Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lirion


Lirion
addikt

Nos ennyit arról, hogy a symbian touch szar és elavult és hamvába hullik rövid időn belül..

(#2) ClioRS válasza Lirion (#1) üzenetére


ClioRS
őstag

Nos ennyit arról, hogy a symbian touch szar és elavult és hamvába hullik rövid időn belül.. :DDD
Szerencsére csak néhány ember gondolja így. És azt se feledjük, hogy jön az új symbian nyáron.....
Amúgy pár adat engem is meglepett :U

(#3) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Meg tudja mondani valaki konkrétan mitől okostelefon egy telefon?

Nem trollkodás vagy flame, de nekem vhogy az iphone-ról nem az okostelefon jut eszembe. Bár lehet bennem van a hiba :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4) fairi válasza ClioRS (#2) üzenetére


fairi
addikt

samsungos 5 millió okosteló se rossz...
azért nem sok okostelót adott ki érintősen samu...
ha így nézzük idén tényleg előkelő helyre kerülhet ezek a téren is!

smybi touch meg veszik mint a cukrot.idén jön az új...

(#5) Taybore válasza fi:zi'k (#3) üzenetére


Taybore
aktív tag

(#6) Lirion válasza fairi (#4) üzenetére


Lirion
addikt

Adott azért ki vagy 3 féle omniát (WM), androidos telot meg ugye az i8910. Ha adott volna ki 5530 és 5230 ellenfélnem symbit, akkor biztosan nagyobb eladásokat produkálhatott volna, de így se rossz,

[ Szerkesztve ]

(#7) manchester85 válasza fi:zi'k (#3) üzenetére


manchester85
addikt

Garantáltan benned van. :)

i6 Silver

(#8) bolondember válasza Lirion (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pedig ha nem lesz változás, akkor az lesz.

nézz körbe és rájössz, a szimbi tulajok igen nagy hányada nem is tudja, h "okostelefon"-t vett.

megvette, mert:
-nokia
-táccs. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) joey04 válasza fi:zi'k (#3) üzenetére


joey04
titán

pl Karma írta érthetően:

olyan rendszer, ami lehetőséget biztosít az operációs rendszer szintjén futó, a rendszeralkalmazásokhoz hasonló jogosultságokkal és képességekkel rendelkező alkalmazások, bővítmények fejlesztésére és felhasználó általi telepítésére.Ebbe a definícióba triviálisan belefér az S60, Windows Mobile, iPhone OS, Android, WebOS; viszont nem fér bele a sok, csak Java ME-re képes feature phone.A BlackBerry viszont igen, mivel bár CLDC-alapú (ami a Java ME alapja is), a CLDC alkalmazások egyenjogúak a rendszeralkalmazásokkal, azonos API-kból építkeznek.Kiesik viszont a MOAP, ami bár Symbian-alapú, natív alkalmazást nem lehet rá telepíteni.

#1: bizony elavult, azért megy jól, mert fillérekért adják és mögötte van a Nokia is.

szerk:

megvette, mert:
-nokia
-táccs.

ott a pont

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) fi:zi'k válasza Taybore (#5) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mi minden benne van a "barátnőmben"... :R

manchester85
Meg lehet, de az állításom továbbra is tartom.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11) fi:zi'k válasza joey04 (#9) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ma is rengeteget okosodtam. :R
Tiszta haszon a Prohardver lapcsalád :C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#12) Lirion válasza bolondember (#8) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem pont ugyanannyira vannak tisztában a symbian tulajok az okostelefon mivoltával a készüléknek, mint az iphone tulajok, amit pont azon okokért vesznek a legtöbben, amit a nokiáról írtál.

Az pedig, hogy nem tudja, hogy okostelót vett és mégis megvette nekem inkább azt mutatja, hogy a csicsás UI nem akkora igény, mint ahogy páran hangoztatják.

(#13) bolondember válasza Lirion (#12) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem feltétlenül a csicsáról van szó (pölö 2 ismerösömnek is E51-e van, egyiköjük se tudja/veszi figyelembe, h smartphone - tud sms-t küldeni, van memóriakártya, "WE-FE" (copyright Zeg-i Becks szálló)).

viszont, ha olvasgatod AnDante hsz-eit az S60v5-röl akkor láthatnád, h mennyire nem átgondolt volt a "portolás", mennyire nem felhasználóbarát és elmaradott a szimbi táccsverziója.

Az Apple meg más kérdés. ott azért a hype is nagyot nyom a latba.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) eladoiphone


eladoiphone
csendes tag

hát szerintem legjobb kezelőfelület az iPhone-é...

Bár kiváncsi leszek az új Symbianra-.. :U

(#15) plus44 válasza eladoiphone (#14) üzenetére


plus44
veterán

Kinek melyik tetszik, ezt nem lehet kijelenteni csak így. Az android kezelőfelülete is nagyon gyors és látványos.

Off: ennyire jó az iphone?? (neved) :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) fairi válasza Lirion (#6) üzenetére


fairi
addikt

igazán csak az i8000,és i8910 lett híresebb,fórumok is azt mutatják
na meg az i5700
többiből kétleném eladtak volna pár tízezernél többet,max 100 000

mondjuk érdekelne az arány..

(#17) joey04 válasza Lirion (#12) üzenetére


joey04
titán

akik eddig is apple cuccokat használtak ott igazad lehet, de rengetegen tértek át rá, mert egy dologgal hódít: kib*szott jól kezelhető. és itt nem csak azt értem, hogy hülye biztos, mert nekem pl nagyon hiányzik amit dia/dia2 megadott: rengeteg buhera, főzött romok, vagy amit symbian: a sok hack, meg mostanában ott is a főzött romok, de amikor az utcán, vagy máshol menet közben el kell érni funkciókat, akkor verhetetlen az apple terméke, hiába MS3, Sense vagy akármi. És ez az, ahol szerintem már/még a WM is beelőzi a symbiant, a samu meg htc meg ms3 miatt. és ezért terjed az android, mert az is ebben erős. és hiába szar benne a kamera, hiába drága, hiába nem támogat pár üzleti életben bevett programot, hiába nem volt sokáig eq a zenelejátszóban, mind semmit nem számít a hihetetlenül gyors kezelés miatt. (a gyors nem (csak) magára a rendszerre vonatkozik, mert egy i8910 is gyors de a kezelése akkor sem lesz olyan gyors mint egy droid)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) sekli


sekli
addikt

Elég világosan látszik, hogy mi most a divat / fejlődés iránya:

Zöld: érintőképernyős
Piros: hagyományos

nyilván ezek nem mind okostelefonok, de mindegy is...

(#19) madarasz92 válasza sekli (#18) üzenetére


madarasz92
őstag

Jó nagy az arány..
Hiába ez a jővő..

(#20) David75


David75
őstag

Hát csak gratulálni tudok az apple-nek.De már igazán ideje lenne a 4.0-ának és új telefon bemutatásának is.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.