Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

készülék kapható lesz majd szürke és fuchsia színekben is.

fukszia virág (magyarosított alakja is van :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Kategóriájában megint egy kellemes készüléket sikerült összeraknia az Alcatelnek. Komolyan, egyre jobban szimpatikusabbak.

(#3) .bableWes


.bableWes
őstag

ennyi pénzért böven megéri, hogy lehet vele telefonálni és meg lehet neki bocsájtani, hogy létezik

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#4) Saccco


Saccco
nagyúr

Úgy nézem szeretnének életet lehelni a mostanra eléggé elhanyagolt kinyitható formába. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5) korpicschess


korpicschess
veterán

Néhányan még keresnek kinyithatós telefont, arra jó lehet. Családban is tudok ilyenről. Nem biztos, hogy rosszat tenne a piacnak ha betörnének az olcsó androidos telefonokkal. ;]

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6) daninet


daninet
veterán

Kifejezetten szép, bár kinyithatós teló nem tudom milyen igénnyel műmödik manapság

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#7) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Alapmodell a népnek.Amire ki van találva annak jó.Bár a formaterv eléggé h is mondjam egyéni.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#8) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo meg latni ilyen keszulekeket is :)

"There is nothing permanent except change"

(#9) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ennyi pénzért nem rossz választás...Hajrá alcatel. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#10) helixP


helixP
nagyúr

Szerintem meg ne olyan jó az ár-érték aránya. Kártyásan 15? Ez sok...

(#11) foxymaci


foxymaci
senior tag

nem rossz nem rossz csak el kénem ár felejteni ezt a 128x160 at :) egy kicsit feljebb lépni az olvashatóság kedvéért :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Sokba kerül. Ezzel a kijelzővel bőven tíz alatt kellene lennie.

Az olcsó telefon nem kellene, hogy egyenlő legyen a gagyival

" A klaviatúra sem muzsikál jól: míg a középső D-pad nyomáspontja megfelelő, a többi billentyűt kimondottan erősen kell megnyomnunk a várt hatás eléréséhez. A másik probléma a háttérvilágítással van, a számbillentyűk fénye ugyanis nem egyenletes; bár így is lehet látni sötétben, a váltakozó erősségű fény sokat ront az összképen."

[ Szerkesztve ]

(#13) rep3at


rep3at
őstag

A kártyás árát sokallom, amúgy második telefonnak nem rossz.

Forward thinking. كرر

(#14) maki12


maki12
senior tag

jaj ez a telefon...na lássuk :)

HTC U11 & Nikon D5300

(#15) xdx@ válasza Saccco (#4) üzenetére


xdx@
aktív tag

Egyet kell értsek. Mostanában nem szokott túl sok megjelenni.

(#16) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Tuti nem adnék ki ennyit egy ekkora kijelzővel szerelt mobilért...
Ennek 10 E alatt illene lennie feltöltőkártyás konstrukcióban...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) cefre00


cefre00
tag

Nothing important...:P

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#18) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez a telefon egy a sok közül. Nincs benne semmi extra....

All→M8

(#19) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Második képen a lilás árnyalatú telefon az milyen típus?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kár hogy már csak belépőszintű mobilokat készítenek kagyló formában. Sokan nem akarnak "okostelefont" venni már csak azért se, mert net-előfizetés hiányában az okostelefon nem sokkal hasznosabb a buta rokonaitól. Érdekes, hogy a csúcstechnika világában Japánban, Dél-Koreában nem fordultak el ettől a megvalósítástól sőt folyamatosan fejlesztik. Az is érdekes, hogy a Motorola egyik sikerszériáját pont ebben a szegmensben érte el és mára ők is alig hoznak ki ilyen mobilokat.

Egy fura hasonlatom van a mai mobiltrendre: Olyan, mintha kést szeretnél venni a boltban, de mindenhol csak svájci bicskát árulnának. A francnak sem kell okostelefon. Persze a fejlődés nem áll meg, nem is akarom, hogy megálljon, de azért kövessék a piac igényeit, ne csak annyit legyen a választék, hogy 20 ezerig nagyimobil, a felett meg valamilyen android variáció a csillagos égig. (android helyett írhattam volna mást is)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#21) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Az ilyen telókról szerintem feleslegesen teszteket írni manapság :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#22) sien válasza FireFox1996 (#21) üzenetére


sien
aktív tag

nem baj az ha nem csak a szupergíkeknek vannak tesztek. ha venni akarok telefont bármilyen célból, először ide jövök hogy volt-e róla teszt. és biztos lehetsz benne nagyon sok olyan eset van amikor ilyen telefonra van szükség.

(#23) Dzsano válasza Cucuska2 (#19) üzenetére


Dzsano
tag

Szvsz valami HTC. A felső hangszórókimenet (rács) formájából gondolom.

(#24) konzolostóni


konzolostóni
csendes tag

Nem kötekedésképp, de ilyen vackokat minek tesztelni? Úgysem vesz már ilyet senki. Szerintem kár ilyen "telefonra" fecsérelni az időt.

(#25) cefre00 válasza konzolostóni (#24) üzenetére


cefre00
tag

Azért vannak ilyen mobilokról tesztek, mert nem mindenki pistult bele a tepsikbe. Vannak emberek, akik a telefonjukat tényleg CSAK telefonálásra használják, és nekik egy ilyen kis kagyló nagyon jól jöhet ám! ;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#26) nicu71


nicu71
addikt

hát én is betudom az uborkaszezonnak hogy ilyen tesztek születnek.... :D de soha nem tetszett ez a randa kagyló forma :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#27) Probber válasza helixP (#10) üzenetére


Probber
őstag

Ezzel egyetértek. 10-et talán megér, többet semmiképp sem.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#28) Czibor10 válasza Dzsano (#23) üzenetére


Czibor10
tag

Igen, szerintem ez a htc chacha vagy salsa(azt hiszem utóbbi), szóval az androjdos fészbúkfon.

(#29) Ricardo válasza Dzsano (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

HTC Salsa

[ Szerkesztve ]

(#30) dz1989


dz1989
senior tag

Most ez vicc? A tömegét hogy hogy nem tudjátok? Már egy boltban ki helyezet zöldség mérleggel reális adatott lehet kapni. A mehacnikájára kiváncsi lennék. De ezzel a tudással 3 ével ezelött kelletvolna kiadni, mert ebben a kategoriában akkoriban a 3,5mm füles csati nagy szám lett volna . A kijező felbontás hát.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#31) Ricardo válasza dz1989 (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

Csak a hivatalosan megadott adatot írhatják. Jó is lenne hogy lemérik, ideírják a súlyát, nem pontosan annyi (ugye van a mérlegeknek hibaaránya), és a teszt írója lesz a hülye.

Szerk: Más oldalakon sincs súly. valószínűleg nem azért, mert senkinek sincsen zöldségmérlege.

[ Szerkesztve ]

(#32) dz1989 válasza Ricardo (#31) üzenetére


dz1989
senior tag

Az lehet, és akkor elnézést. Esetleg egy hivatalos és egy gyakorlati adotott lehet írni mert azt sokembert érdekelné. Az ékszer mérleg az már szerintem pontos. Én a tömegből nem csinálog probrémát. Telefon választásnál, az sem érdekel ha az addott model a konkurenciához képest tömegben ciki.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#33) Micuir_M válasza konzolostóni (#24) üzenetére


Micuir_M
tag

Szerintem ez ebben a formában nem igaz.

Pl. én :-) nemrég vettem új telefont. Vehettem volna Androidost is, ehelyett vettem egy SE Cedart. Telefonálni lehet vele, a mailjeim lejönnek rá, jó zenei funkciók és még a Youtube videók is megnézhetőek vele (Sőt, elvileg van hozzá FB és Twitter kliens is). Persze kisebb a képernyője, mint egy érintősnek, viszont pozitívuma az, hogy nem érintős és normális napi használatra teljesen jó.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.