Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Ez jó lesz ez :) Bár nem tudtam a videóból kivenni melyik a healer karakter :DD Grafikailag ütős
Boxon is lehet mmozni? :F

[ Szerkesztve ]

(#2) kenny123


kenny123
addikt

Várjuk, teccetős.

yo

(#3) Thome


Thome
addikt

Már fel is regisztráltam magam a bétára... Várom... Tetszik hogy nem körökre osztott szar, vagy hogy mondjam... Nem Wow... :DDD Hanem instant akció.

[ Szerkesztve ]

(#4) Sicilian válasza kenny123 (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

Szintén :DD

nothing is true everything is permitted..

(#5) Cane


Cane
őstag

B13 - A Bűnös Negyed feelingje van.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#6) Wolverine válasza DiamondBack (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

A Final Fantasy XI is MMO, és van konzolra is.

szerk: elfeledkeztem az előfizetési mód említéséről... ezzel bővítettem a hírt.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Süti, már jelentkeztem is.
Köszi a hírt. :R

(#8) Jander


Jander
senior tag

Nagyon régóta készül már ez a játék, és rengeteg pénzt öltek már bele. Bízom benne, hogy a boxos verzió sem késik sokat, s mintha így is olvastam volna valahol.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#9) HaaS


HaaS
addikt

Úúúú... mi lesz a táncos sráccal a videó végén? Ugye túléli?

:))

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#10) Wolverine válasza Jander (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Emlékeim szerint az ősznél előbb aligha jön.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) gabitoo88 válasza Wolverine (#10) üzenetére


gabitoo88
tag

Valakinek lejött már?Mert nekem még 650 percet ír!De kb ennyi volt mikor 2 órája elkezdte is :DDD

Tel.: 3630három343638

(#12) Thome válasza gabitoo88 (#11) üzenetére


Thome
addikt

Hogy lehet letölteni? Vagy téged felvettek bétateszternek? Ha igen, akkor mázlista! ;] ;)

(#13) gabitoo88


gabitoo88
tag

Engem igen felvettek :DDD Azt hittem még sok embert felvettek akkor tényleg mászlista vagyok! :DDD :Y

Tel.: 3630három343638

(#14) Thome válasza gabitoo88 (#13) üzenetére


Thome
addikt

Ha nem jön be, akkor átlövöd a lehetőségedet nekem? :B :))
Ja igen, azt is elárulhatod majd, hogy milyen géped van, és milyen grafikán futott simán! (Nem szépen, hanem simán, 40-50 fps-el).

[ Szerkesztve ]

(#15) gabitoo88


gabitoo88
tag

Ok jelenleg öcsém tölti ő fogja tesztelni egy P43-as lappal 2*1gb rammal E3200-as procival egy HD3650 256mb 128bit VGA-val!Én majd egy G31-es lappal egy E3200-as procival 2*1gb rammal és egy Asus HD4870 512mb VGA-val fogom! :DDD :DDD Sztem tesztelgetem egy jó ideig!Amúgy te mit hallottál erről a játékról?Ára mi lesz?Gamecardok kellenek hozzá?Vagy elég lesz megvenni eredetiben és nem lesz fizetős?

Tel.: 3630három343638

(#16) Thome válasza gabitoo88 (#15) üzenetére


Thome
addikt

Passz, semmivel se hallottam többet róla mint ti.. Vagyis igen, de ez csak rémlik... Mintha valahol olvastam, hogy nyáron jön...Melyik gép DXDiag-ja lett feltöltve a regisztrációkor?

(#17) gabitoo88 válasza Thome (#16) üzenetére


gabitoo88
tag

Egyiké sem csak pipáltam pár dolgot aztán ennyi!Mintha egy kérdőívet töltöttem volna ki!

Tel.: 3630három343638

(#18) Thome válasza gabitoo88 (#17) üzenetére


Thome
addikt

Pedig elvileg kellett vóóna... Engem nem regelnél be? :DD

(#19) gabitoo88


gabitoo88
tag

HeHe még am te is tudsz regelni!Am öcsém is regelt de ő sajna nem jutott be!

Tel.: 3630három343638

(#20) Thome válasza gabitoo88 (#19) üzenetére


Thome
addikt

Már regisztráltam délután... Nem kerültem be... :DDD

(#21) gabitoo88


gabitoo88
tag

Hát hallod én meg már vagy 3-4 hónapja regeltem a bétára és csak most jött.Még azt sem tom h meddig lehet tesztelni a Gamet!

Tel.: 3630három343638

(#22) Wolverine válasza gabitoo88 (#15) üzenetére


Wolverine
félisten

Lásd a hírt: még nincs eldöntve a fizetési metódus, de a szokásos "15$/hó" módszert nem fogják választani.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) D1Rect válasza Wolverine (#22) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehetséges, hogy microtranzakciós lesz?

(#24) gabitoo88


gabitoo88
tag

Nem tudom de remélem elég lesz majd megvenni az eredeti játékot!Majd a multik fizetnek mondjuk a reklámokért a játékban!

Tel.: 3630három343638

(#25) Xelo


Xelo
addikt

megkaptam a kulcsot, már szedem lefelé :)

(#26) gabitoo88 válasza Xelo (#25) üzenetére


gabitoo88
tag

Neked mennyivel jön le?Tegnap 200-300kb/s-el jött lefelé! :O

Tel.: 3630három343638

(#27) Xelo válasza gabitoo88 (#26) üzenetére


Xelo
addikt

szedem v 2 órája és hátra van még v 5...

(#28) gabitoo88


gabitoo88
tag

Az akkor elég jól jön mert elvileg leszed vagy 8 gigát asszem!

Tel.: 3630három343638

(#29) Wolverine válasza D1Rect (#23) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem kizárt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30) gabitoo88 válasza Wolverine (#29) üzenetére


gabitoo88
tag

Nem hát de kíváncsi vagyok a játékre öcsém 9-től játszaht vele most ráírtam msnn de nem válaszol! :DDD Lehet kicsit leköti a játék! :DDD :DDD

Tel.: 3630három343638

(#31) D1Rect válasza Wolverine (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak legyen jól eltalálva...

(#32) Xelo


Xelo
addikt

tegnap sikerült 1 órát játszanom.. hát elég gáz :( nagy gépigény, ehez képest még ronda is, laggol. játékosokat nem lehet elütni, a questrendszer se tetszik..

(#33) Thome válasza Xelo (#32) üzenetére


Thome
addikt

Van rá valami mód, hogy kipróbálhassam? Szívesen kipróbálnám... :)

(#34) konradt.m


konradt.m
csendes tag

Sziasztok !
Beregisztráltam a bétára és furious fighter vagyok , és ezt írja ki a játék : Login failed account login has failed ! The APB servers are unavailable at this time .
Please check to make sure you are playing during scheduled closed beta play times code error 10007
Mit csináljak hogy jó legyen
Válaszokat előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#35) Xelo válasza konradt.m (#34) üzenetére


Xelo
addikt

semmit. bizonyos időközönként nyitják meg a szervereket 1-2 órára. h mikor léphetsz be arról elvileg küldenek e-mailt

(#36) Wolverine válasza konradt.m (#34) üzenetére


Wolverine
félisten

Épp karbantartás folyik, ha jól sejtem.

#32: ez MMO, ennek megfelelő a grafikája és a hardverigénye is; RAM nagyon sok kell a VGA-n is, az biztos. Arra ne számíts, hogy abszolút fullon minden csicsával menni fog...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) D1Rect válasza Xelo (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

Mennyi idő kell nekik, hogy válaszoljanak a jelentkezésre?

(#38) velizare


velizare
nagyúr

nem bejövős, de ennek a community várható minősége a fő oka.
ennek ellenére ha jól csinálják, nagy siker lehet.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#39) Xelo válasza Wolverine (#36) üzenetére


Xelo
addikt

nem kell magyarázni az MMO fogalmát és körülményeit. :U minimum és medium beállításokon próbáltam, mind2 érdekes FPS-dropokat produkált. nem hoztam volna fel a grafikáját, ha nem lenne baromi nagy a gépigénye.

(#40) Wolverine válasza Xelo (#39) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne felejts el valamit: ez még béta, nem retail. Itt simán belefér a bug, vagy az optimalizáció hiánya... de persze csak akkor, ha ezeket jelented a fejlesztőknek és ők javítanak rajtuk.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41) gabitoo88


gabitoo88
tag

Valaki esetleg nem tudja mikor lesz megint tesztnap a Furious Fighters-nek?

Tel.: 3630három343638

(#42) XTiger


XTiger
csendes tag

Helo.
Most vasárnap 21:00-23:00-ig.
Amugy ahol updatel a Beta ott irja.
De most egész végig ilyen lessz h egy héten egyszer ? :S

(#43) XTiger


XTiger
csendes tag

Heló most lesz 21:00 tol 23:00 ig valaki nem akar találkozni ?

(#44) Mumia


Mumia
csendes tag

Én elfeletkeztem a betatesztről, 14.-én játszottam, most meg teljesen kiment a fejemből. Remélem ezért nem kapok valami rossz pontot, és ha legközelebb lesz emiatt nem hagynak ki belőle.

(#45) iZed


iZed
aktív tag

megkaptam en is a beta kulcsom csak epp meloban vagyok. mekkora klienst kell lehuzni? vannak sokan a varosokban? ugyertem h nem ilyen kihalt feeling az egesz remelem. nameg vannak sima NPC gyalogosok mint a gtaban? csak mert a videoban ugy emlexem csak playereket lattam, gyalogokat nem. de remelem en tevedek:)

(#46) iZed válasza D1Rect (#37) üzenetére


iZed
aktív tag

en egy hetet vartam. minden betara bejutok amire jelentkezem legyen az google wave vagy lineage2-tol folfele minden MMO. az a titka h hazudni kell mint a vizfolyas. ;)

(#47) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

na megjött a kulcs jön lefele a béta

(#48) iZed


iZed
aktív tag

azert nem tul baratsagos hozzaallas h heti par orat jatszhatunk csak:(

(#49) Wolverine válasza iZed (#48) üzenetére


Wolverine
félisten

Stresszteszthez szükséges, hogy koncentrálják a játékosokat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#50) iZed válasza Wolverine (#49) üzenetére


iZed
aktív tag

masik verzio: vegyenek fol tobb jatekost es akkor barmikor lesznek font annyian, ahanyan most a 2oras tesztnel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.