Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) falijja


falijja
őstag

Végre tényleg oled-re váltanak, csak a fényerőre figyeljenek oda, mert a flex 2 be elég harmatos volt..

(#2) pit450


pit450
aktív tag

Reméljük azért sokkal jobb lesz benne a kijelző mint a flex 2 ben mert az nagyon gáz volt... Nem csak a max fényerő de pl minimum fényerőn eléggé szar volt a kép...

[ Szerkesztve ]

(#3) Obyboy


Obyboy
addikt

Csak én nem értem a használati értékét a lekerekített sarkoknak vagy tényleg nincs semmi... :F

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) atosan


atosan
addikt

Aztán EU-t nem kihagyni!

Maine coon

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Remélem nem cseszik el egy kis akkuval.

***

(#6) #92673536


#92673536
törölt tag

Képek alapján tetszetős, aztán majd meglátjuk mit hoz a valóságban......
G4 után a G6 volt az LG legfigyelemreméltóbb telefonja, nem kellett volna annyit b@szakodni vele,
na majd kiderül mit tanultak belőle, avagy mit nem

[ Szerkesztve ]

(#7) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon szép

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) Stauffenberg válasza ollie (#5) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Vagy azzal, hogy ezen a piacon meg sem jelenik hivatalosan...

De mondhatnám még az elkefélt kijelző kalibrációt, értelmetlen limitációkat a kamera appban meg a piaconként eltérő felszereltséget (Qi, DAC, stb).

(#9) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

A V30-nak sztem sokkal jobbak az arányai, mint az elnyújtott, babapiskóta S8-nak.

(#10) #92673536 válasza Obyboy (#3) üzenetére


#92673536
törölt tag

Őőő... szép!? :D Egyébként nincs neki......

(#11) jupp008


jupp008
senior tag

Nekem tetszik.
Lehet most le leszek oltva, de a ezt a piros-kék háttérképet meglehet valahol találni ?

(#12) beccyboy válasza jupp008 (#11) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Már nagyon várom, remélem jövő tavasszal erre cserélhetem le a G4-et.

jupp008: Képkeresőbe "red blue arrows", és elég hamar megvolt.

Caffeine addict.

(#13) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Meg mindig nem ertem mit esznek az emberek (es a gyartok) ezen a hitvany keparanyon....

(#14) jupp008 válasza beccyboy (#12) üzenetére


jupp008
senior tag

Köszönöm :R
Pedig esküszöm kerestem

(#15) Viktor77 válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Erre gondoltam én is. Hogy az S8 milyen hülyén néz ki. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) ollie válasza Cattle_Decap (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert mi a baj ezzel a képaránnyal? Baj, hogy egyszerre több mindent látsz a kijelzőn?

***

(#17) rdt89 válasza ollie (#16) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem még mindig a Vibe Z2 Pro a legszebb telefon amit valaha láttam, de ez is közelít már hozzá. :))

(#18) koxx


koxx
MODERÁTOR

Fasza lesz üvegfóliát rakni az ívelt kijelzőre, G4-ről is lehullottak. Idiótaság és parasztvakítás az megy, értelme semmi. :W
Egy 2017 Q3-ban érkező flagshipnél azt hiszem minimum elvárás, hogy snapi 835-tel és IP67/68-cal jöjjön. Egy combosabb akku is elférne már benne.

(#19) -Skylake- válasza ollie (#16) üzenetére


-Skylake-
addikt

valamibe mindenkepp bele kell kotni. vedd feludulesnek a "kapjabeahatlapiujjlenyomatolvasomeeehogyoldomfelasztalonhee?" utan.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#20) Soybex


Soybex
őstag

Kíváncsian várom, a V szériát eddig nem igazán rontotta el az lg. Csak azzal hogy euban a forgalmazás hát hogy is mondjam :U

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#21) koxx


koxx
MODERÁTOR

G6-ot a mai napig nem fogtam még kézben. Samsung S8-at pedig a launch után kb a coopban is meg tudtam volna venni. Szóval lenne hova fejlődni LuiGinak.
Nem tudom mit villanthat S8 után ill iphone 8(?) rajt előtt/alatt.

(#22) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Valamiért ez a "kávamentesség" engem nem vonz. Öreg vagyok? :F

https://utdetailing.hu/

(#23) Dr. 444Hertz válasza tibcsi0407 (#22) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nyugi, kortól független a jelenség :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#24) tibcsi0407 válasza Dr. 444Hertz (#23) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor jó, mert 30 évesen talán még annyira öreg nem vagyok. Bár IT korban már igen. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#25) Segal válasza koxx (#21) üzenetére


Segal
veterán

Semmit! De majd a G7 nagyon oda teszi magat... ja megsem

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#26) Stauffenberg válasza koxx (#18) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Kollégám is csak úgy tudott fóliát rakni az S7 Edge-re, hogy nem fut ki a kijelző legszéléig, csak odáig ahol az ív kezdődik. Baromi hülyén néz ki.

A G4 azért más, ott az egész képernyőnek van egy enyhe íve. Nekem egyik tempered glasst sem dobta le magáról, bár tudom, hogy van aki szenvedett vele.

(#27) .Szaki. válasza Stauffenberg (#26) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ezt nehezen hiszem el, hogy az egyik legnépszerűbb Androidos flagshipre még nem ugrottak rá fóliagyártók, hogy készítsenek edge-kompatibilis fóliát. Elég régóta alkalmazza a Samsung a lehajló kijelzőt. Biztos nincs ilyen? Nem néztem utána, de pl az iGlass úgy készít oldalra lehajló fóliát i6-tól felfelé, hogy azok ugye nem is lehajló kijelzősek..Csak van a Samsunghoz is valahol valami. Vagy ha tényleg nincs, az akkor szerintem baromi nagy öngól a fóliakészítőknek..

(#28) Cattle_Decap válasza -Skylake- (#19) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Nope.

Adj egy 6.5 colos, FHD felbontasu kijelzot, SD820+, 4GB Ram, 5000mAh+, IP67 es boldog leszek. Se ujjlenyomatolvaso nem kell se kamera. De nem nekem gyartanak telefont. Animet nezni es mangat olvasni a 16:9-es arany az idealis.

(#29) atike


atike
nagyúr

"Formában tehát a G6-ra, technológiában viszont a G Flex 2-re fog hasonlítani."

Kezdek félni.... :U

(#30) Stauffenberg válasza .Szaki. (#27) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Biztosan van ma már, de amikor ő megjelenés napján vette, még nem talált ilyen megoldást rá. Most rákerestem, már kapható olyan ami lefut a peremig.

(#31) Matada2.3 válasza atosan (#4) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem hogy csak nem kihagyni, hanem az ilyen felmérés alapú feature kihagyásokat is el lehet felejteni, és akkor jók leszünk.

Kegyetlen jó szerkezetnek ígérkezik eddig a V30, de majd lesz ennek is baja..

Finn the human

(#32) .Szaki. válasza Stauffenberg (#30) üzenetére


.Szaki.
addikt

..Azért... :)

(#33) Halkow.


Halkow.
senior tag

Sárgulás, foltok, melegedés kerüljétek a v30-at, csak azért mondom, mert a g flexnek az útobbi kettő tett be.

(#34) Viktor77 válasza Halkow. (#33) üzenetére


Viktor77
titán

Olvasni kigyulladó Ferrarikról is, aztán a vásárlóközönséget ez valahogy nem hatja meg. Ja, hogy képesek belátni, hogy nem minden Ferrari fog kigyulladni?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Azt mondja meg valaki, hogy miért jók ezek a lekerekített kijelző sarkok? Úgy néz ki, mint valami 20 évvel ez előtti CRT tévé.

(#36) tomboy0013 válasza csabooooo (#35) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mert az ível sarok miatt sokkal szebb az összkép mintha egy szögletes ablak keret lenne a házba építve. Én azt nem értem miért akadnak fenn ezen páran, szerintem marha jól néz ki a G6 és S8 esetében is.

(#37) atosan válasza Matada2.3 (#31) üzenetére


atosan
addikt

Így van.
Cégünknél szolgáltató váltás volt az étkeztetés terén.
Az új cég nem csinál reggelinél tükörtojást, aztán miért, kérdeztük. Nekik azt mondták az nem megy. Aha, aki nem időben ment a réginél, nem jutott neki, nem győzték sütni. Kb ilyen az LG felmérése is.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#38) ollie válasza .Szaki. (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Addig lesz iglass iphone-ra, amíg annak is nem kezd el hajlani a kijelzője. Nem lehet költséghatékonyan hajlított üvegfóliát gyártani. Gyártani persze lehet, de akkor annyiba kerülne, mint maga a kijelző.

***

(#39) sBc


sBc
aktív tag

Az Iphone formája is ilyen lesz. Sőt állítólag másodlagos kijelzővel a tetején, és Sony-s oldalsó ujjlenyomat olvasóval.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#40) #06658560 válasza tomboy0013 (#36) üzenetére


#06658560
törölt tag

Jelen esetben az LG-nél rendben is van, szerintem a Samunál viszont eléggé sántán mutat.

(#41) SlayR


SlayR
senior tag

Egyre gyanúsabb az őszi leváltása az s8+-omnak....persze még a végét kivárva, hogy ebbő mi lesz teljesen.
De november fele úgy is hosszabbítani kell a Telekomos szerződésem, és ugye már igencsak biztos az EU megjelenés tehát tuti lecsapnak rá szolgáltatók is....

(#42) babosmiki


babosmiki
addikt

Ha ilyen lesz akkor lesz! :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#43) A 2. Vesztes válasza ollie (#5) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

De.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#44) apaszka válasza koxx (#18) üzenetére


apaszka
veterán

+1

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#45) papi77 válasza ollie (#16) üzenetére


papi77
addikt

Ugyanannyit látsz,mint a 16:9- es kijelzőn! ;)

Az első: NOKIA 1611

(#46) lacruise


lacruise
tag

Amíg megjön az aEU-bán én elvagyok a V20al, aztán majd meglátjuk az arat.

LG G5 & BB Z30

(#47) koxx válasza lacruise (#46) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

V20-ról tuti nem éri meg egyből váltani, a V10-mel is kivárok sztem jövő év elejéig.

(#48) prolad


prolad
őstag

Szép lesz, de ha marad ez a nyújtott képarány, akkor egy ehhez igazított méretű (6.5-6.8 hüvelyk) jöhetne, ha már phabletnek szánják.

(#49) ollie válasza papi77 (#45) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval egy 5.5 coloson többet látsz, mint egy 6.2 coloson?

***

(#50) papi77 válasza ollie (#49) üzenetére


papi77
addikt

Én ilyet nem írtam!
Képarányról volt szó! :)

Az első: NOKIA 1611

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.