Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gabiszon


Gabiszon
csendes tag

Multiban is volt az aliennek ilyen focus szerű?
Mármint, hogy a messzebbre lévő ellenséget kijelölte és ráugrott?
Vagy csak nekem nem sikerült?

Nagyon jól festek. Szobát :) www.anrodiszlec.hu

(#2) LittleDemon


LittleDemon
tag

zsíííír
most már biztos h megveszem és alien leszek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Akos96 válasza Gabiszon (#1) üzenetére


Akos96
senior tag

Az nem lenne uncsi? Úgyértem mindenki becéloz és rádugrik. Sztem ilyen csak SP-ben van. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4) aram01 válasza Gabiszon (#1) üzenetére


aram01
nagyúr

multiban tiszta kín volt (nekem) aliennek lenni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) P00By


P00By
nagyúr

Erőszakos pföjjj
;]

(#6) LittleDemon


LittleDemon
tag

ha közbe kispisztollyal is leszed az ember, hmm :C
nemhinném :DDD
sztem ez multi gameplay volt, különben nem lenne ott egy másik alien aki
szinte mindent elintéz helyetted :DDD
nagyon megtetszett ez a játék, sztem télleg megveszem :DD

[ Szerkesztve ]

(#7) Akos96


Akos96
senior tag

Sztem nem multi, mert nem hallottam olyan módról hogy szabadítsd ki társaid. Szerintem az első küldetés környékén van, azért ilyen ügyes a társ. :U

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#8) LittleDemon válasza Akos96 (#7) üzenetére


LittleDemon
tag

azis lehet,
viszont ha nemtudna ugrálni az alien akk elég gyengusz lenne
az ember leszedné 100méterről :N

(#9) iSonic


iSonic
addikt

édes :D

(#10) volvoguy


volvoguy
addikt

2 dolog:
- honnan a fenéből tudná egy Alien, hogy mire való egy villogó kapcsoló, meg hogy kell lekapcsolni...sztem ennél lehettek volna kreatívabbak, minthogy gombokat kell ki-be nyomkodni
- csak nekem nem tetszik az Alienek kecses mozgása a filmek alapján? Mintha itt karót nyeltek volna, meg olyan darabos a mozgásuk...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#11) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Jelenne már meg... :)

(#12) monsta007


monsta007
tag

Nálam most lett a game must have, a hangulat nagyon ott van :C

(#13) KvPt válasza Gabiszon (#1) üzenetére


KvPt
tag

Persze, hogy van, focus mode a neve, és a shift-t kell hozzá nyomni. Nem véletlen találták ki a controlls opciót...

(#14) Ari18


Ari18
őstag

Egyre jobban tetszik. Remélem normális élvezhető single lesz, mert a múlti nagyon nem érdekel.

(#15) tome.jr


tome.jr
addikt

Minél több videót nézek meg a játékról annál kevésbé érdekel. Ez az alien mód nagyon bénára sikeredett.Külső nézetből kellett volna mutatni a karakter mert így semmivel sem több ez a mód mint egy átlag fps.

(#16) Isee válasza volvoguy (#10) üzenetére


Isee
senior tag

"- honnan a fenéből tudná egy Alien, hogy mire való egy villogó kapcsoló, meg hogy kell lekapcsolni...sztem ennél lehettek volna kreatívabbak, minthogy gombokat kell ki-be nyomkodni"

Ne hogy azt hidd :DDD
A filmben is baromi okosak voltak a dögök, mint pl a 4-ik részben (feltámad a halál), 3-an voltak bezárva és 2 alien kinyírt 1-et, hogy a savja felmarja a padlót és kiszabaduljanak. Meg azt is megtanulták, hogyha a csávó ráűt a gombra, akkor kapnak egy kis nitrogént. ;]
Innentől kezdve a bezárt Alien-ek "közölhették" szabadon lévő társukkal mit kell tennie, ha ki akarja őket szabadítani.
Csak ennyire kreatívak ;)

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#17) moha21 válasza Isee (#16) üzenetére


moha21
addikt

remélem egyszer a képzőművészetet is elsajátítják alienék :))

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#18) Isee válasza moha21 (#17) üzenetére


Isee
senior tag

hát lassan azon se csodálkoznék ;] Amúgy nem lenne elképzelhetetlen, csak ugye ahhoz több évtized fejlődés kéne nekik. De ez csak akkor van, ha van préda, és ahol van préda, ott rendszerint kiírtják az egész fészket :B

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#19) Morden24 válasza volvoguy (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

- honnan a fenéből tudná egy Alien, hogy mire való egy villogó kapcsoló, meg hogy kell lekapcsolni...

Hogy mondta Hudson?
"Hogy vághatták volna el a kábeleket?! Mégiscsak állatok, nem?!"

Sectumsempra - For Enemies

(#20) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Na ez kemény lesz:) Remélem hozzánk is jön a gyűjtői változat.
Már csak 7 nap:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#21) eL Geri


eL Geri
őstag

Már előre sajnálom magamat... hogy csalódni fogok :)
Nem emlékszem mikor vártam játékot ennyire... ennek csak csalódás lehet a következménye :(

Nem kellet volna az Alien filmeket nemrég végigtolni kedvcsinálónak, jók voltak :DD
(A predátor engem annyira nem érdekel)

(#22) drherbyke


drherbyke
csendes tag

Onnan tudják, hogy öröklik a gazdatest tulajdonságait, emlékeit.
El kellene olvasni Alan D Foster könyveit.
:)

(#23) havast válasza Gabiszon (#1) üzenetére


havast
aktív tag

volt ,igen...azzal lehetett apritani.shiftet tartsd lenyomva.

(#24) frame>24


frame>24
addikt

AHA, rohadtul az lenne kérdésem, hogy hogyan lehet így a plafonról célzottan ráugrani az emberre, mert a demoban ugrál össze vissza, csak nem a becélzott ellenségre!! :(( Akárhányszor jól odalopóztam vkihez és becéloztam, melléugrott a lényem... :U :W
Fókuszolni kell, vagy mi? De a videón se mindig hozta be a "zöld aurát", szóval???
Az alien egy fos, mint eddig is...

most látom, hogy pl. Gabiszon is szívott ezzel....

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#25) havast válasza frame>24 (#24) üzenetére


havast
aktív tag

igen,es elotted 1 hsz-el irtam,h hogy kell celzottan ugrani... :))
shift lenyomva,amikor jon a piros kor az ellenfelen,space,es kesz.
plafonrol campelve poen.(mivel ugy a mozgaserzekelo nem lat...)

[ Szerkesztve ]

(#26) Mappa


Mappa
addikt

Hát talán ez volt eddig a leggagyibb videó ....azok a mozgások,az a fegyver hang :DDD már én sem fűzök nagy reményeket hozzá.

nem kötelező megadni

(#27) frame>24 válasza havast (#25) üzenetére


frame>24
addikt

Jól van így már tudok normálisan gyilkolni. Predatort és Marine-t is.
Még így is nehéz kissé és figyelni kell,de bizony megleptem pár embert. Sőt, asszem itt a Preadtor sokkal sebezhetőbb, mert hiába erős, nincs motion tracker, és ha rossz nézetben van, szevasz.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#28) frame>24 válasza frame>24 (#27) üzenetére


frame>24
addikt

EGY bajom van, hogy semmi nem garantálja, hogy javul valamit is a multiplayer, ami miatt egyáltalán megvenném, márpedig ez az MW2-re hajazó állandó connection problemes, "host left"-es f*talicska kell a kutyának.
Kár érte. :O :( :(( :(((

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#29) havast válasza frame>24 (#28) üzenetére


havast
aktív tag

elvileg ezt az iwnetes(vagy mi a fene) rendszert az erdedetiben elhagyjak,lesz normalis szerverkereso,stb ugy tudom.
ha tevedek,akkor en sem fogom vastagitani a zsebuket...

(#30) T54B4


T54B4
csendes tag

Nagyon állat lesz, nem bírok tovább várni!!! :C

"Nem tudom, hogy mit mivan, pedig dehogy"

(#31) Xaels válasza frame>24 (#28) üzenetére


Xaels
félisten

Egy régebbi hírben arról volt szó, hogy lesznek dedikált szerverek. Remélem így is lesz ;)

szerk: itt is van [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) T54B4 válasza Xaels (#31) üzenetére


T54B4
csendes tag

Én úgy tudom, lesznek :)

"Nem tudom, hogy mit mivan, pedig dehogy"

(#33) T54B4 válasza frame>24 (#28) üzenetére


T54B4
csendes tag

Lehet azért, mert a Demót használók rengetegen vannak, akiknek a fele szutyok géppel és nettel rendelkezik. Magyarán minden útszéli balambérjóska ki akarja próbálni. Ezért lehetnek problémák a multival most. De ha csak azok fogják nyomni, akik meg is veszik, azok tudják, hogy fut-e a gépükön, vagy sem. Nem fog akadozni, nem lesznek szutyok szerverek. Legalábbis nem annyi.
Nézzétek meg mennyi sok ideig tölt a demo. De ha megfigyelitek a saját gépetek (ja nem szutyok) már jóval hamarabb abba hagyja a villogás (nem dolgozik). De a szerver megvárja, míg az összes felhasználó gépe betölt. Ezért olyan lassú pl az is. :(
Na majd jó lesz ez! :))

"Nem tudom, hogy mit mivan, pedig dehogy"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.