Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) DemonDani válasza Abu85 (#22) üzenetére


DemonDani
addikt

Hagyjuk ezt a ki miért kit választot... Reálisan gyors a Mali, és olcsóbban jön ki mint a Hummingbird annó, mert így egy kéz alól jönnek a dolgok, és ezt az ARM meghálálja. Ennyi nem több. Illetve a szamszung eztet mondotta az üres szövegen kívül.

Apple meg miért válaszotta akkor a PowerVR-t? Pedig ők sem két napra terveznek, gyakorlatilag konzol menetrenddel dolgoznak, azért jól átgondolták, viszont a Samsung használ Tegra2-őt is, és (ellentétben a találgatásokkal) nem a hiány miatt, ezt ők is elmondták.

Persze hogy fontos a támogatás, de nincs ami kihasználja, és én ezt mondtam, nem azt hogy nem fontos, hanem hogy az erő fontosabb, és az nincs. Adreno 200 jó volt mert első ként jött CortexA8-cal, de amúgy a rivális már akkor erőben fölé kerekedett amint megjelentek, a 205 és a 220 pedig már erősen megkésett.

Adreno 305 nem tudom miből gondolod hogy olyan erős lesz, számok alapján papíron nem sokkal több mint a 220, a 320 ami várhatóan 2-3x lesz erősebb. De persze lehet igazad van, de egyenlőre nem tudjuk, majd év vége felé talán...

A 320 jöhet nyárra, akkorra már a Tegra4 fog körvonalazódni, immáron igen csak hasonlóan az asztali rendszerekhez. de ez tényleg a jövő...

Ne szívassuk már egymást. Ha a szoftveres támogatás nem számít, akkor tényleg nem tudom, hogy mi az a mi fontos.
még ehhez annyit, hogy itt azért a gpu tudása és az éles helyzet nem egy kaptafa.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.