Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

Kedvelem az experiencét, mert:
- állandóan fut
- sok memóriát fogyaszt
- régebben mindig zaklatott ilyen felugró, bekúszó ablakokkal, hogy mi van.
drivert meg tudok én is frissíteni, akkor frissítem a profilt, hogy melyik program melyik gpu-n fusson dedikáltan. Nem örülök, ha automatikusan teszi és nekem újra be kell állítsam ezt.
btw, erre nem tud valaki egy jó programot, ami minden driverfrissítés után újra beállítja a progikat, hogy melyik GPU-n fussanak a dolgok? 2022 NVIDIA!!

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) Cythyel válasza Sanya (#1) üzenetére


Cythyel
senior tag

a spyware részt kihagytad :DDD

(#3) Sanya válasza Cythyel (#2) üzenetére


Sanya
nagyúr

reklámozgat? Szép!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4) Cythyel válasza Sanya (#3) üzenetére


Cythyel
senior tag

inkább gyűjti rólad az adatokat, bill leütésektől kezdve a futó programokon át mindent, de ez már a kezdetek óta így van, és valahol elásva van az opció hogy ezt kikapcsold, ha egyáltalán ez most kikapcsolható...
adrenalin legalább a telepítés végén az orrunk elé rakja, alaphelyzetben kikapcsolva, hogy engedélyezzük e a diagnosztikai adatok gyűjtését
ehhez képest a gf exp jóval több mindent gyűjt, mondhatni kb mint a fb/meta vagy google

[ Szerkesztve ]

(#5) Richard! válasza Sanya (#1) üzenetére


Richard!
addikt

Nálam még a Google Maps-et is megakasztja, kb kockánként fut, 1 fps-sel... 🤷🏻‍♂️
Évek óta nincs a gépemen.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6) Bandi995 válasza Richard! (#5) üzenetére


Bandi995
aktív tag

NVCleanstall-al szedem ki újabban az összes driverből, nem hiányzik ez a gépre :D

(#7) b. válasza Sanya (#1) üzenetére


b.
félisten

Es meg zöld gyikemberek is neznek folyton. :DDD
Egy szolgaltatas csomag,nem kötelező hasznalni,de nagyon sok hasznos funkciót hozott,amiért szeretem.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) Albus_D válasza Sanya (#1) üzenetére


Albus_D
aktív tag

Sokkal jobb az amd szoftvere, mert az még a cpu beállításokat is megváltoztatja. :C

(#9) #16939776


#16939776
törölt tag

Én tisztelem őket azért, hogy legalább nem erőszakkal vezetnek rá a "helyes" útra.
Még az NVservice háttér-folyamatokat sem indítom el többször, miután beállítottam 1x és leOKéztam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) Abu85 válasza #16939776 (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Közénk is lövethetnének. :DD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) ledgeri


ledgeri
nagyúr

a készletek végesek
jaj, a gépi CTRL+C, CTRL+V limitált, vagy a sorozatszám-adó karakterekből futunk ki?

Egyébként meg tipikus módon az van említve, hogy még mindig vannak olyanok, akik csak meghajtót használják... Az hogy már vannak olyanok akik csaka azt az nem, mert az nem jó marketing...

Meg egyébként is kiváncsi vagyok, hogy akik itt irogatják, hogy "már nem használom" hányan mentek végig az accountjuk töröltetésén GDPR keretében... ;] jelentem nem vészes

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) rumkola válasza Cythyel (#4) üzenetére


rumkola
veterán

az semmi, tőlem székletmintát is kért....

(#13) Viktor77 válasza Sanya (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Minek rakod fel?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) kenwood válasza Cythyel (#4) üzenetére


kenwood
veterán

Na varjunk ,a diagnosztikai adatok meg a keylogger ket erosen eltero kategoria. Az elso mondjuk a legalis adooptimalizalas,a masik meg a bankrablas.
Erre van valami hiteles linked ?
En meg nem hallottam rola, hogy az nvidia keyloggert telepitene a vevok gepere.

En azt imadom a geforece experienceben, hogy valakinek ujrahuzom a gepet, akkor a sajat fiokommal kell belepnem ahhoz, hogy neki fel tudjam rakni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#15) #16939776 válasza Abu85 (#10) üzenetére


#16939776
törölt tag

Mert miből tartana a 3D-órajel beállíthatóságát az Experience meglétéhez kötni, sőt állítsa be azt is az Experience, az adott játék letölthető profilja alapján, és innentől nevezzük el ezt Feature-nek. ;]

(#16) Cassi


Cassi
senior tag

Az accountom már régóta megvan, de nem volt bekattintva a Rewards. Próbáltam háromszor: "An unexpected error happened while trying to fulfill your request. Please try again later." És ez a cég akar önvezető autókat vezérelni. :U

(#17) djbb534 válasza Cassi (#16) üzenetére


djbb534
tag

Vagy a GT730 nem birja :))

the way it's meant to be played

(#18) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Nem azért a 20 fillérért, de ez az ajándék semmire sem elég. Konkrétan többet kapok egy ládanyitásból a játékban amit a térképen 20 méterenként szedsz össze. A 20k mora meg nagyon rövid idő alatt megszerezhető és nem sokra elég. Adtak volna 10 Wish-t. Arra már azt mondom ajándék ^^

(#19) Sanya válasza Viktor77 (#13) üzenetére


Sanya
nagyúr

már leszedtem. Az első tapasztalataim voltak ezek.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20) tatararpad válasza Scarletiel (#18) üzenetére


tatararpad
őstag

Bizony, egy random karakter jelenleg 419 Hero"s Wit, egy fegyver pedig 605 Mystic Enhancement Ore, és milliókban mérhető Mora. Ne ezért a bundleért kezdje el játszani a játékot mert kb. semmit sem ér.

(#21) Cassi válasza Scarletiel (#18) üzenetére


Cassi
senior tag

Én most kezdtem el vele játszani, már hetekkel korábban felraktam, de végül félretettem. Ilyenkor egy kis lökés is elég, hogy na jó, akkor most jöjjön ez.

Olyan szempontból jó a promóció, hogy nem kell hozzá semmit sem megvenni, egy ingyenes program használatához jár, sokan érezhetik úgy, hogy a semmiért kapnak valamit.

(#22) 1dude


1dude
aktív tag

még mindig vannak olyanok, akik csak magát a meghajtót használják, de nem regisztrálják magukat az NVIDIA új felhasználói felületére

És ez igy is marad.

(#23) KaitouP


KaitouP
veterán

Konkrétan lóf*szt adnak, még hangyányi Primogem se jár (20-30-60-akármennyi, ami szintén kevésnek számítana). Napi 5 Condensed Resint elhasználva 5x120.000 Morát tudok farmolni, 5-10 perc alatt - 20.000 Mora az konkrétan semmi.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.