Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xysdrtz


xysdrtz
tag

UHD tartalmak kezelése, csatornánként 150W. Szvsz megéri egy ilyenre beruházni. :K

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta."

(#2) drdr


drdr
senior tag

Sony-hoz nem volt szerencsém még... Az Onkyo-t, Denon.t, Pioneer-t és Yamahát tudnám jellemezni hangzásilag, a Sony-ra mit lehetne mondani? (ha pl. Onkyo az kemény, hideg; Denon lágy....)

(#3) Mice_007 válasza drdr (#2) üzenetére


Mice_007
tag

Sok éve hallgattam Sony-t, nekem elég lapos volt. Kb. mint a Technics.

AIDA64.com

(#4) nismoka válasza drdr (#2) üzenetére


nismoka
addikt

[link] Vannak nagyon jó Sony-k, pld az előző modell ami a linkben van. Ha mindenképpen be kell határolni akkor az onkyo és a denon közé raknám, de inkább hideg és világos, de jobb mint az onkyo, persze izlések és pofonok... :)

[ Szerkesztve ]

(#5) subset


subset
senior tag

Nem is lesznek rossz áron ha tényleg 130 és 160 ezerbe kerülnek majd.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6) X-Master


X-Master
tag

maradok az str dh-520-nál, az 70-ből kijön, és mindent tud amit kell.

(#7) pigster


pigster
senior tag

semmi

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#8) ripla


ripla
őstag

erősító+hangfal+minden ami zene?
nem tudom ismeritek-e ezt a márkát, de nálam ilyen esetben csak a KEF jöhet szóba.
[link]
egyik havernál volt szerencsém élőben hallani, lenyűgöző. Ennek egyik oka maga a cég profilja, azaz mindent kézzel raknak össze!

(#9) elefant válasza subset (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

az a vicc, hogy az amerikai sonynál 30 százalékkal olcsóbbak ugyanezek a modellek.

(#10) nismoka válasza ripla (#8) üzenetére


nismoka
addikt

A legfelső kategóriában kézzel, de az alap és közép kategóriában ugyan az a made in china és valószinüleg nem kézzel.. ;)

(#11) Warck válasza nismoka (#10) üzenetére


Warck
tag

Nekem Celestion F28 van és nagyon jó , pár éve már csak Kef-nek a C szériája lett. A lényeg,hogy Ki próbáltam nem egy Sony erősitőt, és az a véleményem,hogy filmel elképesztően jól szólnak, sztereó zenében nem annyira, tetszett. De ezen kivül rosszat nem mondhatok rájuk,mert a megéptésükre rosszat nem mondhatok. Ha valaki igazi mozit akar, akkor a Sony jó vétel ! Ha zenét is akar rajta hallgatni, akkor már nem annyira, de azóta biztos javult ez a helyzet.

(#12) nismoka válasza Warck (#11) üzenetére


nismoka
addikt

Házi mozi erősitőn a sztereózás minden márkánál aránylag gyenguszka ebben az ársávban, de az átlagnak megteszi.(200ezer alatt) Szerintem zenére az onkyo-nál mindenképpen jobb.

[ Szerkesztve ]

(#13) AMG666


AMG666
csendes tag

Onkyo TRX n 509-es erősítőt cseréltem 1040-re.
Az előd nagyon jó volt, de a SONY nekem nagyon bejött.
Könnyű használat, nagyon jól hangolható.
Nagyon elégedett vagyok a tudásával.
És nagyon jó a dizájn is!

[ Szerkesztve ]

Csaba

(#14) AMG666


AMG666
csendes tag

Onkyo TRX n 509-es erősítőt cseréltem 1040-re.
Az előd nagyon jó volt, de a SONY nekem nagyon bejött.
Könnyű használat, nagyon jól hangolható.
Nagyon elégedett vagyok a tudásával.

Csaba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.