Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cannibal


cannibal
senior tag

Nekem nagyon szimpi! Itt is az ár lesz a döntő tényező szerintem. Minden esetre hajrá és fejlesszék! Le a vezetékekkel :)

(#2) rover45


rover45
senior tag

Hmm, nagyon megtetszett és rákerestem [link]
Ennyiért azonnal megveszem :D

(#3) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Első generációs i5 proci kiesett?

:F

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

A teszt elejen meg bizakodo voltam, de a keves wifi adapter tamogatas, mobilos laggolas utan inkabb csak legyintettem egyet.

[ Szerkesztve ]

(#5) vicze


vicze
félisten

Támogatási lista a hivatalos oldalon: "Galaxy S IIII"
Ez azért üt...

(#6) rover45 válasza hemaka (#4) üzenetére


rover45
senior tag

Ez a wifi kapcsolat dolog, hogy is van?
Adott egy gép wifis nettel, de ha csatlakozok a kis hdmi dobozkához, akkor a kapcsolat az internet felé megszűnik?
És ha tegyük fel 2 wifi adapterrel szerelem fel a gépet? Akkor ezt a problémát át lehet hidalni? :)

(#7) MrPetya19


MrPetya19
addikt

A Note 2 csak multi windowt-t tud. Multi screen egyedül a BB playbook tud, de az se rendes. Ja meg előbbihez hasonlót a HTC one széria.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#8) rudi válasza rover45 (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

A WiDi képes adapter VAGY WiDi-t csinál, VAGY Wi-Fi-t, ahogy sejted, a kettő együtt nem megy. Ha visziont két adaptered van, akkor minden rendben, egyik lesz a "Wireless HDMI kábel" a másikkal meg netezhetsz vígan.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) rover45 válasza rudi (#8) üzenetére


rover45
senior tag

köszi :)

(#10) Rosep


Rosep
senior tag

Igencsak növelhették volna a kompatibilitási listát, ha bele raknak még egy NFC chipet... Talán a következő generációban már benne lesz. :)
Pedig én is vennék ilyet. Amúgy a Nexus 7 sem Miracast kompatibilis?

[ Szerkesztve ]

(#11) MrPetya19 válasza Rosep (#10) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az első generáció nem, a második asszem már igen.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#12) litvitcsak.a válasza Rosep (#10) üzenetére


litvitcsak.a
tag

van próbálkozás:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2348991

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#13) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Az RF shield-ek nagy százaléka lepattintható a nyák-ra forrasztott részről, sérülésmentessen, és vissza is lehet tenni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#14) #79335424 válasza Blindmouse (#13) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ennyiért (Kínából olcsóbban) részemről inkább egy Androidos miniPC. Épp tegnap csináltam screen mirroringot egy RK3066 -os (Measy U2C) és a két éves SGS2 -m között. Ezekhez a mini PC -khez léteznek custom romok (sőt, akár linux is). Az egyik ilyen a Finless rom, amiben 1.7 -es verziótól megtalálható egy WiMo nevű alkalmazás. Ehhez egy programot kellett telepítenem a telóra (nincs a Playen). Egy gombnyomás a telón, egy a miniPC -n és ennyi. Ha jól tudom, van PC -re telepíthető kliens is, de azt nem próbáltam. Az igaz, hogy kellett hozzá a router, de működött 2,4 és 5GHz -en és lanon is. Ez utóbbi hasznos, mert a miniPC -knek nem erősségük a beépített wifi. Egyébként a cikkel kapcsolatban megjegyezném, hogy a Samu nem a Miracast szabványt használja. S4 -en a Miracasthoz a Samu verziót le kell cserélni a Google edition -re.

[ Szerkesztve ]

(#15) Rosep


Rosep
senior tag

Ez érdekes, eszerint WiFi Direct kompatibilis. Azt pedig nagyon sok eszköz használja/támogatja. Asszem rendelek egyet valahonnan.

(#16) Lomha 8V válasza vicze (#5) üzenetére


Lomha 8V
addikt

És ezek után próbáld komolyan venni őket. Lehetetlen...

(#17) eaglehorn


eaglehorn
újonc

Sziasztok,

Egy pc-t szeretnék tükrözni egy tabletre. (~ vezeték nélküli monitor) A tablet még nincs megvéve.
Ez alkalmas lehet erre, vagy az adapter csak venni tudja az adást?
(amennyiben lehet, jól sejtem, hogy miracasthoz a pc-nek nem kell semmilyen extra követelménynek megfelelni, mivel ő nem tud arról, hogy mi történik miután kiment a jel hdmi-re?)

Esetleg más alternatíva?

Köszi!

(#18) MikeRenton


MikeRenton
tag

Szimpatikus ez a Wi-Di/Miracast dolog. Amint a Windows Phone 8.1 megkapja a támogatást a Windows 8.1-hez hasonlóan, tuti beruházok valami lejátszóra ami tudja ezeket a szabványokat :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.