Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samott


Samott
addikt

Rajuk ferne, ha mar a termeszetes hianyzik...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#2) AxBattler válasza Samott (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Pont akartam írni, hogy ha már egyszer... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Jeanne d'Arc válasza Samott (#1) üzenetére

:DD Sajnos tényleg igaz. Némelyik annyira bunkó hogy csak nézek. Pedig szolgáltatást adnak, nem ingyen.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4) Csapoati válasza Samott (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jajj, épp nem működik a kártyaolvasóm, tesó! Hopp, nem megy az óra, de tudom mennyi lesz! - na ezek helyett jöhetne az AI nyugodtan. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) ViZion válasza Csapoati (#4) üzenetére


ViZion
félisten

hopp, lemerült a kártyám... majd feltöltöm és fizetek... ;] :D
több ellenőrzés kellene, combos büntikkel.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6) anulu


anulu
félisten

tilcsák be az illegális inteligenciát! vagymit...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ha már a humán intelligencia hiányzik...

https://www.coreinfinity.tech

(#24) gabor7th


gabor7th
addikt

Ha vettek volna egy GPS-t ez már mind megvolna nekik lényegében.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#28) Qru


Qru
MODERÁTOR

Fejezzétek be az offolást

#nincsbennetarcsi

(#29) gabor.79 válasza Qru (#28) üzenetére


gabor.79
aktív tag

Off-ba volt téve, mi a baj azzal?

Ha off-ba is van téve az még nem jogosít fel senkit sem arra, hogy több tíz hozzászóláson keresztül menjen az offolás.

[ Módosította: Qru ]

(#30) gabor.79 válasza Qru (#28) üzenetére


gabor.79
aktív tag

Az eredeti téma nem túl érdekes, ez látszik az ontopic hozzászólások alacsony számából.

Az offtopik hozzászólások viszont rámutattak egyéb problémákra, amikkel lehetne foglalkozni.

Épp kezdett egy jó vita kikerekedni, amikor figyelmeztetés nélkül törölve lett a szál. Ez szerintem nagy gorombaságra vall, mert biztos vagyok benne, hogy ha szól bárki is "felülről", akkor befejezik a résztvevők.

A (z offtopik) hozzászólások közben az emberek a reklámokat bámulják, de ha ezt nem lehet, akkor az a prohardver családnak fog kevesebb bevételt hozni. Megérteném a döntést, ha a tulajdonosok a pénzben úszkálnának, de ezzel szemben évente kuncsorognak, hogy fizessünk elő, mert a hirdetésekből nem jön elég bevétel.

Ezért fizessek, hogy utána így bánjanak velem?

Akkor nyiss neki egy külön (off)topikot. Az, hogy a tulajdonos mennyi pénzben úszkál sem rád sem rám nem tartozik, a szabályok betartása viszont nagyon is.

[ Módosította: Qru ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.