Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domi007


domi007
őstag

Még meddig fog ez húzódni?
Tisztára Combino feelingem van, az is működik már mostanság, e az elindítás nyara katasztrofális volt....

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#2) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Azt véltem elsőre olvasni, hogy a miniszter félrelépett... :DDD Hiába, mostanság néztem meg, és még friss az emlékezetemben e nagyszerű mű.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3) Depression


Depression
veterán

Be tartjuk az Úniós szabályokat? Mi történt?
Hát igen, távozó miniszter, és még dolgozik is! Ebiztosan ezért rúgták ki.

Tripla törölve

[ Módosította: philoxenia ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7) speedyx86


speedyx86
tag

Szerintem elég nagy baj, hogy megint csak a nagyhalaknak jut. Ekkora cégek mellett esélyük sem lesz a kicsiknek. :W

(#8) dabadab válasza speedyx86 (#7) üzenetére


dabadab
titán

Miert, egy kis ceg honnan szedne eleg penzt (szaktudast, miegyebet) ahhoz, hogy kiepitsen egy orszagos mobilhalozatot?...

DRM is theft

(#9) speedyx86 válasza dabadab (#8) üzenetére


speedyx86
tag

Én el tudom képzelni, hogy a kis tőkéjű cégnek vannak jó szakemberei, akik nagyon értenek a hálózathoz. Aztán meg már csak egy lépés lenne, hogy cisco-n vagy mittoménmilyen márkájú mobiltornyon kell átvinni az adatot.

Bocs, de irritál, amikor nem hagyják szóhoz jutni a kicsiket. Szerintem ez a versenyellenes.

[ Szerkesztve ]

(#10) shteer válasza dabadab (#8) üzenetére


shteer
titán

első körben nem építenék ki, bérenék mint anno a voda - vagy nem? :)

..szerintem jónak tűnik

(#11) dabadab válasza speedyx86 (#9) üzenetére


dabadab
titán

Es mondjuk a kis tokeju cegnek honnan lenne penze azokra a mobiltornyokra meg a tobbira?... Mondok egy adatot, csak hogy erezd, hogy milyen nagysagrendrol van szo: a Pannonnak a mukodesi koltsege (amiben nincs benne a halozatepites) tavalyelott kb 120 milliard forint volt.

Igen, itt tenyleg nem jutnak szohoz a kicsik, de nem azert, mert barki is kirekesztene oket, hanem azert, mert ehhez tul kicsik.

shteer: a berles sincs ingyen, raadasul a konkret toronyepitesen tul (amit azert par even belul mindenkeppen le kell zavarni) amugy is durva koltsegei vannak egy ekkora uj ceg letrehozasanak: marketing, embereket keresni, felvenni es kikepezni meg mittomen.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.