Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) AllTheBest válasza AxBattler (#1) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Köszönöm :)
Focus-ból az st(5 hegneres) az engem is érdekelt volna ,csak túl ritka :(

German_TD: Eddig én is így gondolom :D

kisvakond111: A hibák nagy részét már orvosoltam, az autó jelen pillanatban szinte tökéletes állapotban van, egyedül még a zár cseréjét halogatom :D Egyszer már megcsináltam egyik ismerősöm autóján egyedül, jó nagy szenvedés, a sajátomhoz kedvem sincs nekiesni :D
Lehet, hogy még ma este megírom egy új bejegyzésben, hogy miként, és mennyiért sikerült rendberakni a golfot, de annyit előre elárulok, hogy nem kellett sokat ráköltenem... :)

d@vee: Köszi :) 2 motorom van a golf mellett, nagyjából 8 éve motorozok közúton, motor nélkül nem bírnám ki, de be kell, hogy lássam, hogy az autó is jó a háznál, már egy karton ásványvíz beszerzése is komoly feladat motorral :D
Meg mellesleg télen nagyon egyszerű motoron megfázni, az eső is ott van mint tényező, szerintem először vegyél egy autót, aztán mellé később motort :)

MineFox54:1 milláig amikor nézegettem max 1.6-os szívó civic-et találtam, a belterük nem tetszett, a márka meg van átkozva a rizskályha kultúrával, akárhány civicet látok, az összesen ott a kályhacső, egy ilyen ,,társaságnak,, nem szeretnék a tagja lenni, ettől függetlenül tudom, hogy jók, csak az általánosságban vett hírnevük zavar.
Persze tudom, hogy a golf is tipikus hülyegyerek autó, mert olcsó és jó, de a német autóknak az egyszerű beltere és az egyszerű alkatrész beszerezés az engem megfogott :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.