Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tutu7030


Tutu7030
veterán

:C
Ennyi.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Istenem valakinek tépjük már le a tökeit/mellbimbóit... Lefogadom valaki zsíros pénzeket tett ezért zsebre,

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nem tudom, hogy erre mennyire volt szükség....

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Awesome. Incredible. Twice as amazing.

Lejárt szavatosságú mutatványos a balkánra vándorol a megéletésért. Fellini ebből isteni művet faragna.

Oh wait...

(#5) rudi


rudi
nagyúr

Hát, ez semmiképp nem kellett, viszont szerintem vannak a "modern" és "hagyományos" technológiák vegyítésének sokkal értelmesebb módjai. Például egy közeli sima, nem 3D-s moziban láttam a The Metropolitan Opera előadását, rendes, mozis, igényes hangzásban HD képminőséggel, nagyon profi vágással, teljesen emberi áron (normál mozijegy duplája rémlik). Ugyanígy megcsinálta a Sony a wimbledoni tenisztorna egyes meccseit 3D-ben, ami szintén látványosabb lehetett mint tévében nézve.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) AusWolf


AusWolf
őstag

Nem kell senkinek a gagyi háromdé, ezért inkább rátukmálják a technológiai analfabéta színházi közönségre, és még el is hitetik saját magukkal, hogy ezzel megváltják a világot. Fantasztikus. :U Kíváncsi leszek a közönség véleményére. Nem hiszem, hogy sokban fog különbözni a cikkben írtaktól.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#7) egak válasza Xaels (#2) üzenetére


egak
csendes tag

"Magyarország egyébként nem adott pénzt az előadáshoz, (...)"

Hozzáteszem, hál' Istennek.

(#8) sti10p


sti10p
senior tag

Nem árthat valahogyan a fiatalabbak körében is népszerűsíteni az operát, balettot, de ez a trükk enyhén szolva furcsa, főleg a technikai megvalósítás szinvonalát tekintve. Ha így marad max azt érik el vele, hogy ők is kiábrándulnak belölle és még kevesebb lesz a közönség, mert plusz aki még eddig járt az meg pláne nem ezért fog jegyet venni, legfeljebb pont ezért nem. De reméljük a jegyeladásokkal majd a közönség hamar "szavaz" (az első pár beetetős előadások után) és minden visszaáll a jol bevált formában.

Bár nem mondom azt, hogy pár ultramodern mű esetében, ne lehetne ezt érdekesen megoldani, de miért pont ilyen nagy klasszikusok kapcsán kapják elő ezt az ötletet, amiket még talán én is szeretnék az eredeti formájukban végignézni, ha lehetséges?!

[ Szerkesztve ]

XY

(#9) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ahogy a cikk iroja is irja: Mero jokivansagbol hozta el ezt a rendszert Magyarorzagra, semmi koze sincs a 28000 Ft-os jegyarhoz. Ha esetleg igenyesebben kiviteleztek volna, akkor talan fizetnek annyit erte, de igy...

essexboy

(#10) ch003067


ch003067
addikt

És akkor végül is ennek mi értelme is volt ? Mert szerintem semmi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.