Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) floatr válasza bambano (#39) üzenetére


floatr
veterán

Először is nem arra írtam, hanem tök általánosan, ha valaki egyáltalán építeni próbálna erre ködben szerveződő valamire.

Te úgy gondolod, hogy ha valamit "megvásárolsz" -- jelen esetben a határidőt -- akkor te átveszed az irányítást, nemááá b+. Ha te akár még fizetni is hajlandó vagy azért, meg embert adni, hogy előbb legyen eredmény egy számodra fontos projektben, akkor te azt a projektet nagyon nem fogod irányítani. Azt a projektet támogatni fogod, és nem arra ösztönzöd őket, hogy csesszék el, hanem hogy próbálják -- az amúgy nem létező -- tervüket áttervezni több erőforrásra. Itt kezdődik a paranoia...

A debianosok ha nem féltékenyek, akkor nem hangoznának el olyan kijelentések az ubuntuval kapcsolatban, hogy "ellopta" "kihasználta" stb... Ez van, csináltak egy "hobbi-projektet", valaki meg üzletet lát benne. Hogy a hobbiprojektek mennyire nyerők, abba sztem ne menjünk bele, mert abból is parttalan vita lenne.

A debianosokat meg nem utálom, egyelőre ők utálkoznak nagy erővel, még házon belül is amikor megosztja őket a szerveződés ötlete. Tisztára, mint a *BSD társaság.

(hobbi-projekt: megtervezem, hogy mikor hova és mennyiért megyek nyaralni. Sőt azt is számításba veszem, hogy a lehetőségeken belül mi férhet a nyaralásba. Szerintem ez a normális, de egyébként elég vicces párhuzam egy informatikai projektet egy nihilisztikus nyaraláshoz hasonlítgatni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.