Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

TEKKEN 4eva! ;]

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

tekken&mk&sf :) legjobbak... de anno nagyon szerettük egymást csépelni wwf-ben is :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) fekeandras


fekeandras
őstag

Dejavu ...

(#4) madgie


madgie
titán

egyetértek az előttem szólóval, hihetetlen, mennyi huszast toltunk a Street Fighter játékgépbe... majd jött a Mortal, a Killer Instinct, a PS-es időkben meg már otthon a Tekken... régi szép idők :DDD

(a gulilty gear-en viszont a fejem fogtam mindig, valahogy nagyon nem jött be)

(#5) nrgia


nrgia
őstag

Marha jó volt ide-oda cikázni az időben, régi retro érzések anyám...borogass! :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

nekem az Inter Karate hiányzik a listáról

Resistencia eterna

(#7) TheVeryGuest válasza bagyulajuve (#6) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Nekem meg ez: One Must Fall: 2097

Apám hányszor leordította a fejemet, hogy mi ez a kibaszott konzervdoboz csörömpölés a házban. :D

[ Szerkesztve ]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Super Smash brost meg sem emlitik ?
Hát pedig messze a legjobb Fighter game..és a Soul Calibur is végezhetett volna előlrébb bőven..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Igazságtalanság, csalás, és koncepciós konspiráció eredménye lehet csak, hogy a Mortal Kombatot ennyire hátra sorolták. :)

Ezért büntetésből: Hátra-hátra-le-hátra+kisütés

(#10) Sirandrish válasza DeFranco (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

FATALITY!!!:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) nrgia válasza DeFranco (#9) üzenetére


nrgia
őstag

:DD :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#12) mephi666 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

BABALITY!!! :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) sirdond


sirdond
őstag

nem is tudom, ha kicsit lekéstek április elsejéről, na :D

amúgy jól láttam,hogy a street fighter egyik utolsó jelenetében Rorschach bunyózott?

(#14) nrgia válasza mephi666 (#12) üzenetére


nrgia
őstag

Láttam és még így sokadjára megnézve is sokkol...nagyon dúrva főleg, hogy nekem is van egy 9hónapos lányom... :(
Ezért ÉN nem tudok rajta röhögni...bocsi

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#15) madgie válasza mephi666 (#12) üzenetére


madgie
titán

10 perce ezen röhögök :DDD

(#16) Drizzt válasza TheVeryGuest (#7) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Tényleg igaz. Szerintem ez a legjobb. Utána MK4. Mondjuk én szinte csak PC-n nyomtam, meg néha valami Segázóban Nyíregyházán nyomtuk valamelyik pankrációs cuccal, azon is sokat röhögtünk, az biztos.

I am having fun staying poor.

(#17) mephi666 válasza nrgia (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

ok... hát én 20-25éve oviban ennél durvábbakat átéltem :) nem telt el úgy év, hogy nem törtem volna be a fejem legalább 1szer... (betonon vagy radiátornál) elég sokat kibírnak a gyerekek meg párszor rendesen összetörik magukat...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) mephi666 válasza mephi666 (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyébként van kicsit lazább is :) rossz helyen futkároztak a gyerekek...

de vannak poénosabbak is :) ez szerintem neked is tetszeni fog... meg volt mégegy hatalmas videó... majdcsak megtalálom... itt is van... ebben is egy pár fatality-gyanús :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) nrgia válasza mephi666 (#17) üzenetére


nrgia
őstag

Ne érts félre, biztos az apai ösztön miatt van bennem ez a görcsölés...:F
Ha más helyzetben lennék tuti, fetrengenék, én is szeretem az ilyen jellegű videókat!:K
Sőt elég sok van a direkt erre a célra nyitott könyvtáramban... :DDD

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#20)



aktív tag

Tekken a király ! :DD

Már 16 éve itt :)

(#21) mad1 válasza JanR (#1) üzenetére


mad1
veterán

De mit keres a tekkenek kozott a virtua figter 1? :C Gratula az osszeallitonak....

Ne szemetelj ! = Steam

(#22) littlelion21 válasza mephi666 (#12) üzenetére


littlelion21
addikt

Állat... :DDD
Bárki bármit mond, az MK-nál nincs és nem is lesz jobb...

(#23) kokobe


kokobe
senior tag

Nem tom én a dragonball gamekat hiányolom a top 10 ből...

<---AMD___ATi--->

(#24) puttputt


puttputt
őstag

Nálam:
1. Mortal Combat (itt nagyon hátra lett dobva)..., pedig gyerekkorom meghatározó játéka volt, az egyetlen a kategóriában..., nagy csatákat vívtunk rajta :DDD (persze nem PC-n)
2. Virtua Fighter és Tekken
3. Street Fighter (4?)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#25) alpacino


alpacino
tag

Tekken Rulz! :DDD :DDD :DDD

Üdv! Alpacino

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.