Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem gondoltam, volna, hogy az AH ezzel is foglalkozik.

Tudom, nem rajtuk mulik, de johetne mar az UHD-t is tamogato sugarzas is, vagy csak az hogy legyen savszel tobbtucatnyi valos 1080p-s csatornara is. Most is ha lesz olimpia, Europa fele mar UHD-ban nezheti majd, nalunk meg valoszinuleg megint valami 1080p-720p kozotti moslek jon majd amit a TV-k nem tudnak rendesen felskalazni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Vagyis értelmes méretezést fognak megejteni a napi használathoz?

(#4) Zirowe válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Olimpia meg a hasonló események mindig kiemelten voltak kezelve AH által, lásd teszt 3d és 1080p adások, szerintem ha végre lesz olimpia, azt 4k-ban fogják adni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) Tigerclaw válasza Zirowe (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A kinai olimpia idejen tenyleg 1920x1080 volt, szuper kepminoseggel, aztan meg atalltak valami koztes felbontasra, hogy savszelesseget sporoljanak meg nehany csatornanak es borzalmas lett a vegeredmeny.

Ahogy nezem, elvileg tavaly atalltak DVB-T2-re vegre, de nem tudom, hogy a minosegen valo sporolas megmaradt-e es hogy az UHD szoba kerult-e.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

vajon miért árulják szolgáltatásként azt, amire törvény kötelezi őket?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.