Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Fizessek, hogy menthessek felhőbe?
Asszem nem halok bele ha psp-n nem ott folytatom a játékot ahol abbahagytam ps3-on...különben is melyik játék jelent/jelenik meg mind2(3) platfromra hogy ennek értelme is legyen?

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#2) james001


james001
veterán

Na most lehet én értelmezem rosszul a dolgot de csak akkor tudunk menteni a játékban majd ha előfizetünk a PS Plus-ra? :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) zsigus válasza james001 (#2) üzenetére


zsigus
őstag

Nem ez egy extra lesz, majd a PS3 + PSP2-es tulajoknak, mert a PSP2-re könnyen átírhatóak a PS3-as játékok ezért valószínű, hogy az újabb PS3-as címek megjelennek majd PSP2-re is. Aki pedig akarja, hogy folytathassa a PS3-on befejezett játékokat PSP2-őn neki kell majd előfizetni.
De a mentések, ugyan úgy meglesznek majd a gépen is.

[ Szerkesztve ]

(#4) h-yle


h-yle
addikt

A játékot mi a tökre kell felkészíteni? Régebbi címeknél fogja a PS3 a mentéseket, és szépen szinkronizálja a felhővel, újaknál pedig egyszerre ment a gépre és online is (ha van net) ami legalább egy plusz sor kód.
Persze biztos lehet bonyolultabban is csinálni, csak minek...

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) Tituka


Tituka
senior tag

nagyszerű :U

Skizofrén vagyok, és én is...

(#6) james001 válasza zsigus (#3) üzenetére


james001
veterán

Akkor megnyugodtam :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) BiP válasza h-yle (#4) üzenetére


BiP
nagyúr

"A játékot mi a tökre kell felkészíteni?"
Pont arra, amit leírtál :)

(#8) h-yle válasza BiP (#7) üzenetére


h-yle
addikt

Félreértettem, mert úgy értelmeztem a hírt, hogy visszamenőleg is az összeset. :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9) rankesz


rankesz
veterán

Szerintem a ps3-at törõ hekkerek annyira rákaptak a sony szopatására,hogy a szolgáltatás elindulása után pár héttel már kész is lesz az underground vagy mirrored cloud saving a'la iphone/cydia...

(#10) anulu


anulu
félisten

hiszem ha látom. új feature? a Sonytól? ne már! :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) jookomak válasza anulu (#10) üzenetére


jookomak
őstag

Most miért vagy ilyen? Pénzért?? hogy a fenébe ne csinálnák meg... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.