Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

Tehát, hiába van GPS a tabletünkben, ha nincs mellette aktív internet elérés, akkor navigálni sem fogunk tudni vele. Ez mondjuk a google navigációra is teljes mértékben igaz.
A navigációhoz pluszban azért hozzá lehetett volna csapni valami offline-t is (persze csak fanyalgok).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Most nem azért, de a legnépszerűbb közösségi alkalmazások és szolgáltatások részbe nem tartozna bele pl.:Twitter vagy Facebook :F Szerintem ezeket is használják néhányan.

(#3) dajkopali válasza II.Démonlord (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

ok, átírtam a leadet :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#4) #41133696 válasza II.Démonlord (#2) üzenetére


#41133696
törölt tag

A harmadik részben volt: Google, Facebook, Twitter

(#5) badd


badd
tag

A Flipboard-nál bármilyen lap RSS-ét hozzá lehet adni, így lehet RSS olvasónak használni, úgy, hogy minden kis csempe egy oldalé, és a csempén látszik, ha történt valami új. Így már használhatóbb magyar részről is. Bár igaz, nem mindig lesz minden oldal olyan szép, mint az alapból erre a felületre tervezett magazinok.

(#6) SZATA


SZATA
senior tag

Jó cikk! Van a Wazeben két olvasatlan üzeneted, olvasd el! :)

(#7) zdanee


zdanee
őstag

Most komolyan a "fotózz a tableteddel" mozgalmat kell erősíteni? :U

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#8) CharlieDrop válasza sztanozs (#1) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Egy kicsit én is, mi a legjobban használható offline térkép/navigáció?

iGO-n kívül?

köszi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#9) sztanozs válasza CharlieDrop (#8) üzenetére


sztanozs
veterán

Én külföldre (Horvátország) Sygic-ot használtam, hogy ne kelljen kártyát cserélnem vagy adatroamingra előfizetnem. Nem volt vele gondom.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10) CharlieDrop válasza sztanozs (#9) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Én vagy 3 éve próbáltam, akkor nem jött be, de köszi kipróbálom megint :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#11) sztanozs válasza CharlieDrop (#10) üzenetére


sztanozs
veterán

Egyértelműen nem annyira csillivilli, mint az iGO (vagy annyira naprakész, mint a Waze/GMaps), de szerintem bőven használható. Persze napi szinten Waze-t használok, Sygic csak akkor, ha offline-ba kényszerülök.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12) .mf


.mf
veterán

Egyre erősödő hipszter túlsúlyt kezdek felfedezni a tesztelt programok között ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13) Lacces


Lacces
őstag

Flickr-es részből kimaradt egy nagyon fontos közlendő (és emiatt nagyon Google bajnok leírásnak érzem azt a részt)
A Flickr egy negatív tulajdonsága, hogy nagyon érezni rajta azt, hogy a profi vagy hobbi fotósnak készült, nem családi album egyszerű elmentésére.
De van egy ütő kártya, ami miatt a földbe veri a Google picasat (vagy fotókat). Az pedig az 1TB online tárhely..., ezt hiányoltam a leírásból.

(#14) #41133696 válasza Lacces (#13) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Picasa + Google Plus együttes használata esetében:

https://support.google.com/accounts/answer/1224181?hl=hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.