Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skynet258


Skynet258
veterán

Én pont ma vettem meg a számlázó programjukat, átlátható, okos és részletes, ugyanakkor jól kezelhető - több meg nekem nem is kellett. :K

https://geekpulse.hu

(#2) Glenda


Glenda
addikt

Érdekes döntés nem iOS-re fejleszteni először, de mindenképp bátor.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Nálam a Modern UI-s progik egytől-egyig megbízhatatlanok és roppant buták. Remélem nekik szerencséjük lesz. Tegnap mindent töröltem egy BME-s időjárásprogi kivételével, utána meg szétkapcsoltam az online fiókomat.

[ Szerkesztve ]

(#4) sanci777


sanci777
tag

Lehet, hogy jó ez a kulcs-soft, ha egyszer végre hajlandó működni. Vállalati környezetben rengeteg gondom volt ezekkel a szoftverekkel, az újrainstalláláshoz is öket kell kihívni horror áron, mert úgy megbonyolították a jogvédelmi procedúrát, és telefonon nem segítőkészek.
Úgy vélem elég sokat kellene még fejlődniük, ha tényleg nemzetközi porondra készülnek.

(#5) SP!T válasza Skynet258 (#1) üzenetére


SP!T
addikt

Könnyen kezelhető, de van pár olyan dolog benne ami miatt téptem a hajam! Szerencsére apróságok tényleg...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#6) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ez egész jónak tűnik, valóban.

(#7) iwu


iwu
addikt

Azért ha csak a fele negatív tapasztalatomat megosztanám a kulcs-softtal, az is sokkolna bárkit...
(Mondom ezt úgy, hogy én is az ő progijukat használom otthon). DE a cégekhez való hozzáállásuk döbbenetes...:(:(:(:(

(#4) sanci777, jah, hogy már Te is írtad :C

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#8) #06658560


#06658560
törölt tag

"Az alkalmazás teljes mértékben megfelel a jogszabályi követelményeknek és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) előírásainak, és minden adatot a felhőben tárol, így a számlák kiadása és az ügyfélnyilvántartás elérése helytől függetlenül lehetséges. A program jelenleg még csak magyar nyelven érhető el, de már készül az angol változat is, amit a német és a román kiadások fognak követni, és ha egy országban igény merül fel valamilyen mobilfizetési megoldás integrálására, akkor azt is kivitelezni fogják."

Felhőalapú, számlázórendszer, igazi életbiztosítás, jolly joker. Gratula.
NAV előírások a garancia rá, hogy akkor külföldön sehol nem alkalmazható, annyira nem kompatibilis a külföldi adórendszerekkel.

Merjünk nagyot álmodni, nagyobb bilibe érhet a kezünk!

(#9) JanR válasza sanci777 (#4) üzenetére


JanR
addikt

Na ezzel már én is küzdöttem, szóval én személy szerint a "köszönöm, de nem" kategóriába sorolom őket..

(#10) klambi válasza Glenda (#2) üzenetére


klambi
addikt

Hat ez jo nagy marhasag!!! teljesen felesleges lenne most almara fejleszteni mikor csak mo-n vannak ebben a pillanatban jelen, es itt az ablakos a nyero oprendszer!
2 ha külföld (eu) a cel akkor ugyancsak windows, nagy tomegek vannak mogotte. Mas oprendszerre nem is erne meg, mert nem hasznaljak annyian, felesleges a fejlesztesbe olt penz, nem hozna vissza!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11) Glenda válasza klambi (#10) üzenetére


Glenda
addikt

Mindenki iOS-szel kezdi a fejlesztést, aztán általában Androidot szoktak, végül WP. Ennek oka van. Az iOS penetrációja nagy és a legtöbb fizető vásárló ott van. Az Android piacvezető, nagy hiba lenne kihagyni, viszont valamiért sokkal alacsonyabb százalék vesz fizetős appot, ide inkább a SaaS megoldásoknál fektetnék nagy effortot.

Nem beszélve arról, hogy sokaknak az iPad "a tablet". Androidos vackokból meg millió van, kétfillérért is. W8 tabból nincs olyan sok.

A WP pedig van. Én is azt használok, szeretem is nagyon. De az üzletben nem ezt kell nézni. Nem szabad ezt nézni. Merész húzás és sok sikert nekik, ha bejön nekik, megérdemlik. Én nem mertem volna meglépni.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#12) Sofian válasza Glenda (#11) üzenetére


Sofian
őstag

Megint ez a ferdítés...

A magyar sorrend Android>WP>iOS...

Szóval, pl egy ingyenes alkalmazásnál az értelmes sorrend nálunk az lenne, hogy Android Wp és utána az iOS.

Csak azért kezd mindenki iOS-szel... mert az a trendi..

(#13) Glenda válasza Sofian (#12) üzenetére


Glenda
addikt

A nemzetközi piacra való betörést gondolom nem olvastad a cikkben.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#14) dabadab válasza klambi (#10) üzenetére


dabadab
titán

"csak mo-n vannak ebben a pillanatban jelen, es itt az ablakos a nyero oprendszer!"

Tenyleg? Mikor nyomta le a WP az Androidot, vagy akar csak az iOS-t?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#15) Sofian válasza dabadab (#14) üzenetére


Sofian
őstag

Ha az Androidot nem is , de eladásban a Wp ha minden igaz a Gfk szerint az iOS előtt van Magyarországon.

(#16) dabadab válasza Sofian (#15) üzenetére


dabadab
titán

Esetleg linked van hozza (igy hirtelen nem sikerult meggugliznom)?

DRM is theft

(#17) Glenda válasza Sofian (#15) üzenetére


Glenda
addikt

Csak az a baj, hogy főként az 520. Akinek nincs pénze drágább telóra, annak appra sem lesz. A volt melóhelyemen akinek a titulusa C-vel kezdődött, mind iPhone-nal mászkált. Sőt, a rendszeresített céges teló az volt.

Ingyenes appoknál és SaaS-nél még oké. De valamiért az iPhone üzleti telefon lett, pedig rohadtul nem annak indult.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#18) Sofian válasza dabadab (#16) üzenetére


Sofian
őstag

Én is slideshow-n (előadás) láttam.. a Gfk adatok fizetősek..

[ Szerkesztve ]

(#19) klambi válasza dabadab (#14) üzenetére


klambi
addikt

asztailn, gondolom te sem vinnéd az ügyviteled, és egyéb cuccaid ilyen cuccokon!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#20) dabadab válasza klambi (#19) üzenetére


dabadab
titán

Legkozelebb legyszives olvasd el, hogy mihez szolsz hozza, most egeszen konkretan a mobil cuccokrol volt szo (mondjuk gyanakvasra adhatott volna okot, hogy Glenda az iOS-t emlitette, ami ugye nem az a konkret asztali cucc).

Egyebkent szamlazni siman lehet egy tableten, eleg sok vendeglatos szamlazos cuccnal is erintokepernyot hasznalnak csak.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.