Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

És a készülékbe is beleteszik a kamerát, vagy csak a promóanyagokba :))?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) kbyte1024 válasza t72killer (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem nem minek az a sok kamera? De lesz a hátulján vagy 4kamu biztos :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Engem itt legjobban a gumival védett töltőcsati zavarna, ha az nem csak a kosz ellen van, hanem az IP68 feltétele is. Kinyitom 200x, tippre annak annyi.
Ha van a csatinál belső szigetelés, akkor nem tragédia ez a kialakítás, de vajon van -e?!

(#4) tudi13 válasza Fred23 (#3) üzenetére


tudi13
aktív tag

Édasapámnak Armor X8 van lassan 2 éve. Még nem kopott ki/szakadt le a töltőcsatlakozó védő gumi.

(#5) Somatom


Somatom
veterán

Kövezzetek meg, de nekem ez bejön. Vajon mennyire érzékeny a hőkamera? Mondjuk nadrágon keresztül képes puncihőmérséklet-változásokat érzékelni? :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) Fred23 válasza tudi13 (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

Oké, de attól még beázhat 2 év nyitogatás után, ha nincs belső tömítés.

Bone123? Hivatalos infód nincs esetleg a belső szigetelés meglétéről? Ha csak a külső gumi csati van, az nekem kevés.

(#7) zeon.hu válasza Somatom (#5) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vazze... :C

#?*@&!

(#8) t72killer válasza Somatom (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

<<< :DDD .
Téli vagy nyári bundázat, milyen nadrág, betét, széttárt vs összecsukott láb...

de először is kérdés, műkszik-e, benne van-e egyáltalán a kamera?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) Luck Dragon

Tök jó hogy ekkora akkumulátor került bele , de azért 6 óra kijelzőidőre képes ? Mert tudjuk hogy azért az optimalizálás is fontos tényező .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) t72killer válasza Luck Dragon (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ezaz, az a52s-em feleekkora akksival hozza a 8,5 óra SOT-ot

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) Luck Dragon válasza t72killer (#10) üzenetére

iPhone SE [link] is tudd meglepetéseket okozni :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) B84


B84
csendes újonc

Amúgy a SOT-ot ki, hogy "méri/nézi/viszonyítja"?
csak mert nekem pl. lassan kb. 1 éve van használatban egy Armor 9-es és szerintem az is bőven hozza a 9-10 órát naponta... oké, hogy akkuhoz képest ez kevésnek tűnhet, és tény, hogy alap helyzetben az Ulefone nem az optimalizálásról híres de nálam pl. nincs semmi korlátozás beállítva az erőforrásra. [link]
Nálam pl. ez a mai, még egy visszafogott használat volt.
Egyébként minden nap töltöm este a telefont, ha 20%-on van, ha 60%-on(olyan elvből hogy reggel legyen 100%-on az akku)...és a töltő csatlakozó gumi még teljesen jól zár. Mondjuk valahol egyszer olvastam hogy a korábbi Ulefone telefonoknál, ahol nem volt védett a töltő csatlakozó akkor annak volt valami alap vízállósága, és amelyiknek nem annak azért úgy csinálták meg, hogy legyen záró gumi. De itt legalább egyszerre valósul meg az, hogy van záró gumi fedés és vezeték nélküli töltés is. Szóval szerintem nem kell nyitogatni állandóan, ha az ember este vezeték mentes töltésre teszi a telefont.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Armor 18T / Apple iPhone 13 mini / Apple Watch Series 6 44mm / Microsoft Surface Duo 2 / Microsoft Surface Laptop Studio

(#13) t72killer válasza B84 (#12) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Használom a telót és <10%-ra merülés után megnézem, mennyit volt bekapcsolva a képernyő. Nyilván van szórás a változó képernyőmegvilágítás, a közbeeső standby-időszakok, hálózatkezelés és a használt appok miatt. Mivel én leginkább chrome böngészésre használom az okoskütyüjeimet, nálam ennek van a legnagyobb súlya az eredményekben.

Azt is kimértem a mostani telómon, hogy mennyit eszik 24 óránként standby-ban. Optimalizálatlan szutyok ROM-ok uis képesek éjszaka is csúnyán leszippantani az akksit.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#14) B84 válasza t72killer (#13) üzenetére


B84
csendes újonc

Igazából a SOT-os kérdés felvetésem arra irányult, hogy van olyan spéci alkalmazás amit mindenki elfogad hivatalos mérésnek, vagy az ez is olyan mint a pl. Android vs. Apple vagy Samsung vs. Apple stb téma...mert én megmondom őszintén kb. most a hozzászólásom miatt néztem meg a "beépített" Android akkumulátor fogyasztás menüt...mert egyébként kb. tisztába voltam a telefon fogyasztásával mielőtt megvettem.

Ulefone Armor 18T / Apple iPhone 13 mini / Apple Watch Series 6 44mm / Microsoft Surface Duo 2 / Microsoft Surface Laptop Studio

(#15) t72killer válasza B84 (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Független akksiteszter appról nem tudok, a gsmarena, akik igen komoly adatbázist visznek, is csak leírta, hogyan mérnek, de nem gyúrták össze a procedúrát egy appá sajnos.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16) PDA_FAN válasza Fred23 (#3) üzenetére


PDA_FAN
tag

Van vezeték nélküli töltés, így a csatlakozó szigtelése akár évekig bírhatja :-)

(#17) t72killer válasza PDA_FAN (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DDD :C

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18) Somatom


Somatom
veterán

De, most komolyan. Sztem ez egy teljesen jó ár/érték arányú, minimum középkategóriás vas. A kérdés a szoftver. Nem lehetne róla egy teszt?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19) t72killer válasza Somatom (#18) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

a gyártási szórás/selejtarány is kérdés. Zs brand kínainál egyáltalán nem biztos, hogy a papírra írt speckók megállnak: láttunk már kamu kamerát, stb...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) Somatom válasza t72killer (#19) üzenetére


Somatom
veterán

Szoftveres bugokat, vagy gyenge kamera szoftvert el tudok képzelni, de azért ez nem a kamukamera-szint.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21) Tybor99


Tybor99
tag

sziasztok :) jelenleg p40 pro-m van váltani szeretnék egy doogee s98 pro ra vagy az új ulefone 18-t szerintetek melyik lenne kisebb csalódás a huawei után ? :D

(#22) spect80 válasza Somatom (#20) üzenetére


spect80
senior tag

Nekem van armor 11t. Nem daily drivernek használom, csak alkalmi jelleggel, főleg youtubera 1 simmel.
Ennek papíron csak 5200mah az akksija, meg kevesebb a kamerája mint ennek.

Pro:
-Akkuidő
-hőkamera
-Sebesség
-Modem és 5g - ahol exynos már szenved ez teljesen jó gyors.
-értesítési led
-nfc
-vezeték nélküli töltés

Con:
-Gps régi mtk feeling 2 utcával odébb érzékel
-Sw frissítések. 2021 július után 2022 augusztusban jött egy frissítés, de sokkal jobb nem lett
-lassú töltés
- gagyi kijelző (nem csak a felbontás, de a minősége is)
- 10% alatti töltötségnél néha nem tölt. Újra kell indítani
- kamera minősége sz*r

Hőkamera:

[ Szerkesztve ]

(#23) spect80 válasza Tybor99 (#21) üzenetére


spect80
senior tag

Nekem is van p40 pro. Hát kb úgy tudnám jellemezni mint ha átülnél egy 5ös Bmwböl egy uazba. Az Uaz is ellátja a funkcióját, de azért más liga minden tekintetben 😀

[ Szerkesztve ]

(#24) Tybor99 válasza spect80 (#23) üzenetére


Tybor99
tag

tud meglepetést okozni szerintem a telefon :) jó volt a hasonlat mert egy x5 ültem át egy prius gen 2 2006 ba :) és boldog vagyok :) fele akkor fogyasztás hybrid érzés és hogy a pénztárcámba hóvégén 2x annyit utazva marad pénz :D nyílván a p40 pro-t megtartanám itthon fotós kamerás mobilnak polír munkáknál jól jön :) viszont így a p9 lehet eladom :D

(#25) Tybor99 válasza spect80 (#23) üzenetére


Tybor99
tag

3 cégnél elérhető jelenleg a doogee s98 pro hol lenne érdemes venni ?

(#26) Somatom válasza Tybor99 (#24) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Tényleg jó hasonlat. Cseberből, vederbe. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) spect80 válasza Tybor99 (#25) üzenetére


spect80
senior tag

Sztem Alza a legjobb választás már ha itthonról akarod venni

[ Szerkesztve ]

(#28) spect80 válasza Tybor99 (#24) üzenetére


spect80
senior tag

Hát azért még a prius is igen messze van az uaztól.😀

(#29) Tybor99


Tybor99
tag

tanácstalan vagyok :/ hogy a hőkamera minőségére tegyek főbb szempontból vagy helyezzem magam elé a 12gb ram 120hz kijelző és jobb fotós teljesítményt ?

(#30) dadito válasza Tybor99 (#29) üzenetére


dadito
csendes tag

Az Ulefon 18T-nél az Alin a 150 Euro-s határ feletti áfát is vedd figyelembe. A megadott 499 Usd-re még az is rájön.(majdnem én is belecsúsztam)
Mindjárt nem is olyan jó vétel...

[ Szerkesztve ]

"Privát üzenetre illik válaszolni!"

(#31) t72killer válasza dadito (#30) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ennél még a nemzeth nagyfenekű pelenkaművésznője is jobban nyomja az angolt :DDD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#32) Tybor99 válasza dadito (#30) üzenetére


Tybor99
tag

Én jobban szét néztem és az aliexpress le vonja a 150euro feletti vámot és majd magadnak kell meg fizetni :) én szerintem örlődök 2 napot :)

(#33) t72killer válasza Tybor99 (#32) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

őrlődj még sztem januárig, akkor megkapod 300dodóért...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#34) Tybor99 válasza t72killer (#33) üzenetére


Tybor99
tag

Annyira olcsó biztos nem lesz a globális piacot nézve telefonok terén ;) doogee s98 prot már meg akartam rendelni de az kamerába hatalmas vissza lépés lenne nekem :/

Inkább csak drágább lesz minden most még a dollár se horribilis. Bugogtol tartok mivel 2016 óta csak Huawei teloim voltak és azokra nem volt jellemző. Az előtt meg lumia 830 gigabyte akusmart g1 nah abba volt bőven

[ Szerkesztve ]

(#35) t72killer válasza Tybor99 (#34) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

meg kell nézni az elődök milyen "akciós" árgörbét futottak be. Az 100%, hogy ez az 500 dodós európai ár egyáltalán nem "kedvezményes", azaz innen fog szép lassan csökkenni. A teló amúgy egy használt A-sorozatú samsung értékét képviseli nagyjából: annyira zsákbamacska és leszámítva a remélhetőleg igaz ütés+vízállóságot, kb annyit tud. Bár a kamerát gyanítom, h gyenguszabb még egy a52-nél is.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#36) Tybor99 válasza t72killer (#35) üzenetére


Tybor99
tag

Akciós ár után 564.000 lesz az fog csökkenni első évben 350 utánna 250 körül lesz szerintem nézd meg az ulefon hőkamerás telefonok jelenleg mennyibe kerülnek itthon egy 9 szériás power armor még mindig 270e :(

(#37) t72killer válasza Tybor99 (#36) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DDD japersze, meg lesz olyan hülye júzer is, aki egy új szifon árát kiadja ezért a szemétért.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#38) pdave válasza Tybor99 (#32) üzenetére


pdave
aktív tag

itt most akciós, a cikk azt írja, nem kell vámot fizetni:

https://rendeljkinait.hu/hirek/termekajanlok/olcso-dronon-repul-a-telefon-es-a-tablet/

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#39) Tybor99 válasza pdave (#38) üzenetére


Tybor99
tag

Hát itt tok nélkül 208ezer lett volna Alin 211 írt tokkal még 32 dollár kupont sikerült össze kaparni így 203 lett volna de paypal dollár váltási árfolyama miatt 211 ezer lett. Ha vamoltatják akkor 58ezert kell még rá fizetni bevallaltam meg nézzük milyen lesz :) ha nem jön be lesz egy eladó :)

(#40) dadito válasza Tybor99 (#32) üzenetére


dadito
csendes tag

Hát,én sokallom azt az 58000 Ft áfát,amit itthon még rá kell fizetni,ezért a Hekkáról rendeltem meg,tok ide,tok oda.(ugyanitt Cat S62 Pro nemsokára eladó :DD )

[ Szerkesztve ]

"Privát üzenetre illik válaszolni!"

(#41) Tybor99 válasza dadito (#40) üzenetére


Tybor99
tag

Hekkanal apró betűs részlet hogy hk/cn raktárról vámot szamolhatnak fel és Hk honking raktárból Jon a telefon így készülj fel előre :) ha jól olvastam

[ Szerkesztve ]

(#42) B84


B84
csendes újonc

Én is rendeltem egyet Ali-ról, tokkal "vonóval"...nekem ennyiért megérte "akciósan"...főleg ha hozza a "kötelező fejlődést" az Armor 9 után.

Ulefone Armor 18T / Apple iPhone 13 mini / Apple Watch Series 6 44mm / Microsoft Surface Duo 2 / Microsoft Surface Laptop Studio

(#43) Tybor99 válasza B84 (#42) üzenetére


Tybor99
tag

Remélem én is hogy azért egy minőséget megüt majd :) hőkamera képe doogee s98 pro szebbnek tűnt és nagyobb is a szenzor de a telo belseje kijelző vissza lépés lenne p40 pro után

(#44) t72killer válasza Tybor99 (#43) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Fogalmunk sincs, hogy tényleg akkora szenzor van benne, mint amekkorát írnak.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#45) dadito válasza Tybor99 (#41) üzenetére


dadito
csendes tag

Felkészültem 😁

[ Szerkesztve ]

"Privát üzenetre illik válaszolni!"

(#46) Tybor99 válasza dadito (#45) üzenetére


Tybor99
tag

Megérkezett már a telefon? Én ma fizettem ki a vámot 😂😂😂 56.250Ft ebből 4.000ft volt a vám kezelés a többi áfa :) remélem kihozzák pénteken :)

(#47) Tybor99


Tybor99
tag

Így 1 nap után vannak bugok majd jelzem a supportnak

Ezért az árért többet várna egy csomó ember de a hőkamera miatt borsós az ára. Amúgy teljesen használható a készülék így 1 nap után. P40 pro után sebbessegbe egy kicsivel jobb kamera téren egyértelműen vissza lépés :/
:))

(#48) B84 válasza Tybor99 (#47) üzenetére


B84
csendes újonc

Milyen bugokra gondolsz? Tudnál írni 1-2 példát?

Ulefone Armor 18T / Apple iPhone 13 mini / Apple Watch Series 6 44mm / Microsoft Surface Duo 2 / Microsoft Surface Laptop Studio

(#49) B84


B84
csendes újonc

Közben kiadtak belőle egy hőkamera mentes, de hőmérsékletet mérő változatot, Armor 18 néven.
[link]

[ Szerkesztve ]

Ulefone Armor 18T / Apple iPhone 13 mini / Apple Watch Series 6 44mm / Microsoft Surface Duo 2 / Microsoft Surface Laptop Studio

(#50) Tybor99 válasza B84 (#48) üzenetére


Tybor99
tag

Szia pl ha töltőre raktam kabelal akkor állandóan kifagyott a launcher és fekete kép és újra indulgatott a launcher zárt/feloldott állapotban is.
Ha alkalmazás keresőt szeretném használni vissza lép az asztalra. Hőkamera képe néha be be fagy 2-3 másodpercre illetve játékok alapból 30fps állítják magukat így nagyon szaggat és rögtön át kell állítani.

Amúgy egy korrekt készülék nem túl gyenge kamerával viszont hiányolom a stabilizálást és a huawei kamera tudását.

Majd írok még

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.