Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Az a Battle vs Chess az ősöreg Battlechess utánérzése? Imádtam az eredetit :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2) mephi666 válasza Tsebacsi (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, az jó volt, csak a chessmaster-hez képest nagyon buta :) ...mi a cosmo's cosmic adventure-t nyomtuk még (ami benne van a 3drealms pakkban) vagy 20 éve régen a falusi könyvtárban, amikor oda került egy p1-es mono vga képernyővel :D fél nyáriszünetet átszórakoztuk vele, de nem bírtuk végigvinni, mert rohadt nehéz lett egy idő után

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Dilikutya válasza Tsebacsi (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hú, azt még Amigán játszottam. Jónak tűnik ez az utód, egyébként sem rossz bundli.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Nojbee


Nojbee
tag

(#5) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

Tavaly is egy szar volt a Square zsákbamacskája, szóval én nem adnék nekik egy fillért sem. :D

(#6) Dilikutya válasza Shinjike87 (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Viszont valamikor a télen/tavasszal a Steam-en a 85%-os Eidos Anthology bőven megérte az árát, összes Hitman, Tomb Raider, Just Cause, Kane & Lynch összes DLC-vel, meg még 1-2 játék.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Nojbee válasza Dilikutya (#6) üzenetére


Nojbee
tag

Na meg a Valve Complete Pack is akciós szokott lenni 75-85%-al. Összes Half-Life, Portal, Left 4 Dead, CS.

(#8) Dilikutya válasza Nojbee (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, de abban nincsenek Square Enix játékok. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Shinjike87 válasza Dilikutya (#8) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Egyéni akciók kellenének, nem pedig bundle meg zsákbamacska... Eidos cuccokból is 3/4-e már általam lefutott kör, nem tudom miért kellene akciósan megint megvennem. :D

(#10) Nojbee válasza Dilikutya (#8) üzenetére


Nojbee
tag

Az igaz, de már elkalandoztam :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.