Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88) #11302912 válasza Muerte (#87) üzenetére


#11302912
törölt tag

Ertem, tehat egy olyan jatekot akarsz 40-60 fpsen futtatni amit alapbol a vga el sem tud vinni. because of reasons. Szerintem teljesen egyertelmu, hogy olyan jatekokkal jatszol amit el bir vinni egy gtx 860m/960m.
Ezek meg mindig laptopok, nem asztali gepek. Nem tuningra vannak tervezve, es plane nem olyan jatekokra amiknek irrealisan nagy a gepigenyuk. witcher 3, es gtaV siman megy vele rendesen, pedig azoknak se tul kicsi a gepigenyuk. Mondhatni eppen elviszi a vga jatszhatoan ertelmes kinezettel. Es meg sem eg szet se a keze az embernek, se semmi. Erted a lenyeget amit mondok. ha veszek egy geforce 8800gt-t nem witcher 3at fogok vele jatszani, es plane nem fogom addig huzni amig elviszi, aztan meg csodalkozom, hogy melegszik. Ezek a kartyak ennyit birnak, erre valoak, es ha erre hasznalod nem lesz baj.

Egyebkent witcher 3 medium es high beallitasok kozott nekem fix 48fps fraps mellett ami kb 48-60 kozott van valojaban csak a kijelto nem ereszt tobbet. (mert ugye 48htz a kijelzom [igen. uhd. grafikai progik miatt])

FullHdban jatszom.

Persze hairworks off, mert az vacak.

https://www.youtube.com/watch?v=vYyQzyZUi_E kb 5 perc alatt rendereltem ezt. a folyamatossag latszik, meg az is hogy, hogy nez ki a game. csak szar a rendereles minosege.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.