Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#142) gmark86


gmark86
tag

Sziasztok! A héten lecseréltem a privát telefonomat egy ilyenre, mert egyelőre még nem szeretnék tepsi méretű telefont, és kíváncsi voltam, mit tud ennyi pénzért. Szerintem összességében egész jól sikerült, de egy dologgal nem sikerült zöld ágra vergődni: az időzített Ne zavarjanak móddal. Mindegy, hogyan állítom be, az adott időpontban nem vált át. Viszont, ha utána elkezdek az adott üzemezés időpontjával játszani (1 perc ide-oda), akkor egyből bekapcsol. Az előző privát telefonomon, egy Alcatel 1 5033D-n, és egy Xiaomi Redmi 7A-n ugyanazokkal a beállításokkal gond nélkül működik, működött. A telefont gyáriztam, próbáltam Google fiók nélkül is, de úgy sem működik. 1st world problemnek tűnhet, de a bankom szeret néha egészen embertelen időpontokban értesítő sms-eket küldeni, és azokra nem szeretek felkelni. Könnyen lehet, hogy ebből így visszaküldés lesz.

Akinek ugyanilyen telefonja van, megnézné, hogy neki hogy muzsikál ez a funkció?

iPhone 11 128GB; Huawei Mediapad T1 8.0 Pro, Huawei Mediapad T3 10, Lenovo C340 IML; Lenovo M73 SFF; Mac Mini Late 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.