Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Már 2-3 éve nincs értelme csúcsmodellt cserélgetni, semmi újat nem adnak, főleg nem félmillió feletti áron
Az eggyel kisebb (!) csúsmodell meg már annyira hiányos az ultrához képest (minden gyártónál), hogy azt meg azért nem érdemes megvenni

Szerk.: Remélem ez az év még rosszabb lesz nekik mint az előző, az összes gyártóra értve

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) balintXD


balintXD
tag

Az érdekes, hogy a hivatalos viszonteladók mind 330k és 410k áron adják a simát és a plust, de a vodánál meg a telenornál kártyásan is csak 270-280k és 330-340k között vannak. Azért a 60-80 ezres különbség nem kicsi. Ha még a budsot meg a taget is megkapja vki hozzájuk előrendelésnél akkor szerintem ezek nem vészes árak.

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szóval fizessek nekik havi 50+ tajrót ÉS még 500at az alapmodellért? mi van ebben a csomagban, ingyenroaming a Holdról? szánalmas.hu :(

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#4) rigoberto


rigoberto
őstag

Ez mekkora innováció már megint ettól gyártótól.

[ Szerkesztve ]

(#5) k-adi válasza t72killer (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

jó dealnek hangzik :D

(#6) t72killer válasza k-adi (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Abszolúte, pont mint:

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát vannak ám árak. Azért egy havi 15-20 ezres csomag mellé legyen már féláron egy telefon a "független" árhoz képest.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#8) janeszgol válasza balintXD (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is ezt néztem. Tegnap beírogattam mindenhova ezeket a feltöltős árakat majd kicsit bizonytalan lettem. Tényleg ennyibe kerül? Nem néztem el?
Pláne ezeket az előfizus árakat elnézve. Havi 15-20 ezres csomag mellé sem jelentősen olcsóbb, mint feltöltősen.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#9) t72killer válasza janeszgol (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Félároon? Mondjuk ingyen, vagy nagyonmax 60-80e... Gyakorlatilag semmi előnnyel nem jár már az előfizu az egyéb beszerzési forrásokhoz képest, max annak aki TB-okat torrentezik mobilneten...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#10) janeszgol válasza t72killer (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

De csak és kizárólag Linux disztrókat torrentezik. Éjjel-nappal.
Amúgy igazad van. Havi 15-20 ezres csomaghoz ne feltöltős közeli ár legyen már.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#11) G4RWIN


G4RWIN
tag

Én most elorendeltem vodanal a sima s21 t, 6500 ftos flottás csomagom hosszabbításával 240 e, illetve a régi s10e telomat 75 ért beszamitják. Buds live ajándékkal szerintem nem csináltam hülyeséget.

S10e vel is elégedett vagyok, csak a rövid uzemido zavar. Remélem ebben lesz valamekkora elorelepes.

(#12) BabMester


BabMester
senior tag

Csak akkor éri meg előrendelni, ha valaki nagyon gerjed az ajándék Buds-ra, a Samsung megjelenés után 3 hónappal indítja az első akcióját minden évben. Annyi lehet várni.

(#13) badacsony


badacsony
őstag

Telenornál, Vodánál egyösszegű, kártyás konstrukció esetén függetlenül adják a készüléket? Fizikai DS-et tudnak vagy a második "hely" eSIM?

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#14) gattolino válasza G4RWIN (#11) üzenetére


gattolino
senior tag

Jesszus. Ennyit kiadni egy telefonért. Mit tud ez? Én 173at adtam a Poco F2 Pro-ért, de rájöttem, hogy alig nyújt többet, mint a Oneplus 5T-m. Szánalmas lehúzás az egész. Laptopért is sajnálok ennyit, nem hogy telefonért. 10 év múlva 1 millió lesz a csúcskategória, ha így folytatják. Szánalom...
Ja és azért is növelik folyamatosan az árakat, mert van aki így is megveszi ezeket a szarokat :U

Vivo X90 Pro Plus

(#15) t72killer válasza gattolino (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én s20 fe 5G-t fogok szerezni a közeljövőben, ebayen 400font körül fogható bontatlan-független példány. Ha gyarapodnak az s21-es ajánlatok, akkor lehet még olcsóbb is lesz/könnyebb lesz kifogni. Abban legalább snapi SoC-van, nem akksizabáló exynos.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#16) janeszgol válasza gattolino (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Annyit bőven megér az S21. Meg úgy általában egy telefon, ha 2+ évig használod. Ha csak kettőig, akkor nekem is drága, de ez ugye embertől függ.
És 240-től kezdődnek az értelmesnek mondható notik.

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#17) csorbajeno válasza badacsony (#13) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az eSIM egyenlőre -tudtommal- csak a Telekomnál érhető el. Így azt gondolom, hogy fizikai a dual SIM.

(#18) norbee2244 válasza badacsony (#13) üzenetére


norbee2244
senior tag

Telenornál függetlenül lesz mint a többi is

(#19) csorbajeno válasza gattolino (#14) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én az S9-et használom, Dex-szel. Így nálam a telefon már kiváltja a Laptopot is, mivel nem játszok rajta. Szóval a kettő árából egy ilyen teljesítményű telefon nem feltétlen rossz vétel. Ahogy felettem is írták, 2+ évre. Egy évre nézve hülyeség cserélni, de nekem az S9-ről már elgondolkodtató, nem mintha azzal bármi gond lenne. Kezdenek a Samsung készülékei is Apple-féle élethosszt élni és az áraik meg szépen csendben át is lépték vagy utolérték azokat.

(#20) badacsony válasza csorbajeno (#17) üzenetére


badacsony
őstag

...és norbee2244, köszönöm.

Vodánál tudja valaki, függetlenül adják-e a készüléket?

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#21) csorbajeno válasza badacsony (#20) üzenetére


csorbajeno
veterán

Tudtommal mindhárom szolgáltató függetlenül adja már a készülékeit.

[ Szerkesztve ]

(#22) t72killer válasza janeszgol (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Értelmes ár az kb 100€/év egy készüléknél szvsz.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#23) HarleyCustom válasza t72killer (#22) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#24) atike


atike
nagyúr

....ilyenkor mindig rájövök ismét, hogy miért is nem veszek szolgáltatótól telefont... :D

(#25) consono válasza csorbajeno (#19) üzenetére


consono
nagyúr

Csak a szoftveres support nem érte még el az Apple-t, mikor adnak Samsungék 4-5-6 főverzió frissítést ki egy telefonra?

"In God we trust. All others must bring data"

(#26) t72killer válasza consono (#25) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Már egy 5éves securityvel is megelégednék :R .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#27) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Jól értelmezem, hogy az Ear Buds ajándékokra Január 29-től lehet regisztrálni? Vagyis addig ha a számlát 26-án kapom meg illetve imei-t akkor tudom meg nem csúszok le az előrendelő ajándékról?

(#28) JanR válasza csorbajeno (#21) üzenetére


JanR
addikt

En ugy tudom, hogy amig a huseg koti az embert, addig fuggo a telefon, amint az lejar, ingyen adnak fuggetlenito kodot. Legalabb is voda-nal. Az S9+ommal igy volt, ez azota persze valtozhatott.

(#29) consono válasza JanR (#28) üzenetére


consono
nagyúr

A Telekom biztosan függetlenül adja.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Minden szolgáltatónál független kell legyen, tavalyu EU szabály, már nem árulhatnak függő telefonokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.