Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) superecneB


superecneB
őstag

Engem az is érdekelne, hogy milyen mértékű a változás.

(#2) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Sztem érettségire telefonokat viszek majd a fejem köré kötözve, el fog kelleni az emelt matekhoz ;]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) Kovax12


Kovax12
tag

Nahát nahát mik ki nem derülnek. Ezen infó tudatába a legokosabb telefont veszem meg, hogy az sugározza tele az agyam :D Ha már lúd legyen kövér. :C Soha többé alsó kategóriás mobil :D

Nem írom alá!!! :D

(#4) janes74


janes74
senior tag

Na már tudom miért vagyok ilyen lángész. :D

(#5) LordTech válasza janes74 (#4) üzenetére


LordTech
tag

+1 :DD

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Erről nekem ENNEK a reklámnak az első pár másodperce jutott eszembe :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Inarus


Inarus
addikt

Felgyorsult anyagcsere?
Ez azért szerintem inkább aggasztó, mint előnyös. Hosszú távon még akár durván káros is lehet.

(#8) Probber


Probber
őstag

A sör is befolyásolja az agyműködésem, erről ennyit. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#9) Inarus válasza Probber (#8) üzenetére


Inarus
addikt

Ön dönt: Iszik vagy cseveg? :DDD

(#10) aram01


aram01
nagyúr

lehet a napi 4-5 óra beszélgetésem meghozza gyümölcsét? ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

Akkor okosan fogunk agydaganatot kapni? ;]

(#10) aram01 A szolgáltatóknak biztos.

[ Szerkesztve ]

(#12) aram01 válasza S*Tom* (#11) üzenetére


aram01
nagyúr

hát nekik meg :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) Ricardo


Ricardo
félisten

A végén kiderü, hogy a mobil egészséges :DDD

Kovax12 Hol írták hogy köze van a dolognak a telefon kategóriájához (okos telefon vagy alsó kategóriás) :F

(#14) rainmen válasza Kovax12 (#3) üzenetére


rainmen
aktív tag

Inkább valami bazi nagy antennaerősítőt kell rákötni, hogy nagyobb mértékű legyen a sugárzás. :D

(#15) B1T3 válasza rainmen (#14) üzenetére


B1T3
addikt

Meg a génmutáció esélye. :D

(#16) peugeotmate válasza Ricardo (#13) üzenetére


peugeotmate
őstag

Humorérzék egyes, leülhet. :DDD

meg

(#17) Jadro válasza peugeotmate (#16) üzenetére


Jadro
veterán

Vagy a sok mobilozás elnyomta a humorközpontját. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#18) Ricardo válasza peugeotmate (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Mindig tudtam hogy a koránkelés nincs rám jó hatással :B

(#19) VIBO


VIBO
őstag

azt nem értem attól, hogy kizártak minden pszichoszomatikus dolgot, ez miért nem lehet pszichoszomatikus

épp az hogy pszichoszomatikusan oda teszi a sok energiát, figyelmi egységet a pszicho nem?
azért van ott nagyobb aktivitás ;)

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#20) PHM válasza VIBO (#19) üzenetére


PHM
addikt

Szerintem a kísérleti alanyok nem tudták, melyik telefont hívják.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#21) VIBO válasza PHM (#20) üzenetére


VIBO
őstag

hmmm......
van benne valami
de a pszichééé érzi azt is :D:D

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#22) rainmen válasza VIBO (#21) üzenetére


rainmen
aktív tag

Vagy csak véletlenül beszűrődtek hangok a fülesbe... :DD

(#23) DriderG


DriderG
tag

A Crysis nanoruha újabb kiegészítővel bővül a 3. részben: MAXIMUM ... BRAIN! :D

(#6) Xaels: Köszi, kerestem már Youtube-on ezt a sz@r reklámot, de mostmár megvan! Lehet bosszantanom vele a környezetem! :)

[ Szerkesztve ]

(#24) DriderG


DriderG
tag

A WiFi-ről van valami hír, hogy hogyan befolyásolja az agyműködést? (úgy tudom az 2x-3x nagyobb frekvencián üzemel) Múltkor a gép kábeleit dugdostam vissza, miközben a WiFi Router antennája közvetlen a fejemhez ért. Másnap rettenetesen fájt a fejem pont azon az oldalon, meg kicsit szédültem is. Rögtön az ugrott be, hogy biztos az lehet, de nálam ez mindig így van, hogy mindjárt a legrosszabbra gondolok.

(#25) VIBO válasza rainmen (#22) üzenetére


VIBO
őstag

:C :DDD

DriderG: sztem egy wifi antennának nem feltétlenül kellene, hogy ilyen drasztikus hatása legyen :D

báááár... ki tudja, hogy ezek a pszichoszomatikus dolgok mire képesek ;)

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#26) Quasi_modo válasza Inarus (#7) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Felgyorsult anyagcsere?
Mobilozás = folyamatos fosás ?

valami

(#27) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

epilepsziás roham = felgyorsult gócos agyi aktivitás

pont a héten tanultuk neurológiából

[ Szerkesztve ]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#28) Quasi_modo válasza ErőVarázsló (#27) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nekünk annyi. Epilepsziás roham közben összecsináljuk magunkat...

valami

(#29) Rickazoid válasza ErőVarázsló (#27) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ez egy nagyon sarkított példa, aminek nem sok köze van a ~7%-kal megemelkedett glükózlebontáshoz.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#30) Inarus válasza Quasi_modo (#26) üzenetére


Inarus
addikt

LOL!

Érdekes elgondolás... :D
Bár én szimplán az idegsejtek felgyorsult metabolizmusára gondoltam.

(#31) zack


zack
nagyúr

Pár éve még azt mondták hogy a mobiltelefonok sugárzása rákot okoz az agyban...
A végén még eljutunk oda, hogy a kórházakban bevett gyógymód lesz a "GSM kúra", pl. a szellemi fogyatékosoknál, mert milyen jót tesz az agyi aktivitásnak. :U
Össze-vissza beszélnek...Kutatnak, és e mellett jól elvannak a kormány pénzén, majd hébe-hóba kijönnek egy semmitmondó kutatással, amit majd kis idő múlva egy hasonló kutatócsoport biztos meg fog cáfolni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32) grc999 válasza zack (#31) üzenetére


grc999
tag

Amerikában ez így megy, sajna itthon ehhez csóró a kormány. Mondjuk ha most hirtelen a jenkik helyett a magyarok kezdenének el felfedezni, kitalálni mindenféle hülyeséget, oda lenne a magyar tudósok egészen jó nemzetközi megítélése.

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#33) bela5


bela5
aktív tag

Most arra lennék még kíváncsi,hogy a szív közelében lévő telefon mit csinál...

(#34) HyP3b0y válasza bela5 (#33) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

300as vérnyomást :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#35) mrlujoak válasza bela5 (#33) üzenetére


mrlujoak
veterán

...szívhez szól... :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) Rickazoid válasza zack (#31) üzenetére


Rickazoid
addikt

Igazából egy ideje már inkább amellett érvelnek, hogy van jó oldala is a minket ért mobilos sugárzásoknak az egyelőre nem feltárt, de feltételezhetően és valószínűleg létező káros hatások mellett, egereken állítólag az Alzheimer-kór megelőzését és gyógyítását is elérték vele valamilyen szinten.
Amúgy azért beszélnek össze-vissza, mert sok kutató a saját elméletét kutatja és figyelmen kívül hagyja a neki nem tetsző elméleteket, ezért néha egyszerre jönnek olyan eredmények, amik egymásnak látszólag teljesen ellentmondanak, miközben mindkettő lehet igaz vagy hamis, csak épp nem nagyon egységesítik őket egy alapvetőbb elméletbe, amit nekiállhatnának vizsgálni. Ez részben az elégtelen átfogó tudás, részben a háttérben meghúzódó, nem feltétlenül közvetlenül ható politikai/gazdasági érdek, részben pedig emberi hiba/érdektelenség/elfogultság/elvakultság/stb. miatt lehet így.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#37) zombinyul válasza Rickazoid (#36) üzenetére


zombinyul
addikt

Az,hogy felgyorsul az agyműködés,rövid távon lehet jó,de hosszú távon valószínűsíthetően káros.Hamarabb "elhasználódik",az agy nem véletlenül működik úgy,ahogy,be van az állítva egy optimális "sebességre":) Ahhoz lehet hasonló,mint amikor egy telefonba felhúzod a procit,és a telefonod ugyan gyorsabb lesz,de hosszú távon nem kifizetődő.Én annyira nem örülök a dolognak.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#38) Rickazoid válasza zombinyul (#37) üzenetére


Rickazoid
addikt

Itt nincs szó felgyorsult agyműködésről, csak az agy bizonyos területeinek megemelkedett aktivitásáról. A felgyorsult agyműködés önmagában nem lenne kockázatos, az agy és úgy általában a szerveink nem képesek elhasználódni, csak független okok és működési hibák miatt károsodni (az öregedés is egy hiba, bizonyított, hogy a szervezet képes lenne ... ilyenkor képtelenség megtalálni az alátámasztást és a pontos kifejezéseket, a lényeg, hogy inaktívak azok az enzimek/gének/valamik, amik elvégeznék a DNS osztódásakor keletkezett hibák kijavítását, hosszútávon ez okozza az öregedést és végül a természetes halált), emellett az összes szervünk és testrészünk közül az agy a legellenállóbb és az rendelkezik a leghosszabb élettartammal. Itt nem az a gond, hogy enyhén felgyorsul a glükóz lebontása, mert ez csak egy tünete valaminek, amit a mobiltelefonok sugárzása vált ki. A kérdés az, hogy pontosan mi történik ilyenkor és mik az egyéb tünetek és lehetőségek, illetve egy másik, tőlük független kutató teszi fel a kérdést, hogy a glükóz metabolizmus felgyorsulhat-e annyira, hogy veszélyes legyen (de ugye ettől még kérdéses marad az ok, továbbra is csak egy tünetről beszélünk). Jelenleg azok a kutatók, akik ezt megállapították csak vakarják a fejüket, hogy ez most akkor rossz-e nekünk, igazolni még nem tudták, se cáfolni, így igen merész bármit is kijelenteni azon kívül, hogy nem tudni még semmit. Kicsit bővebben ugyan ez.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#39) Szabesz válasza Rickazoid (#38) üzenetére


Szabesz
őstag

Pont hogy úgy tudtam, hogy a halál/öregedés szükséges rossz. Gondolj bele milyen lenne ha az ükük... előember apád még az utcán sétálgatna ma is.

¯\_(ツ)_/¯

(#40) zombinyul válasza Rickazoid (#38) üzenetére


zombinyul
addikt

Világos.Akkor egy kicsit hibásan jár az agyam,de most már értem a dolog lényegét.Valójában ki tudja,mikor derül ki,ezen hatások károsak-e,avagy nem...Bár erős a gyanúm,hogy azok.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#41) GeryFlash


GeryFlash
veterán

egyenlőre nevetgélünk, de amikor 20év múlva midnenki megdöglik agydaganatba akkor mien vicces lesz :DD :W :W
mint a 70-80években a napozás, lettek is vastag pénztárcák a bőrgyógyászok (nah meg a sírásók) zsebeiben... :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#42) zombinyul válasza GeryFlash (#41) üzenetére


zombinyul
addikt

Minden kornak megvan a maga "mérge":)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#43) Duree


Duree
veterán

Na a haverom aki napi 10 órát telefonál elöbb uitöbb agytumort kap,vagy lehet szuperzseni lesz

duree54

(#44) Hiftu válasza Duree (#43) üzenetére


Hiftu
senior tag

Szuperokosan fogják eltemetni 2 éven belül. :D

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#45) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

A fejhez tartott lőfegyver erősen befolyásolja az agy működését.

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#46) Oliverda válasza litvitcsak.a (#45) üzenetére


Oliverda
félisten

Milyen irányba? Már csak azért mert nekem még nincs ilyen irányú real life tapasztalatom.:D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47) runner 125 válasza Duree (#43) üzenetére


runner 125
nagyúr

Atyaég, h a szarba lehet napi 10 órát dumálni?! :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.