Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz nicu71 #9 üzenetére

    nincs nagy művészet. kicsi a ház, nekem kb ekkora volt a c2d-s gépem szintén shuttle, vga nélkül, melegedett nem kicsit. a konstrukció több sebből vérzik sajnos

    1: 500-as tápot 2 db 40mm-es venti hűti. még ha gold lenne akkor is, de ekkora tápba nem igazán lehet masszív bordákat tenni, így visítani fognak szerencsétlenek. nekem asszem 250-es volt benne már ott iszonyat hangos volt... és hogy tényleg, akkori párom kerek szemekkel nézett rám hogy ezzel csinálj valamit mert megőrülök... jah és értelem szerűen ez is bentről kapja a levegőt...

    2: egy 80, max 92-es venti van a procihűtőn, ami a házat is szellőzteti. ez eleve elég határeset ha megterheled, nem igazán lehet combos bordát se betenni a hely miatt, nálam anno kisebb volt a borda mint egy alsó kat hűtőnél...

    3: erre jön a vga ugye, ami ebből a csöppnyi házból próbál levegőt kicsikarni. befújó venti nincs, még ha tárafele is tolja ki axiál ventivel a cuccot akkor is elég hamar befűt mindent maga körül.

    ezeknek az eredménye valszeg hogy nyáron játék közben leolvad a borítás, és alapjáraton is tekerni fog minden mert hűteni kell...

    aki ilyen méretekben gondolkozik és annyit valóban rászánna, akkor jobban jár (nem tudom hogy még kapható e) az nzxt rouge szériával, olyan lapot vesz bele amilyen kell, akár moduláris tápot is, és ugyanitt van árban saccra. ha behal valami akkor meg cserélhető, nem kuka az egész, mert ebbe nem kapsz sehol se lapot sajnos, ha a táp behal akkor az szintén vagyon...

    jó ez csak sajnos nincsenek csodák. nagy teljesítmény, kis hely, minimál szellőzés gyakorlatilag biztos hogy hangos, forró rendszert eredményez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés