Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

"Proaktívan kommunikálnak a dolgozókkal a témában, összedobtak egy IT rendszert, ahol az alkalmazottak bejelentéseket tehetnek az egészségügyi állapotukkal és tartózkodási helyükkel kapcsolatban, egyelőre mindenki otthonról dolgozik és csak február 10-én tér vissza az irodába, de ezt a HR egyes esetekben felülbírálhatja."

A hr-es? Tudom tudom ők az atyaúristenek mindenhol, de azért az elég vicces, hogy ők döntik el ki menjen be az irodába és ki dolgozzon otthonról. Ilyen esetben hívhatna engem, hogy menjek be. :D :D :D :D

Remélem a mi 10 bemutatót és a mix fejlesztését nem érinti a vírus. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Juhaszatti válasza INGJOKE (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Remélem a mi 10 bemutatót és a mix fejlesztését nem érinti a vírus. :) "

Ha a bemutatót és a fejlesztést nem is, a gyártást könnyen lehet hogy igen, tekintve hogy több gyáruk is áll.

(#3) vicze válasza INGJOKE (#1) üzenetére


vicze
félisten

Látom nem esett le, hogy a bemenetelt bírája felül a HR hanem az otthon maradást. :U
A jelenlegi helyzetben nincs olyan épeszű ember aki összezárna egy potenciális fertőzöttet másokkal.

(#4) joey04 válasza INGJOKE (#1) üzenetére


joey04
titán

A hr-es? Tudom tudom ők az atyaúristenek mindenhol, de azért az elég vicces, hogy ők döntik el ki menjen be az irodába és ki dolgozzon otthonról. Ilyen esetben hívhatna engem, hogy menjek be.

+1 :((

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#5) beyruth82 válasza INGJOKE (#1) üzenetére


beyruth82
veterán

Bemennél hidd el!Most is bemész dolgozni pedig influenza járvány van az országban, aminek nagyobb a halálozási aránya mint a koronavírusnak.

(#6) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Remélem, csődbe is mennek. (Természetesen nem fognak, csak jó lenne.)

A játéknak soha nincs vége.

(#7) <Lacy85> válasza beyruth82 (#5) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hmmm?
Eddig úgy tudtam, hogy az influenza halálozási aránya ~0,2% körül van, a koronavírusé meg ~2%. Ami akárhogy számolom, tízszer akkora.

(#8) t72killer válasza beyruth82 (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

?? Jelenleg 3 felépültre jut 1 halott, vagy ahogy a kolléga írja, 100 fertőzöttre 2. Akik túlélik, azoknak is általában nem sétagalopp brutál tüdőgyuszival, nem ritkán mesterséges lélegeztetéssel, újraélesztésekkel.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.