Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak a Pixelek-re jó? Csak mert nem találom az app-ot a play áruházban.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) atike


atike
nagyúr

De jó lenne ha nem, csak a Pixelek kapnák meg... És főleg jó lenne ha tudna magyarul is.... :)

(#3) Plug Life válasza atike (#2) üzenetére


Plug Life
senior tag

Nem fog tudni.

(#4) pusszycat válasza atike (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A google translate is érti amit mondok neki magyarul...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) atike válasza atike (#2) üzenetére


atike
nagyúr

"nem csak" - siettem :) :B

(#6) Schuler888


Schuler888
senior tag

Ez olyan dolog, aminek az androidba kellene hogy legyen integralva, nem csak a sajat csufsagaik kivaltsaga legyen..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7) pusszycat válasza Schuler888 (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hát rondák, az már igaz... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) antygaby


antygaby
újonc

A Pixel 3 XL-emen a play áruházból nem tudom letölteni az appot. Azt írja, hogy nem elérhető az országomban. :(

(#9) axioma


axioma
veterán

Akkor irasban, kereshetoen lehetne tarolni a telefonbeszelgeteseket? Azert az nem kis teljesitmeny, me'g ha egyelore csak az angolra mukodik... [nekem nem is lenne fontos hogy on the fly csinalja, de milyen jo lenne egy ilyen adatbazis! ejjel megcsinalja masnap kereshetem, addig beerem a visszahallgatassal ha olyan gyorsan felejtenek].

(#10) Drakmusz válasza pusszycat (#7) üzenetére


Drakmusz
őstag

Élőben nem olyan vészes a helyzet.
Persze ízlések és pofonok.:)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#11) mjani1172


mjani1172
addikt

Nem csak a pixelekre van, már vagy két hónapja is elérhető volt a Huaweire is.
De semmi értelme nem volt.Nem volt tárolható, sem exportálható, csak megjelent a kijelzőn a szöveg és annyi.Persze azóta változhatott.
Töröltem is.

Na meg a korrekt Google aki tiltotta a hívásrögzítést, ezt engedi? Miféle logika ez?

[ Szerkesztve ]

(#12) AliceWake válasza antygaby (#8) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ezek szerint régiókorlátos :/
Esetlef próbáld meg APK-ból feltenni.

Non omnis moriar.

(#13) pusszycat válasza Drakmusz (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van benne valami, élőben én is szebb vagyok mint fotón. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) antygaby válasza AliceWake (#12) üzenetére


antygaby
újonc

Köszi a tippet, megtaláltam az apk-t és szuperül megy. :)
Akinek kell, itt el tudja érni:
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-recorder/google-recorder-1-1-283481728-release/google-recorder-1-1-283481728-android-apk-download/download/

(#15) sfdrakex válasza mjani1172 (#11) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Melyik Huaweire elérhető? Áruházban P30 Proról nem találom.

Ez nem a hívást gépeli le, hanem amit diktálsz neki. Hívás rögzítéshez a másik fél engedélye kellene, ezért tilos. Az hogy amit diktálsz azt leírja teljesen más.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16) Schuler888 válasza sfdrakex (#15) üzenetére


Schuler888
senior tag

Elindítod a hivast is meg ezt is es megismetled a telefonpartnered minden mondatát :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#17) sfdrakex válasza Schuler888 (#16) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vagy másik telefonról telefonálsz kihangosítva, nem? :DD

Vagy kihangosított beszélgetést egy diktafonnal felveszed majd lejátszod a telefonnak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18) pusszycat válasza Schuler888 (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak ki kell hangosítani, ennyi.

sfdrakex:

Nem kell diktafon ---> on the fly

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) Schuler888 válasza antygaby (#14) üzenetére


Schuler888
senior tag

S10+on eletkeptelen :( fuck off google

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#20) sfdrakex válasza pusszycat (#18) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha már említed a kihangosítást, miért telefonálnak sokan az utcán és a kocsiban is kihangosítva? Kocsiban persze kézben tartva a telefont, szigorúan száj előtt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21) Schuler888 válasza sfdrakex (#20) üzenetére


Schuler888
senior tag

Errol mindig az ugrik be hogy CB adovevot hasznalnak :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#22) sfdrakex válasza Schuler888 (#21) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Úgy nyomják, csak nem értem miért, ha már kézben fogja autóban akkor búnti jár érte, mindegy hogy a fülénél, vagy kihangosítva.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#23) clon


clon
aktív tag

A Huawei alap beszélgetésrögzítője EU szabály ellenes, de a beszéd azonnali szöveggé alakítva a gugli saját appjával az teljesen rendben van.

(#24) sfdrakex válasza clon (#23) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

De ez nem hívásrögzítésre van kitalálva, hanem diktálás rögzítésére. Diktafonnal is tudsz kihangosított hívást rögzíteni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#25) MaCS_70 válasza mjani1172 (#11) üzenetére


MaCS_70
félisten

A Google sajnos kénytelen így eljárni, hála az EU-s adatvédelemnek.

Egy beszélgetés tartalmának a rögzítése önmagában nem jelent problémát, de a partner hangja önmagában is személyes adat,ezért kifejezett hozzájárulás nélkül nem kezelheted (rögzítheted).

Agyrém? Az. De sajnos tényleg ez a szabályozás hivatalos értelmezése. (Szerintem egyébként fontosabb alapjogokat sért, de mostanában az adatvédelem a szent tehén.)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26) Blizzardking válasza Schuler888 (#16) üzenetére


Blizzardking
őstag

Fortélyos..! :B

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#27) Somatom válasza MaCS_70 (#25) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt nem értem. A másik fél lelkesen hozzájárulna, mert így elég lenne elmondania a fontos adatokat, nem kellene külön, írásban elküldenie. Szóval, rendelkezem a hozzájárulásával. De, ezt hogyan tudassam a rögzítő alkalmazással?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#28) sfdrakex válasza Somatom (#27) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nálad valaki hozzájárul, mások nem, így inkább tiltják.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#29) axioma válasza MaCS_70 (#25) üzenetére


axioma
veterán

Na de ezert nem ertem: ha a hangja nem rogzitheto, miert nem rogzitheto csak a szoveg? Raadasul nem bizonyitasnak (annak en igenis a masik fel altal kuldott adatot fogadok el, persze o is mentheti sajat szovegebol), foleg nem nagy nyilvanossagnak, hanem emlekeztetonek. Mintha hirtelen atmennenk Monk-ba, bar ott "aldas es atok", de ha on demand jon csak fel, akkor az atok kihagyhato.

(#30) clon válasza sfdrakex (#28) üzenetére


clon
aktív tag

Igen, de a play áruház 3. féltől származó hívás hangrögzítésre alkalmas appokat is árul, igaz a free esetében vannak gondok de ha leszurkolsz 1500Ft-tól pénzt akkor máris jól működik és az EU ip címmel rendelkezőknek sem tiltják pedig hát az "adatvédelem".

(#31) Somatom válasza sfdrakex (#28) üzenetére


Somatom
veterán

Gratulálok hozzá, ez aztán a frappáns megoldás! Tök kényelmes volt, hogy a diszpécser felhívott, elhadarta a címeket és ennyi. Most meg ....

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#32) sfdrakex válasza Somatom (#31) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért nem küldi mailben vagy smsben?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#33) Somatom válasza sfdrakex (#32) üzenetére


Somatom
veterán

Mert az neki plusz pötyögés.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#34) MaCS_70 válasza Somatom (#27) üzenetére


MaCS_70
félisten

Lássuk be, hogy a technikai mai állása szerint az is megoldható lenne (nyilván véres verítékkel, de a Google, egyesítve az erőit, talán képes lenne rá), hogy legyen a tárcsázóban egy olyan opció, hogy egy gombnyomással hozzájárulok a beszélgetés túloldali felvételéhez, és akkor hopp, működhet a felvétel.

De lehet, hogy túlértékelem a technológiai fejlettséget...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#35) MaCS_70 válasza clon (#30) üzenetére


MaCS_70
félisten

És melyik app tud 1500 Ft-ért felvenni?

Komoly készülékek topicjaiban is olyan megoldásokról olvasok, hogy szerezzünk thaiföldi SIM-kártyát, és azzal megkerülhető a rendszerszintű tiltás.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#36) mjani1172 válasza sfdrakex (#15) üzenetére


mjani1172
addikt

Tudom, hogy nem a hívást :)

Csak a hallgatózás volt a gondjuk, és ez ugyanúgy azt csinálja.Nem csak az én hangomat jegyzeteli hanem akár másét is.
Az indexen? volt kb 2 hónapja ennek meg egy másik google valaminek a bemutatója ott volt hogy, honnan lehet letölteni..
Mate9 re töltöttem le próbaképp.

[ Szerkesztve ]

(#37) mjani1172 válasza sfdrakex (#20) üzenetére


mjani1172
addikt

Na erre én is kiváncsi vagyok.
És szigorúan orr előtt, hogy mindenki lássa, vízszintesen b.zi kéztartással.

(#38) Somatom válasza MaCS_70 (#34) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt remek ötletnek tartom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#39) sfdrakex válasza mjani1172 (#37) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Úgy úgy, de egyszer megkérdezem valakitől az utcán.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#40) Schuler888


Schuler888
senior tag

De egyebkent meg barmifele ugyfelszolgalatot felhivsz, egybol kozlik, h nekik szabad rogziteni MINISEGBIZTOSITASI SZEMPOMTBOL.. en nem rogzithetem a sajat minisegbiztosotasi szempontom miatt? :DDD milyen egyoldalusag ez keremszepen

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#41) Schuler888 válasza MaCS_70 (#35) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nekem a call recorder ingyen es bermentve is megteszi.. regeben az acr is ugyanigy megtette korabbi android verzion

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#42) clon válasza MaCS_70 (#35) üzenetére


clon
aktív tag

A play tele van telefon beszélgetés rögzítésére alkalmas appal ami nem drága.

A Huawei/Honor xda-ról appal nyitja a beszélgetés rögzítést és beállításokat - nem kell Thai sim.

(#43) MaCS_70 válasza clon (#42) üzenetére


MaCS_70
félisten

De, komolyan kérdezem, működnek is? Csak mert éves időtartamban ment több topicban is, hogy melyik frissítés után melyik app szűnt meg felvenni a túloldalt.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#44) fateless


fateless
veterán

Én diktáltam már le telefonba teljes prédikációt (kocsiban ültem, és úgy "írtam" meg). A telefon a tartóban volt, úgy ment a szüvegfelsimerés és írássá alakítás, tehát távolabb volt tőlem.
Persze volt vele munka utána, úgy háromnegyen óra volt kijavítani az elgépeléseket, meg beírni a pontokat, vesszőket. Viszont sokkal könnyebb volt, mert ott az autóban volt minden a fejemben a két órás út során.
Szóval már eddig is volt ilyen funkció, de ha ez még pontosabb tud lenni, akkor örömmel fogadom...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#45) clon válasza MaCS_70 (#43) üzenetére


clon
aktív tag

Most éppen nem tudom, mert a Honor telefonon xda appal nyitottam és nálam működik a gyári így nincsen gondom frissítési problémákkal amik "megölik".

(#46) Schuler888 válasza MaCS_70 (#43) üzenetére


Schuler888
senior tag

Valaszoltam.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#47) pusszycat válasza fateless (#44) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Uram atyám te pap vagy? Lehet ez beteszi a vesszőket is, és diktálhatol székely stílusban is. (majd ha lesz benne magyar nyelv támogatás is)
Kíváncsi vagyok mit kezd majd a kameralukkal... :D

Schuler888:

'Nekem a call recorder ingyen es bermentve is megteszi..'

Löknél nekem egy linket? :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#48) fateless válasza pusszycat (#47) üzenetére


fateless
veterán

Meglepődtél? Bár kb 10 éve beszéltünk erről valamelyik fórumban, az már régen volt
Miért, kocka, mérnök beállítottságú papok (lelkészek) nem lehetnek, akik metált hallgatnak és hegyet másznak? 😃

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#49) pusszycat válasza fateless (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit meg, bár a nicked és az aláírásod elég beszédes, talán az avataron is lehetne kicsit reszelni. Kevés szakma lehet aki itt nem képviselteti magát. Azért hasznos tudni, mert így természetesen nem bonyolódók "cicaharcba" veled. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#50) sfdrakex válasza pusszycat (#49) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azért mert pap vele nem vitázol? Miért? Itt mindenki egyforma, mindegy, hogy traktoros, közmunkás, orvos, biztonságiőr, tanár vagy lelkész.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.