Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz daninet #31 üzenetére

    Teljesen egyetértünk, valóban zavaró tud lenni, hogy a textúra nem ugyan olyan alakú, mint a tárgy, amin rajta van. Ugyan ez igaz az animációra is. Sajnos ezeken a jövőben se fogunk tudni módosítani, ugyanis a cél, amikor írtuk az volt, hogy kb. egy mosógépen is elfusson tökéletes sebességgel. Ez volt az a grafika, illetve textúrarészletesség, amit még bármi elbír, amit ma használnak. Sajnos, amíg vodafone 858 szintű telefonól ilyen sokat adnak el, addig ez a helyzet nem is fog változni :(
    A pixelpontos ütközésvizsgálat pedig még a htc dhd-t is földre küldte. Ugyan ezen okból maradtak ki az animált textúrák is. Aminált akadályok pedig a jövőben jönnek, amint meg tudtuk oldani, hogy ne zabálja fel a legolcsóbb telefonokon se az erőforrásokat. Ez a jelenlegi helyzet alapján nem kis meló lesz, de szerintem a februári patch-be már ilyet is pakolunk. Vagy nem. :DDD

    Piros ablak: jogos, ezt többen mondták, közeljövőben javítjuk, esetleg itt is valami animáció elképzelhető, de ezt még nem tudjuk biztosra a fenti okokból.
    Nagyobb részletességű textúrák: próbáltuk, eredetileg olyan volt, low-end telefonok beledöglöttek, akadoztak, minden bajuk volt vele, úgyhogy butítani kellett ezt is. :(

    Az emberke még lehet, hogy fog változni, esetleg kap ruhát vagy valami, egyelőre erről nem tudok nyilatkozni.

    Köszönjük a kritikát! :R

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz daninet #35 üzenetére

    Mire addig eljutunk Chuck Norris harmadszorra elszámol végtelenig, csak a balkezést meg egy abakuszt felhasználva :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák