenni mint a g3. Jó legyen megfogni!!! A v10 jó irány :K

[ Szerkesztve ]

(#26) batai15 válasza xabolcsy (#25) üzenetére


batai15
félisten

Jaja jo kis 5.7colos kompakt vagy nem..

(#27) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Na ez kifejezetten tetszik, sok ilyen aprósággal lehet egy telefont igazán tökéletessé fabrikálni, bejön ez az irány!

Finn the human

(#28) xabolcsy válasza batai15 (#26) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

A v10- nél, a forma tervre gondoltam nem a méreteire.
Az anyaghasználatra az jó irány! G5 be is eltudnám viselni,5-5.5 -ig.

(#29) kocsij


kocsij
tag

Valószinű ezért lesz csak a kijelző 5,3 colos mivel az alsó része leszedhető lesz így a telefon akkora lesz mint most az 5,5 colos csak a kijelző kicsit összébb megy.

Galaxy S23 Ultra

(#30) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Én inkább 5,6-ot tudnék elképzelni neki. Ez az alulról kivevős akksi cucc nem bejövős nekem. Pedig a G3 utódjának a még jobbnak képzelt G5-öt gondoltam, de így...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#31) Cannabis7 válasza dajkapeter (#30) üzenetére


Cannabis7
senior tag

nekem meg a k750/w800 ugrott be, nem is tudtam,hogy azóta is voltak telefonok ilyen megoldással.

(#32) Geri Bátyó válasza ricinus13 (#16) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Már alumíniumból is régóta létezik olyan ötvözet (sőt, megfelelő hengereléssel is megoldható ötvözés nélkül), ami rugalmas. Ugyanakkor határozottan tetszene egy csavarokkal rögzített, "ipari" kinézetű fém hátlap. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33) zombinyul


zombinyul
addikt

Agyaltam rajta sokat hogy ha a G szeria elhagyja a cserelheto akksit, akkor a kovetkezo "fo"telefonom BB lesz. Valahogy nekem a hazilag is kipattinthato akku ad egy biztonsagerzetet. De ha ezt tenyleg igy megoldanak, akkor must have telefon lenne, es lehet hogy meg se varom a 2 generaciot a G4-rol valtasnal, hanem jon a G5 (bar ez a G4 egy olyan szinten eltalalt telefon, hogy ennel jobbat momentan el se tudnek kepzelni - borzasztoan magas lett az a lec). Meglatjuk. Azt mondjak azert lesz kisebb a kijelzo, mert a G5 is kap egy V10 szeru masodlagos kijelzot, nem pedig az akksicserelhetoseg miatt. Ha meg nem lesz kompaktabb mint a G4, az se erdekel, mert ez -szerintem- epp idealis.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#34) batai15 válasza Cannabis7 (#31) üzenetére


batai15
félisten

Engem is felcsigázott a g5. Nexus melett amúgy is a másik alternatíva az lg lenne, g2 nagyon jó telefon.g4 elég is lenne,de jó lenne fingerpint és usb c .úgysem most veszek telefont még,szóval ha a g5 tetszeni fog ,párosítva lg felülettel,ill custom rom táborral lehet kiüti majd a kinézett nexust.

(#35) zombinyul válasza batai15 (#34) üzenetére


zombinyul
addikt

Vannak a komoly LG-k olyan smoothak meg stabilak, es ugye itt out of box megkapsz egy csomo plusz funkciot is. Nem egy hulye elkepzeles.
Csak az a kerdes, hogy mikortol vezeti be az LG a type C-t.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#36) batai15 válasza zombinyul (#35) üzenetére


batai15
félisten

Jó lenne,de szvsz a g5 ezzel kellene érkezzen. Mondjuk ha ez lesz a koncepció mint a hirben akkor bye bye alul lévő jack dugónak ? Mert azt sajnálnám.

(#37) zombinyul válasza batai15 (#36) üzenetére


zombinyul
addikt

Sanszos hogy atkerulne felulre, ami engem nem zavar. Amig nem a legostobabb helyre teszik (oldalra) addig nekem mindegy hol van. Sot, nekem nyomkodas szempontbol meg jobb is lenne felul.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#38) batai15 válasza zombinyul (#37) üzenetére


batai15
félisten

nekem jobb alsó fak a megfelelő.

(#39) Chevalier


Chevalier
tag

kényelmesebbnek tartom a hátlapi gombos elrendezést, ráadásul egy komoly design elemtől esne el az LG, kevésbé lesz felismerhető.

einhorn az finkle

(#40) biggamer


biggamer
veterán

Február 21‑én mutatkozik be a moduláris LG G5.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#41) Xaels válasza biggamer (#40) üzenetére


Xaels
félisten

Jó szar oldal ne haragudj, a moduláris fogalma is érdekes...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42) biggamer válasza Xaels (#41) üzenetére


biggamer
veterán

majd +látjuk ... én nem török felettük pálcát míg nincs bebizonyítva, hogy fake hír

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#43) Jeanne d'Arc

Nagyon jó ötletnek tűnik. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#44) sandor41 válasza eventus (#4) üzenetére


sandor41
csendes tag

A NOKIA N8-nak is alulról lehet kivenni az aksiját...

(#45) biggamer


biggamer
veterán

Kiszivárgott az LG G5 dizájnja, teljesen megújul a csúcsmobil

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#46) akooos válasza biggamer (#45) üzenetére


akooos
veterán

(#47) biggamer válasza akooos (#46) üzenetére


biggamer
veterán

én már nagyon várom, hogy mivel fognak virítani :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.