Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #92006144


#92006144
törölt tag

Már majdnem sértve éreztem magam, amiért nem hoztad le hírnek a dolgot, pedig egy ideje próbálom a pc-sek figyelmét felhívni a 200 forintos akcióra.
Ayo azonnal kapcsolt.

[ Szerkesztve ]

(#2) rottenbull


rottenbull
senior tag

Ebbol vehetek tobbet? Mondjuk 20-at? Hogy van ez?

(#3) oriic válasza rottenbull (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Van egy MS profilod, akkor oda egyet vehetsz. (Vagyis itt majd kettőt, mert ha egyik lejár, veheted a következőt ugyanúgy 200 Ft-ért, mert januárig tart az akció)

(#4) vásárlow
Közben beleírtam.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) #92006144 válasza rottenbull (#2) üzenetére


#92006144
törölt tag

Csak egyet vehetsz, és azonnal le kell mondani az ismétlődő számlázást itt.
Ha lejárt az egy hónap, akkor ismét meg tudod venni, és ugyanúgy le kell mondani az ismétlődő számlázást, mert utána 3000 forintot vonna le. Ezt azért beraknám a hírbe, mert szerintem azért részben alapoznak a feledékenyekre.

(#5) hunluki


hunluki
senior tag

Ez így egész jó biznisz. Szerintem így 400 forintból ki is tudom játszani 2 hónap alatt az összes MS féle játékot ami érdekel. Black Fridaykor meg jöhet a ps4 :D

(#6) m0h0senator válasza #92006144 (#4) üzenetére


m0h0senator
őstag

bizony sz*ptam be én is nyáron és néztem is, hogy mi az a 3000 levonás aztán jöttem rá :DDD

De most már tanultam ebből le is van mondva szépen. ;]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#7) rottenbull


rottenbull
senior tag

Kosz az infot sracok.

(#8) wjbhbdux válasza oriic (#3) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Furcsa rendszer, más előfizetéseknél pl. spotify meg amazon prime van egy éves cooldown az ilyen beetető akciókra.

/s

(#9) G4ga


G4ga
őstag

Ööö, biztos, hogy két havit tudok 200 pénzért venni majd?

Ma 9.-e van. tehát az 1 hónap január 9-én jár le, az akció viszont 3.-án. ha nem lehet több elérést egyszerre venni akkor nem fogjuk tudni 200ft-ért megvenni január 3-ig ugyan is 9.ig lesz aktív előfizetés.

Ha a hír 3.a előtt született volna akkor okés lenne, de így 9.én már nem fog müködni.
Hacsak hónap végéig érvényes egy előfizetés!

De javítsatok ki ha rosszul gondolom!

[ Szerkesztve ]

(#10) m0h0senator válasza G4ga (#9) üzenetére


m0h0senator
őstag

nov 9-től december 9-ig = 1 hónap

dec9-től jan 9-ig = 1 hónap

An odyssey through the realm of consciousness.

(#11) oriic válasza G4ga (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1 hónapot tudsz venni 200-ért. Ha az lejár veszed a következő 200-ért, így összesen 400 Ft lesz a két hónap.

Live-Die-Respawn

(#12) G4ga válasza m0h0senator (#10) üzenetére


G4ga
őstag

Elnézést mindenkitől, meg csak november van!
Sok munka egyhuzamban megárt!
Igazatok van!

Szerk: gyorsan elő is fizetek.
Decay-t kipróbálnám szívesen :)

[ Szerkesztve ]

(#13) b.


b.
félisten

nincs rá mód, hogy paypallal vagy maestro kártyával fizessek? időközben megszűnt a Visa kártyám és nem újítottam meg :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) oriic válasza b. (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

VISA, Mastercard, American Express. Csak ezekkel megy. PP itthon nincs. Revolutod nincs? Azt is VISA-nak ismeri fel a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15) b. válasza oriic (#14) üzenetére


b.
félisten

hát akkor ez kimarad nekem :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) smc válasza b. (#15) üzenetére


smc
addikt

Családban sincs senkinek olyan kártyája amit elfogadnak?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#17) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Jó ez a gamepass, teljes havi díjat szerintem nem ér, de hál istennek rendszeresen van ilyen akció :))

(#18) Sirandrish


Sirandrish
legenda

22-éig van előfizum, így dec, majd jan 22.ig tudok majd hosszabbítani 400é? Az buláj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) b. válasza smc (#16) üzenetére


b.
félisten

nincs, nekem volt direkt csak a box miatt egy visa alapú hitelkártyám eddig ,de lejárt és nem hosszabbítottam meg.lejár a gold 3 hónap múlva és eladom a masinát , talán, vagy nem..de erre beneveztem volna. érthetetlen a paypal mellőzése nálunk...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) balika8.8


balika8.8
csendes tag

És ha nekem még nem volt egyáltalán Game Pass akkor az első hónap ingyenes, igaz? 200 ft két hónapra egész jó :C

(#21) Sirandrish válasza balika8.8 (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

14 nap az ingyenes tudtommal.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) oriic válasza Sirandrish (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bezony. :)

Live-Die-Respawn

(#23) balika8.8 válasza Sirandrish (#21) üzenetére


balika8.8
csendes tag

Valóban. Majd a 14 nap után megvásárolom kétszer a 200-ast. Valahogy csak megbírom... :)

(#24) Sirandrish válasza oriic (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor csak ránézek arra a GoW 4-re :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) ot93 válasza balika8.8 (#23) üzenetére


ot93
senior tag

Nekem pont ma járt le a 14napos ingyenes próba, aztán épp nézem, hogy megvegyem-e 3k-ért egy újabb hónapra, mert a forza miatt nekem úgy sem lenne rossz vétel, mert tizen ezreket nem akarok rákölteni most. Mondom 3k-ért játszok vele egy hónapig, aztán majd eldöntöm mi lesz... hát nézem a store-t, látom 200ft :Y És akkor mondom ezt, hogyhogy nem láttam sehol hírként. Aztán amikor ezt az akciót felfedeztem, jöttem egyből ide, aztán láttam, hogy (akkor) 3 perce itt is megírták róla a cikket. :) Jobban nem is időzíthették volna, és a legjobb, hogy még egy hónapot vehetünk 200ft-ért :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#26) sagem


sagem
addikt

Ez baromi jó akció,és az a durva, hogy elég sűrűn van (szerencsére) :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27) Klupi01


Klupi01
csendes tag

Hatalmas köszönet a topic írójának!

Melóban félkómásan olvasva á mondom remek, nemrég újítottam meg az előfizetésem teljes áron, erre most itt az akció.

Na mondom teszek egy próbát.

Kellemes meglepetés: mivel 15 nap volt még hátra az előfizetésemből, kaptam pénzvisszatérítést.

Lemondás után a megújításra kattintva egyből megjelent a hatalmas 3.000 200, és már csatlakoztam is kőkemény -2.800 Ft-ért ;]

Azért néha lehet jó dolgokat csinálni M$-nél....

(#28) m0h0senator válasza Klupi01 (#27) üzenetére


m0h0senator
őstag

Hogy sikerült neked visszatéríteni? Nekem anno nyáron sehogy sem ment :DDD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#29) ot93 válasza Klupi01 (#27) üzenetére


ot93
senior tag

akkor neked olyan nagy akció van, hogy már Te kapsz pénzt :D

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#30) a2d2


a2d2
addikt

Gondolom sokan ráharaptak az ajánlatra. Én is regisztráltam és gyerekeknek szedem le a 10GB-os rókás játékot és 30Mbit/sec-el jön. Steamnél nem találkoztam még soha ilyennel.
Én a GOW4-et néztem ki magamnak, fel is szabadítottam már a 130GB-ot (!!!) de nem tudom mikorra jönne le :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#31) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Nekem még van 14 napos próbám is, nem tudom megéri-e beaktiválni PC-n. :U

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#32) b. válasza SwaZy1337 (#31) üzenetére


b.
félisten

200Ft ? :F

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#33) m0h0senator válasza SwaZy1337 (#31) üzenetére


m0h0senator
őstag

nem éri meg, engedd el

An odyssey through the realm of consciousness.

(#34) SwaZy1337 válasza b. (#32) üzenetére


SwaZy1337
tag

Most nem a 200ft-ról van szó, hanem hogy egyáltalán van-e értelme a Pass-al foglalkozni PC-n.

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#35) b. válasza SwaZy1337 (#34) üzenetére


b.
félisten

miért ne lenne ennyiért? ha van rajt olyan játék ami érdekel akkor igen ha nincs akkor nem.Ezt neked kell látnod. ÉN GOW4, miatt simán venném,meg egy pár játékot kipróbálnék, fél kiló kenyér ára.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36) Fryskitt


Fryskitt
addikt

A linken csak a 14 napos próbát hozza és a hosszabbítást. Igaz, most egy munkahelyi PC-n nézem. Be kell lépni hozzá otthon és akkor majd mutatja? Vagy hogy van ez?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#37) oriic válasza Fryskitt (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nincs jelenleg előfizetésed és belépsz a profilodba akkor fel kell hoznia a 200-as akciót. (Már amennyiben persze magyar profilod van.)

Live-Die-Respawn

(#38) Fryskitt válasza oriic (#37) üzenetére


Fryskitt
addikt

Az van, otthon majd kipróbálom. :R

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#39) AMD Power


AMD Power
titán

Én pont és az ilyen hasonló szolgáltatások miatt döntöttem az Xbox mellett. Életem ,legjobb döntése volt. :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#40) Padree


Padree
senior tag

Most telt le a 2 hónap 2x200Ftos előfizu. Gondoltam pihentetem 1-2hónapig (Blackfriday v decemberi akcióban szokott lenni), addig bekerülnek új játékok. Sebaj, tolom tovább a Forza4et...
Párhónapos szünetekkel kijön az egy év ezerpárszáz forintból. Sanszos, hogy csak beetetés és nem lesz így örökké, de addig kijátszunk jópár játékot.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#41) AMD Power válasza Padree (#40) üzenetére


AMD Power
titán

Ez elég valószínű. De igy viszont sok hónap "ajándékba" van. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) saelin


saelin
veterán

Banyek, kár hogy nincs már hely az asztalon. Ilyenkor jó lenne egy xbox elfekvőben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#43) Crytek


Crytek
veterán

El is kezdtem a Gears of War 4-et... semmi hangulat eddig. Nem tudom mikor laposodott ez el ennyire. Anno xbox 360-on a többi része mintha jobb lett volna.
Mindegy szinte ingyé volt ennyit megért

Next PC Upgrade: 2022

(#44) AMD Power válasza Crytek (#43) üzenetére


AMD Power
titán

En is vegig toltam az osszeset. Nekem mondjuk a 4 is bejott.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45) b. válasza Crytek (#43) üzenetére


b.
félisten

Horda mód állat benne, de sajnos a többi felejthető, bár ezért nem rossz, inkább csak sablonos, talán kicsit lapos már így a 4. részre. 200 pénzt megér., ahogy írod, de ha lesz lehetőséges hordázni, azt tedd meg, mert az überjó lett. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#46) R.Woodoo válasza b. (#15) üzenetére


R.Woodoo
tag

A winstoreban megjelent nemreg a Paypal lehetősége, ne add fel ilyen könyen!

(#47) b. válasza R.Woodoo (#46) üzenetére


b.
félisten

ez jó hír . :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#48) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Erdekes,nekem pc-n,telefonon és xboxon is a teljes árat írja! A linkre kattintva ugyan 200ftot mutat,de a fiokomba belépve már csak teljes áron lehet megvenni!

(#49) #92006144 válasza Medocsabi (#48) üzenetére


#92006144
törölt tag

Tegnap este óta történt némi változás, és egyelőre nem jöttem rá a dologra. Tegnap este bejelentkezve is 200 forint volt az elsődleges fiókkal, ma már csak 3000-ért ajánlotta fel. A másodlagos fiókkal viszont bezsákoltam 200-ért, azzal a fiókkal májusban volt utoljára előfizetve az akciós áron, a fő fióknál 11-12 napja járt le az előző 400ft/2 hónapos előfizetés.

(#50) Padree válasza Medocsabi (#48) üzenetére


Padree
senior tag

Szintén zenész. Csak 3000/hót ad fel.

De a 6 hónapos 7500Ft - leosztva 1250Ft/hó - az már nagyon barátságos szerintem.

[ Szerkesztve ]

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.