Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Micsoda grafika :Y Ilyen hardverek mellet lassan s legtöbb játék portolható telefonra bármilyen más gépről.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) kakuk.tamas válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Hát azért nem egészen, de jah...
Az első részével sokat játszottam. Annak elég volt még a Tegra2+512 RAM.... :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) a2d2


a2d2
addikt

Lassan ideje kipróbálnom ezt az FPS-ezést tableten, ha ennyire áradoznak róla.
Bár nekem még X-boxon is hányingerem volt az irányítástól az egér után.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#4) Plazmacucci válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem az első rész darabosan mozog high beállítás mellet S3 telefonon a nagyobb tereknél :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Maxentius


Maxentius
addikt

"Mi egy új Nexus 7 táblagépen próbáltuk ki, a Full HD felbontás és a maximálisra tolt grafika mellett a Snapdragon 600 bőven elegendő volt az akadásmentes futtatáshoz."

Khm, az idei Nexus 7-ben nem S4 pro van véletlenül? Bár nem sokban tér el a 600-astól, az tény... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#6) modd3r


modd3r
őstag

Én is kipróbáltam tegnap, de fél óra játék után töröltem.
Sajnos egyhangúvá válik a játék. :(

(#7) kovadika válasza Maxentius (#5) üzenetére


kovadika
őstag

600-as van benne.

(#8) drlovi válasza Maxentius (#5) üzenetére


drlovi
aktív tag

A nexus 7 2013 ban snapdragon 600 van ,nem s4 pro.utobbi a nexus 4 ben van.

(#9) siska75


siska75
tag

Szerzett jó pár perc játékot az első rész,a grafika is odavert.

Az Ördög vagyok,ÉRTED JÖTTEM!

(#10) Dr.Anonymus válasza modd3r (#6) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Rosszul tetted szerintem... Az afrikai rész nagyon üt, ráadásul hónaponta ígérnek új helyszíneket, pályákat a készítők

Egy jó kis ízelítő

https://www.youtube.com/watch?v=ShbBrerRqHc&feature=youtube_gdata_player

(#11) Maxentius válasza kovadika (#7) üzenetére


Maxentius
addikt

Ok, utánanéztem, nem szóltam. :B

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#12) Dr.Anonymus válasza Maxentius (#5) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"Mi egy új Nexus 7 táblagépen próbáltuk ki, a Full HD felbontás és a maximálisra tolt grafika mellett a Snapdragon 600 bőven elegendő volt az akadásmentes futtatáshoz."

-ehhez csak annyi, hogy maximális grafika csak tegra4en érhető el android alatt:

https://www.youtube.com/watch?v=u_tQnK6-NAY

a snap600-as htc One-omon is csak "low" és "high" grafikai beállítások vannak
a tegra4es transformer pad-en van "ultra high" beállítás is
elég nagy a különbség

[ Szerkesztve ]

(#13) assemble válasza Maxentius (#5) üzenetére


assemble
addikt

Papiron S4 Pro, de valojaban inkabb egy alul orajelezett 600-as :)

Amugy a kepek alapjan is kitalaltam hogy az uj N7-en teszteltetek a jatekot, nem sok vanilla android-os 1080p-s tabla van a piacon mostansag :)

(#14) nemo007 válasza assemble (#13) üzenetére


nemo007
tag

Kár hogy tegra3 ra nem optimalizálták az ultra highot :D pedig highon szépen fut lg 4x en :)

LG OPTIMUS 4X HD 4.1 :)))

(#15) Dr.Anonymus válasza nemo007 (#14) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

még a tegra4en is be kell zárnom minden háttérben futó alkalmazást ahhoz hogy simán fusson a dt2 egy-egy nagyobb open air pályája
szóval az ultra high tényleg nagy gép igényű
de sokkal jobban is néz ki, mindenütt víz tükröződés effektek, kedvencem amikor az egyiptomi sírban a falon látszik a vízen visszatükröződő fény

(#16) a2d2 válasza Dr.Anonymus (#15) üzenetére


a2d2
addikt

Na este kipróbálom A31-el és visszaírok hogy megy.
(mondjuk retina kijelző lehet visszafogja majd).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#17) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

:Y

PS2 szintű grafika valamivel élesebb textúrákkal. Nem semmi... már itt járunk, lassan tényleg jöhet az a Battlefield port amit említett az egyik EA fejes.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18) Segal válasza Dr.Anonymus (#12) üzenetére


Segal
veterán

"ehhez csak annyi, hogy maximális grafika csak tegra4en érhető el android alatt"

Vagy nem a Play áruházból szerzed be és bármelyik erősebb vasssal rendelkező telefonon elérhető a maximális grafika... (tipikus nvidia szemétkedés van ebben is mint az elődben hogy szoftveresen tilt a telefon de keress rá a moddolt verzióra és láss csodát elérhető lesz minden...)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19) Dr.Anonymus válasza Segal (#18) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

tudom
az nvidia ezért fizet a madfingernek
ennyi
én csak arra válaszoltam hogy a cikkben szereplő képek egyáltalán nem a legmagasabb grafikai beállításokat mutatják...

(#20) a2d2 válasza Segal (#18) üzenetére


a2d2
addikt

Basszus ilyen van? Jó tudni.
Akkor körbenézek előtte mielőtt tesztelek.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#21) ilyen_85 válasza Dr.Anonymus (#15) üzenetére


ilyen_85
senior tag

ugyan ez volt a 2012-es tegra only címeken is... a htc one x melegedett és akadt mint az állat a fullra húzott dead trigger, shadowgun alatt....

utálom a tegrát, egy elavult darab xar, melegszik, optimalizálatlan, a one x-em és a nexus 7-em is melegedett és akadt...

Bezzeg mikor más telefonokon chainfire-el indíthatóvá tettük a tegrás játékokat, akkor ment az anyázás, hogy szinte kivétel nélkül akadás mentesek voltak a játékok...

Tegra = optimalizálatlan, elavult xar...

Na ennyi... ez kikívánkozott belőlem, soha többet tegrás eszköz

Megyek le is szedem a játékot s megnézem mit tud a nexus 4-en

(#22) Dr.Anonymus válasza ilyen_85 (#21) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nekem nem akadt de melegedet a oneX alatt anno

egyébként nem kell nekem támadni azért mert azt írtam, hogy tegra4en érhető csak el a legjobb grafikai beállítás
én se kedvelem a tegra procikat, de akkor is arra érhető el a legjobb grafika ezen a játékon :)
kivétel persze ha moddolsz valamit :K

[ Szerkesztve ]

(#23) ilyen_85 válasza Dr.Anonymus (#22) üzenetére


ilyen_85
senior tag

jaj nem, bocsi egyáltalán nem neked szólt, s nem támadólag írtam, csak egy pár hónapos, most már talán éves tapasztalatot osztottam meg a tisztelt way its meant to be played tegra x- ről....

(#24) Slier válasza Dr.Anonymus (#12) üzenetére


Slier
tag

Elmondanám hogy ipad 4-en ugyan az a grafika mint tegra 4-en fullon :) és megy akadás nélkül

Life is a game, go 4 it.

(#25) Slier


Slier
tag

Viszont az gáz hogy a sztori eddig mindössze 16 küldetésből áll és nincs se aréna se multi :/

Life is a game, go 4 it.

(#26) Dr.Anonymus válasza ilyen_85 (#23) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ja, ok, peace :R
szerintem is a snapdragonok a legjobb mobil procik most

egyébként az feltűnt nektek is hogy a shadowgun főgonosza - Dr. Simon a deadTrigger2ben még a mi oldalunkon van?
sőt mi szabadítjuk ki egy fridzsiderből... :DDD
http://www.madfingergames.com/forum/viewtopic.php?f=41&t=5922

(#27) Dr.Anonymus válasza Slier (#24) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

igen, az ipad-re nem vonatkozik az nvidiás szerződés, úgyhogy megint jól jártak az iTulajok :K

(#28) assemble válasza ilyen_85 (#21) üzenetére


assemble
addikt

Megertem a frusztraciot, es teny h eleg szemet huzasaik voltak.
De az elavult szot azert nem biztos h rajuk huznam, lattam par eleg meggyozo tegra 4 benchmark eredmenyt, a tegra 5 pedig ha igaz amit mondanak (mobile kepler, lasd), elkepesztoen brutal lesz, az egyik legnagyobb attores lehet amit mobil grafikaban valaha lathattunk.

(#29) dokee78


dokee78
félisten

"FC Belép, aztán a pálya betöltése közben szó nélkül kilép. 1GHz CPU armv7, Andreo 200. Ha nem elég a chipset, miért tudom letölteni?"
Idézet a Playes hozzászólásokból.

lol

Kicsit gyenge már az a hardver.

[ Szerkesztve ]

(#30) Slier


Slier
tag

Havonta ígérnek új helyszíneket? :/ ok zsír hogy havonta új pályák meg bővítések csak egy kontinens nem tart tovább 1 óránál :(
Ha lesz multi majd jöhetne valaki azt tolhatnánk :)

[ Szerkesztve ]

Life is a game, go 4 it.

(#31) Dr.Anonymus válasza assemble (#28) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

tavaly párhuzamosan volt szerencsém használni tegra3at (asus transformer prime) és snapdragon s4est (htc one S)
illetve idén tegra4et (asus transformer pad) és snapdragon 600-at (htc one)
és mind2 esetben a snapdragon sokkal, sokkal gyorsabbnak tűnt mindennapi használat során
(értsd: indíts el egy böngészőt, nyiss meg új tabet, vagy lépj ki egy programból)

mind-e-melett a tegrák mindig jobban melegednek, és általában többet fogyasztanak (bár e tekintetben a tegra4 javult, már nem melegszik annyira mint a tegra3, kb. egy szinten van most a snap600al)

szóval a benchmarkok szintjén lehet hogy a tegra4 = snapdragon 800,
de a valós használatban biztos hogy az utóbbit fogod sokkal gyorsabbnak érezni

(#32) Dr.Anonymus válasza Slier (#30) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

az az egy óra max easy módban annyi...
vagy ha elköltesz 20ezer forintot és rögtön megveszel/ kimaxolsz minden fegyvert...

másrészt vannak kiegészítő küldetések is
azok is lekötik az embert
szerintem sokkal változatosabb már most is mint az első deadtrigger volt...

(#33) a2d2 válasza Dr.Anonymus (#31) üzenetére


a2d2
addikt

Epic citadel benchmarkot nem próbálgattad ezeken?

Nálam retina felbontás és high quality mellett 60fps felett volt ha jól emlékszem (este le tudom futtatni pontos értékek miatt).

--lehet benéztem és 60fps fölé ment a mutató, de a végeredmény negyvenvalamennyi. Megnézem este.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#34) Slier válasza Dr.Anonymus (#32) üzenetére


Slier
tag

2 óra alatt végig toltam pénz nélkül közepes-nehéz fokozaton a mellék küldetésekkel el vagyok de na kicsit kevés volt :)
Ettől függetlenül remek kis játékot raktak össze a madfingeres srácok, viszont annyit üzennék nekik hogy a grafika nem minden.

Life is a game, go 4 it.

(#35) Dr.Anonymus válasza a2d2 (#33) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

az asus tr prime-ra még feldobtam anno
kb. az epic citadell volt az egyetlen benchmar amit felpakoltam mobil eszközre
de ha érdekelnek az értékek akkor fel tudom tenni htc one-ra és transformer padra, és megküldöm neked az eredményt (de most az utóbbi eszköz nincs nálam mert munkában vagyok, úgyhogy csak este felé tudom megnézni)

(#36) ilyen_85 válasza assemble (#28) üzenetére


ilyen_85
senior tag

őszintén szólva, a tegra 4 már kicsit sem érdekelt, még annyira sem, hogy utána nézzek, de a tegra 3-ról szerintem nagyon is nyugodtan elmondhatjuk, hogy mikor kijött már akkor elavult volt az akkori konkurenciához képest, az s4-ek pedig jóval fejlettebbek voltak

(#37) Dr.Anonymus válasza Slier (#34) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jól van, akkor várlak szeretettel a shadowgun deadzoneban ;]
az aláírásban az accountom, majd vegyél fel ismerősnek ha minimum a 20as szintig feltápoztad magad
azzal elleszel egy ideig... :DDD

(#38) Slier válasza Dr.Anonymus (#37) üzenetére


Slier
tag

Nyomtam egy darabig de meguntam bocsi :) lvl 7-esen hagytam abba azt hiszem
De várj le szedem és megnézem :D

[ Szerkesztve ]

Life is a game, go 4 it.

(#39) a2d2 válasza Dr.Anonymus (#35) üzenetére


a2d2
addikt

Én is csak ezt az egyet tettem fel mikor megérkezett a tab, hogy lássam mennyire lesz versenyképes 3D-s játékoknál ha arra kerül a sor.
Ha gondolod oszd meg itt az eredményeket hogy lássuk melyik chipset mit tud.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#40) Dr.Anonymus válasza Slier (#38) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hát akkor mit mondjak? ha te ilyen hamar megunsz mindent (mert hetes szintig tökös ellenféllel még biztos nem találkoztál)
akkor ott a market nézelődjél, biztos van pár száz játék amit még nem próbáltál ki.. vagy irány a pc... :K
de nem a madfinger tehet róla ha egy évnyi munkájukat 5perc alatt bedarálod.. :DDD

(#41) Dr.Anonymus válasza a2d2 (#39) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ok, ok, este 7, 8 felé várható
akkor kerülök tab közelbe

(#42) Slier válasza Dr.Anonymus (#40) üzenetére


Slier
tag

Csak a negatívumokat soroltam fel :D de még ezeket is nézve remek jaték. DT2-t nem untam meg csak a ha már nincs több sztori küldetés lehetne mondjuk multi :) de majd idővel remelem lesz

Life is a game, go 4 it.

(#43) Wajk válasza Slier (#25) üzenetére


Wajk
addikt

ugye az megvan, hogy ingyenes? ;)
nekem mondjuk az első rész jobban bejött eddig (20p játék) ...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#44) Dr.Anonymus válasza Slier (#42) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jaja, a multiplayer nagyon hiányzik
vagy legalább egy normális co-op mód
de sajnos a madfinger még mindig inkább egy nagyra törő garázs cég mint egy komoly több száz fős játék fejlesző csapat
- ennek ellenére (vagy pont ezért) persze szeretjük a játékaikat

[ Szerkesztve ]

(#45) Slier válasza Wajk (#43) üzenetére


Slier
tag

Meg igen. Nem tudom szerintem a 2 jobb lett, a defend jaték mód különösen tetszik

Life is a game, go 4 it.

(#46) Slier


Slier
tag

Kicsit más téma de kiváncsi leszek majd az EA battlefieldjére frostbite go enginnel milyen lesz mobil platformon :) A madfinger most feladta a leckét.

Life is a game, go 4 it.

(#47) dokee78 válasza Slier (#46) üzenetére


dokee78
félisten

lesz BF Androidra? :U

(#48) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Tetszetős a játék, nem kicsit! Optimus g pro-n nyomom, akadásmentesen fut. Grafikai orgazmusom van!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#49) dokee78 válasza Ferenczi Áko (#48) üzenetére


dokee78
félisten

Az szép,ha már ettől orgazmusod van :DDD

(#50) Ali G. válasza Slier (#42) üzenetére


Ali G.
senior tag

azért nincs benne multi mert arra ott van a shadowgun deadzone, miért kéne megölje a saját játékát egy új multi játékkal? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.