Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) adalbert1 válasza Cifu (#12) üzenetére


adalbert1
veterán

Dr.F.E.R.I.-nek is:

Rendben, így kb. el is jutunk oda, hogy a színvonal a hazai boltok árversenyének az áldozata. Ha már szóba került az üzleti terv, kíváncsi lennék, hogy itthon hány boltnak lehet, hányan terveznek hosszú távra, és hányan csak próbálnak a felszínen maradni. Illetve ha már hosszú távra terveznek, akkor az a 300k szoftverre szerintem bele kellene, hogy férjen (legalábbis én ha tudnám, hogy a fogyasztók alap elvárásainak se tudok megfelelni, akkor be se lépnék a piacra).

Persze a zavvi-val vagy amazonnal nincs értelme komolyan összehasonlítani őket, csak arra kívántam rávilágítani, hogy az egyszerű fogyasztó szemszögéből hogy néz ki a dolog.

Az, pedig, hogy leírom a véleményemet a negatív tapasztalataimról, szerintem messze van a szapulástól, főleg, hogy nem nevesítettem egyik üzletet sem, egyszerűen azt kritizáltam, ami nekem nem tetszik a hazai boltokban. Illetve a van-e a raktáron 50-es futócipő, vs. van-e normális webshopja készletkövetéssel a cégnek teljesen más kategória.

Illetve Dr.F.E.R.I. írta:
"Egy út van szerintem, megbízhatónak és minőséginek kell lenni. Akkor úgy is lesz akkora vevőköre még egy ilyen csóró helyen is, hogy képesek legyenek sok évig fennmaradni."
Ez az, amit nem is látok sok helyen. Lehet, hogy próbálnak rá törekedni, de valami mindig van, amin megbukik a dolog. Persze lehet, hogy csak én vagyok túl kritikus :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.