Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik ez a kezdeményezés. Nekem is nagyon fontos a természet és annak védelme. Ha kicsi, ha nagy segítség, de segítség.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nem találom őket. Valaki megtenné, hogy tesz be linket? :R

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#3) csako válasza Fryskitt (#2) üzenetére


csako
veterán

Itt lesz majd

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Nekem is nagyon tetszik a kezdeményezés!
Egy dolgot viszont nem értek. A cikkben az szerepel, hogy a tokok 6-24 hónap alatt lebomlanak. Ez mitől függ? Ha szerencsém van, akkor 24 hónapra, ha nincs akkor csak 6 hónapra vettem egy tokot? Vagy ezeket nem használatra szánják? Tényleg nem kötöszködès!

(#5) Postas99


Postas99
senior tag

Ahogy elnézem csak a matrica fog addig kitartani. Az elékpzelés tök jó, vennék én is ilyen tokot de Pixel 4a-re nem forgalmaznak ilyet a telenornál..

(#6) Noukoum válasza Cranberries (#4) üzenetére


Noukoum
veterán

:DDD Komposztálóba kell rakni ahhoz hogy lebomoljon. De elég ha elásod a földbe, ott is lebomlik. Nyilván nem fog magától a telefonodon lebomlani egyik napról a másikra, ehhez megfelelő környezetben kell lennie folyamatosan.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) thomas92 válasza Postas99 (#5) üzenetére


thomas92
aktív tag

Tudom ajánlani a Pela tokokat.

Régóta használok a telefonjaimon a Pela tokot, ők voltak az elsők, akik környezetbarát tokokat készítettek.
Igaz, ezt Amerikából lehet rendelni, így nem is olcsó. (Van valamennyi eu-s készlet is). Van nekik Pixelekre is. Szóval ott is körbe lehet nézni, ha esetleg érdekel ez a dolog. :)

Voltak olyan kollekciók, amiknek a vásárlása után egy adott szervezetnek adtak X%-ot.

(Biztosan többen ismerik már a márkát, de leírtam, hátha valaki mégsem hallott róla és itthon nem talál a saját készülékére ilyesmit.) :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Schuler888 válasza Cranberries (#4) üzenetére


Schuler888
senior tag

"komposztálható tok 6-24 hónap alatt elbomlik"

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Csak hogy teljes legyen a topik ;)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) judas13 válasza Fryskitt (#2) üzenetére


judas13
addikt

Már lebomlottak! ;)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#11) janeszgol válasza judas13 (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Megrendeled, és mire megjön már lebomlott. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) malnabokor


malnabokor
senior tag

Rendeltem egyet, már régebben is tetszett az ötlet, de a magyar vonatkozás, támogatás és a szép ábra miatt kosárba raktam. Kár, hogy nem mindegyik színkombináció érhető el egyes készülékekre, mert így fekete lett a zöld helyett.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#13) Fryskitt válasza csako (#3) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nincsenek ott.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#14) Upo


Upo
addikt

[link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.