Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

a régivel kicsit játszottam, kipróbálom ez mennyire fog meg.
ez a kevés újdonság, hátha jobban leköt..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) halkow


halkow
őstag

jó játék szeretem

Alcatel onetouch idol2s the king

(#3) Jeanne d'Arc

Szedem, imádtam az elsőt! :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4) vicze


vicze
félisten

Sajnos a rengeteg arcomba tolt in-app vásárlás, és a reklámok hazavágták eléggé a játék élmény. Sőt még az is korlátozva van, hogy menyit játszhatok, mint CCS-ben.
Az összes verziót megvettem eddig... Nagyon nem tetszik a mobil játékok ilyen jellegű iránya. :(

(#5) azopi74


azopi74
addikt

Leszedtem, kipróbáltam a droidos verziót. Az ios-es is ilyen idegesítő freemium szarság lett?

(#6) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Idegesítő reklámok (Android-on) vannak-e benne, mint a "Time Travel"-nél?

(#7) f(x)=exp(x) válasza <Adamsky> (#6) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Fél óránként kb. egy 15 mp-s videó jön be. :W

(#8) Maxentius


Maxentius
addikt

Lehetne ebből is egy fizetős verzió... de amúgy jó lett.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#9) f(x)=exp(x) válasza Maxentius (#8) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem is. :K

(#10) vicze válasza f(x)=exp(x) (#7) üzenetére


vicze
félisten

Félóránként??? Kb. 5-10percenként reklámot bámulok...

(#11) pigster válasza vicze (#4) üzenetére


pigster
senior tag

Köszi, akkor hagyom a francba. Csak azt tudnám az ilyen sz@rokat miért kell itt nyomatni.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#12) f(x)=exp(x) válasza vicze (#10) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Lehet akkor hogy bizonyos pálya után hozza fel, és te gyorsabban csinálsz meg egy pályát. :)

(#13) bok92


bok92
addikt

No akkor nézzük... :))

(#14) <Adamsky> válasza f(x)=exp(x) (#7) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Kössz, akkor tuti kihagyom. A TT-vel is ezért utáltam játszani. Ha jól tudom, abból se, és ebből az újból sincs Droid-ra - reklám mentes - fizetős verzió. És ez nagy kár.
Bizonyos mértékig (pl. reklámcsík) elviselem a reklámot, de ezek az egész képernyős videók...
Menjenek a francba!

(#15) Legendd válasza bok92 (#13) üzenetére


Legendd
senior tag

Jó, ez így stílusos komment :D (avatár)

(#7) attilasd: ezért jó sokszor sajnos az iOS verzió, megveszed potom összegért (kb. 300 Ft) és sosem kell idegeskedni a reklámok miatt. Inkább kifizetem, mint a reklámokat várjam vagy ikszelgessem.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#16) f(x)=exp(x) válasza Legendd (#15) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ezzel én is így vagyok! :K. Múltkor majdnem földhöz vágtam mert befagyott a reklám. :(((

(#17) azopi74 válasza Legendd (#15) üzenetére


azopi74
addikt

Valószínűleg azért így csinálják a fejlesztők, mert az android tulajdonosok túlnyomó többsége azt a 300 Ft-ot se fizetné ki.

Ezért inkább meg sem csinálják droidra a fizetős verziót, azért felesleges, hogy lewarezolja a nép, így viszont
mindenképpen hozzájutnak a bevételhez a reklámok, in-app vásárlások útján.
Mielőtt nekem rontatna bárki: tisztelet a kivételnek! - az előbbi természetesen nem mindenkire vonatkozik, csak a többségre, - én is Androidon próbáltam ezt is, és kifizettem volna a fizetőst, ha lehetett volna, de így inkább megvárom a WP-s fizetős verziót - igaz, az általában kétszer annyiba kerül, mint az ios-es, de még úgy is megéri.

Szerencsére a WP store-t még nem lepte el ez a freemium trágyalé, ami a Google Play-re jellemző, és nem is fogja, amíg ennyire körülményes (és erősen korlátozott - egyszerre max. 10 app) a warez lehetősége.
Vicc, hogy majdnem annyi a Windows Phone Store bevétele, mint a darabszámban mérve legalább 10-szer akkora piacot lefedő Google Play-é...

Az itunes AppStore-t meg az védi ez ellen a szemétdomb ellen, hogy az alsó-kategóriában nem versenyeznek. Bár nálunk ez is máshogy műxik, megveszi gyártósori melós anyuci/apuci (ismét csak tisztelet a kivételnek) 24 havi részletre a szifont, hogy a kölök villoghasson vele a suliban, akinek persze az első dolga az, hogy jailbreak-eli a cuccot. :D

(#18) pit stop válasza <Adamsky> (#14) üzenetére


pit stop
addikt

Ha nem vagy mindig online, és mondjuk játék idejére lehuppansz a netről egyből meg van oldva - már akit annyira zavar :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#19) G4bi89 válasza pit stop (#18) üzenetére


G4bi89
senior tag

+ Gondolom az adfree,adaway és társai is megoldás. :D. Én androidon igen ritkán látok reklámot éppen ezért. (tudom-tudom csúnya dolog)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#20) Maxentius válasza G4bi89 (#19) üzenetére


Maxentius
addikt

Adaway használata nem számít, a videó így is, úgy is bejön... ezért is örülnék neki, ha lenne végre fizetős verzió.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#21) vg válasza Maxentius (#20) üzenetére


vg
addikt

És ha simán letiltod az applikáció internet elérését? Két tapi, azt kész. Legalábbis 4.2.2 és e felett.

(#22) Icetee válasza Legendd (#15) üzenetére


Icetee
aktív tag

A felugró reklámokból több pénzt beszednek mint ha egyszer fizetnél érte. Ki van ez találva :((

(#23) vicze válasza azopi74 (#17) üzenetére


vicze
félisten

Ez részben nem igaz. iOS-en többen vásárolnak, ez aláírom de!:
Nemes egyszerűséggel Droidon így sokkal, de sokkal magasabb a profit hányad.
Droidon volt a 2-3 millió letöltője a fizetősnek, a HD-nak még 100e se. Ez ugye nincs 1millió dollár bevétel.
Na most a Free-nek van majd 100 millió letöltése!!! Szerinted mennyi bevétel generálódik belőle? (iOS számokra nagyon kíváncsi lennék.)
Freemium verzió amúgy csak 1éve van belőle, és az alatt generálta ezeket a számokat.
Time Travel-ből már csak a HD-volt fizetős, és pont ugyanannyi letöltése van mint a többi HD-nak, tehát aki megvette az végig megvette.
Az ilyenek miatt gondolkodok egyre inkább az Amazon App Store-on, mert ott kifizetem és legalább nyugodtan használhatom.

iOS-en amúgy ugyan úgy van Free és fizetős is régiekből, ebből biztos nincs?. Droidon a fizetős lassan kihal vagy csak később jön, mert az SGS5-re reklám mentes verziót kapják majd exkluzívan...

A taktika lehet, hogy más-más. iOS-en előbb megfejjük a usereket és után a jön a Free, hogy az ingyenélőktől még a reklámbevételét kisajtoljuk. Droidon alapból Free majd, később lehúzzuk a HD és fizetős verzióval, azokat akik amúgy is megvennék.
Nem tudom...

Az értsd azért meg, hogy ennek köze nincs a warezhez, ki kéne már verni a fejekből. A user egyszerűen nem fogja használni, ha fizetős, nem fog 100millió 1bites azzal szerencsétlenkedni, hogy leszedje máshonnan.

@G4bi89: Tab-on fenn van és nem megoldás már... Majd frissítem hátha.

[ Szerkesztve ]

(#24) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Megvettem az összes előző részt.
Úgy értem az elsőt, meg a 2 kiegészítőt.

Ezt is be szerettem volna rakni a gyűjteménybe, de ilyen ingyenes akármi lett.
Nem szeretem a reklámokat, inkább kifizettem volna azt a 300 forintot.

Meg mindig vásárolgatni kell valamit. Szóval úgy látom, hogy nem is akármennyit játszhatok?

A játék amúgy nekem tetszik.
Csak már már túl "aranyos" lett. ezt már nem mutogatom a haveroknak 1 sör mellett. :DDD

Értem a csíziót.

(#25) Flind


Flind
senior tag

Nagyon szerettem eddig az összes részt, de ezt két napja szedtem le és már unom. És igen, a sok IAP is undorító.

(#26) dr. Kind válasza azopi74 (#17) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Vicc, hogy majdnem annyi a Windows Phone Store bevétele, mint a darabszámban mérve legalább 10-szer akkora piacot lefedő Google Play-é...

erről nem tudtam, egy forrást mellékelj légyszíves. :)

(#27) vicze válasza dr. Kind (#26) üzenetére


vicze
félisten

Erre a rendkívül pontos statra gondol. :P Ilyet én is tudok. :D

@azopi74: Találós kérdés: Minek nagyobb a bevétele, 10milló megvett 1$-os appnak, ami után 30%ot ledobsz az Apple-nek, vagy ha ingyen adod és 100millió userrel halálra keresed magad a reklámokon?
Ez hol jelenik meg a statisztikában? :U

[ Szerkesztve ]

(#28) Fall-N


Fall-N
veterán

Emberek játék közben én mindig kikapcsolom a WIFI-t/adatkapcsolatot. Van azért üdítő kivétel is például a Swordigo, abban nincs egy reklám sem.

Egyébként nem lesz app bemutató a Swordigóból? Elég jó játék.

[ Szerkesztve ]

(#29) hakydakillah válasza Fall-N (#28) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Dettó ezt csinálom mindig én is, és teljesen reklámmentes a játék :-)

(#30) gmark247 válasza hakydakillah (#29) üzenetére


gmark247
tag

Erre jó egy reklámmentesítő alkalmazás :DD

Egyébként a játék nagyon jó, csak az egyetlen dolog ami kiakaszt, hogy nem lehet felhőtárhelyen menteni. Igazán lehetne már erre egy globális megoldás, mert nagyon sokan panaszkodnak ilyenek miatt.
Pont ma telepítettem sikeresen új rendszert és begőzölt a titanium backup, természetesen kezdhetem előröl a játékot :(

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#31) azopi74 válasza vicze (#27) üzenetére


azopi74
addikt

De látod a hsz-ekből, a nép még a freemium/adware-t is "warezolja" adfree-vel, adaway-jel meg társaival. :)

(#32) vicze válasza azopi74 (#31) üzenetére


vicze
félisten

Neked akkor már a wi-fi kikapcsolás is warez... :P

(#33) azopi74 válasza vicze (#32) üzenetére


azopi74
addikt

Hát, tágabban értelmezve minden warez, aminek az a célja, hogy a fejlesztő/alkotó/műsorszóró a pénzéhez jusson. A set-top-box-okon a time shifting buherálás, a reklámok átugrása is warez, meg az is ha elmész dobni egy sárgát két barátok közt epizód között. :)

(#34) azopi74 válasza azopi74 (#33) üzenetére


azopi74
addikt

Ehh, lejárt a szerkesztési idő. Természetesen úgy értettem, hogy "annak akadályozása" :)

(#35) vicze válasza azopi74 (#33) üzenetére


vicze
félisten

Na +próbálkozást is warezoltam, mint CCS-ben. :D

Érdekes módon az adaway-jel is van reklám, csak wi-fi off segít. (+óra pörgetés.. fárasztó)

(#36) banhammer


banhammer
veterán

Inkabb megvennem par szaz forintert mint hogy reklamokat kelljen neznem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#37) sti válasza vg (#21) üzenetére


sti
tag

Ezt hol csinalod? KitKat-en nem talalom sehol. Köszi

(#38) Maxentius válasza vg (#21) üzenetére


Maxentius
addikt

Megoldható, de akkor a többi netes funkció nem fog működni (cloud save, G+, FB eredmények).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#39) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Már az első nap letöltöttem, és nagyon tetszik!:)
Mondjuk az meglepett itt a kommenteknél, hogy panaszkodnak a sok reklámra. Nekem érdekes mód eddig egyszer sem jött elő, sehol egy reklám, pedig elég sokat játszok egyhuzamban :K

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#40) f(x)=exp(x) válasza ViharVadász (#39) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Wifi be van kapcsolva? :)

(#41) ViharVadász válasza f(x)=exp(x) (#40) üzenetére


ViharVadász
őstag

Igen, mindig be van kapcsolva (legalábbis akkor, amikor épp játszom:D)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#42) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jó volt az egy, de nem kapott el a nem tudom abbahagyni érzés

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43) f(x)=exp(x) válasza enginev3.0 (#42) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nekem letörlődött. Nem is raktam vissza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.