Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    Leírom a gondjaimat.
    -Az emberke nagyon sötét. Jobb lenne egy rajzolt karakter, ha leveszem a fényerõt sokszor mar nem is latszik az ipse.
    -Szerintem nincs lassu telefonom (Galaxy S @1200Mhz galnet ICS MIUI) de ez az emberke ugy mozog mint egy robot. Mintha a mozdulata kevés frame-bõl állna.
    -Továbbá jelen van az általános gond ami az összes ilyen játéknál jelentkezik, optikailag átérne, csak ugye a tárgy éppen nem olyan kerek mint az a kis textura ami a helyére van szúrva, és a sarkában folyton elesik az ember. Van az a ninja játék detto ez a séma, ugyanezen okbol töröltem, bár ez még egy fokkal bosszantóbb.
    Esés után ez a piros ablak nem valami kreativ, valami viccesre rajzolt agyevést vagy hasonló dolgot tudnék elképzelni, oda is gombokat rakni ne csak a fehér szöveg legyen, ha pofásan néz ki szivesebben kattintok a retry-ra. :)
    A jövõben elbirna nagyobb részletességü texturakat is esetleg.

    Nah abba is hagyom kritizálni könnyü :)

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

  • daninet

    veterán

    válasz opr #32 üzenetére

    Több játéknál láttam mostanában, hogy az opcióknál egy menüpontban letölthető HD textura pack és igy mindenki ugy futtatja ahogy akarja. :) Esetleg ha már kifogytatok az ötletből, és a bugreportok végére értetek sztm megvalositható :D

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák