Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

A középső modell bejövős, szép is, és szerencsére nem "smart". Ráadásul eddig nem volt rossz tapasztalatom a Sharp eszközeivel. Egyedül az ára lehet aggasztó, mivel gondolom az a 400 dollár nem az itthoni végső ára.

Az meg egy kicsit érthetetlen számomra, hogy az ettől nagyobb variáns miért nem kapott FullHD panelt.

Nyugodj békében Integra!

(#2) Khaal válasza Szatyor95 (#1) üzenetére


Khaal
őstag

A középső viszont TN-film paneles, szóval egyik sem tökéletes, az ár meg eléggé elszállt.

(#3) bteebi


bteebi
veterán

Szerintem csak a Sharp látja az erőt a kisebb tévékben, a piac viszont nem. Az árakkal viszont nem kicsit tévedtek a marketingesek...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) frenetik


frenetik
tag

csudaszép ez a távirányító! :D

(#5) Szatyor95 válasza Khaal (#2) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Köszi az infót, de engem nem zavar a TN-film panel. Jelenlegi TV-monitor öszvérem is ilyen, és nekem teljesen jó. Ráadásul egy régebbi Sony telefonom van, benne meg egy TFT-LCD panel. Szóval gyűjtöm a "hulladékokat". :D

Nyugodj békében Integra!

(#6) hypno skate válasza bteebi (#3) üzenetére


hypno skate
senior tag

Én a 32"-os tv-kben látom az erőt, de max 80-90k értékben.
Meg a konyhába olyan 10-12" méretben occóértcsakhogyszóljon.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#7) Khaal


Khaal
őstag

Ezek a modern TN-ek már megteszik ha pont szemből nézed, de nem ennyi pénzért. Ezek a termékek szvsz elvesztik értelmüket, amikor olcsóbban megkapsz egy ips paneles full-hd monitort plusz egy dtv set-top boxot (na jó kell még egy pár hangfal is, de az ezekbe beépített cuccok minősége fillérekből megvan).

(#8) bteebi válasza hypno skate (#6) üzenetére


bteebi
veterán

Azokban tényleg van, de a 20-22"-osokban nincs. Azokat úgy hívják, hogy monitor. Időnként persze jól jöhet, ha TV-t is tud nézni rajtuk az ember, de ennyit nem érnek.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) HUfantom


HUfantom
őstag

Hát mintha átaludtak volna egy pár évet ???
Mik ezek az árak te jó isten.... Mire ideér már egy vagyonba kerül....

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#10) XharX


XharX
aktív tag

A koncepcióval nekem semmi bajom nincs, itt a "kisszobába" az előnytelen elrendezés miatt 22"-os volt amit vettünk, de az a Samu Monitor+TV(fullHD+TN panel) ennek a 400 dodónak még felébe se került, tényleg drágán mérik.

[ Szerkesztve ]

(#11) ƬΛЯΛ válasza frenetik (#4) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Nagyon :DD :N

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#12) elefant válasza HUfantom (#9) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

érthetetlen az árképzés, ezzel egyetértek.

mondjuk ezek japán árak, azok általában eléggé elszálltak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.