Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) eladohardver válasza Dr_Syrex (#7) üzenetére


eladohardver
őstag

mivel ez egy magfeloldott proci így csak a kupakhőt tudta mérni .... Nem a magfokokat.:)

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#22) oxox


oxox
addikt

jo cikk....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23) Srodney válasza embe (#15) üzenetére


Srodney
senior tag

nah erre nagyon kíváncsi leszek,hasonló rendszert akartam én is összerakni de annyira elkéstem vele inkább kivárom az am3+ os alaplapokat....meg adigra pénzem is lesz...

(#24) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Én nem szeretem ha az alaplap szabályozza a ventifordulatokat,nálam sosem találja el a megfelelő fordulatot a teljesitményhez képest.
Igy egy pár ezer forintos ventiszabályzot vettem. majd én tudom alapon! :DDD
Korrekt kis hűtő ez,bár én még sehol sem láttam ilyet eladot.

(#25) share


share
tag

tetszett, szép írás.

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#26) Krisinto


Krisinto
őstag

Alpenföhn. Nincs mit mondanom.
Egyszerűen a legjobb ;]

(#27) kop8


kop8
őstag

A 14-15 fokos idle alpórajeles eredmény hogy jőtt ki?

Nyitva volt az ablak?

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi14

(#28) Flashrider86 válasza Krisinto (#26) üzenetére


Flashrider86
tag

Amióta megvan nekem is matterhorn,én is csak dicsérni tudom :) Ja és még a sandyre is jó lesz :)

(#29) mrbig25 válasza kop8 (#27) üzenetére


mrbig25
őstag

Alapesetben is félremér az alaplapom, mert magfeloldás nélkül is ilyen 14-15°C-ot írkál idle állapotra. A négymagosítás után meg eleve nem tud korrekt értékeket írni.

De mint ahogy fentebb is írtam, nem a hajszálpontos hőfokok mérése volt a cél, hanem, hogy a kategória egyik legelterjedtebb hűtőjéhez [Freezer 64 / Freezer 7] képest hol helyezkedik el.
[mivel a tesztek közben az alaplap és a proci is ugyanaz, így az eltérések alapján össze lehet hasonlítani a hűtőket, még akkor is, ha a hőfokok nem az igaziak...]

[ Szerkesztve ]

...

(#30) kop8 válasza mrbig25 (#29) üzenetére


kop8
őstag

Értem!

THX a felvilágosítást! :R

Nekem sem mutatja a magok hőfokát, de a cpu-ra 37fokot ír az everest...

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi14

(#31) Silentfrog válasza kop8 (#30) üzenetére


Silentfrog
veterán

Én nem tudom miért ,de a 4 magos phenomoknál egyébbként is sokszor ir ki hülyeséget az everest/aida..
Mindig a magokat irja hidegebbnek sokaknál.

(#32) yakuza.tora válasza Krisinto (#26) üzenetére


yakuza.tora
addikt

??? :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#33) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Köszi a tesztet, marad a nindzsa. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#34) f4lcon


f4lcon
őstag

valóban jó hűtőnek tűnik a kategóriában, ezért inkább az elérhetősége fogja a sikerét meghatározni, freezert és a cm hypert gyakorlatilag minden sarkon kapni

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#35) Peterson_


Peterson_
addikt

pofás "kis" hűtő!
Mondjuk én maradok CM vonalon, eddig maradéktalanul meg vagyok elégedve :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#36) mrbig25 válasza f4lcon (#34) üzenetére


mrbig25
őstag

Tényleg jó kis hűtő, de elérhetőségben nem fog a nyomába érni az AC és CM hűtőknek, mert a magyarországi forgalmazón kívül nem sok helyen kapni... :(

...

(#37) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv

Az írás is és a hűtő is teljesen rendben van.

Nem minden vándorút céltalan...

(#38) sNORh


sNORh
addikt

köszi a tesztet.. jó írás :R

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#39) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem rossz termék, csak jó venti kell rá.

(#40) 3.Aragorn válasza ΞΔGLΞ (#39) üzenetére


3.Aragorn
addikt

A tesztet olvasva alapvetően átlagfelhasználóknak készült. Oda sztem ez a venti is bőven elég.

Nem minden vándorút céltalan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.