Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamssss


adamssss
veterán

Csak nekem tűnik fel, hogy minden héten a megjelenő "húzó címeknél" ezt lehet olvasni: Remake, remastered, enhaced... Egyrészt örömteli, hogy játszhatóvá tesznek régi játékokat de talán még jobb lenne ha valami újítást is kapnánk főleg mostani időkben...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2) lili83


lili83
friss újonc

Ezen a héten egy, azaz egy darab remake várható. De amúgy is, szerintem a remake-ekkel nincs baj, csak a remasteredekkel.

(#3) oriic válasza adamssss (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem tudom, az elmúlt időszakban volt a Resi 3 Remaster, meg most az FF7 Remaster, ez nem túl sok.

Live-Die-Respawn

(#4) adamssss válasza oriic (#3) üzenetére


adamssss
veterán

Cod mw2? Most csak így első gondolatra...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Pc-re kimondottan szar játékok jönnek. Még azt a minimális jót, mindegy, hogy remake (FF7) is eltolták 1 évvel. :(
A Disaster Report 4: Summer Memories-al lehet teszek egy próbát azért.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) GreatL válasza adamssss (#1) üzenetére


GreatL
őstag

Főleg a mostani időkben mindenki az új konzolgenerációra fejleszt. A PC-s megjelenések meg azután fognak szállingózni, ha a konzolos bétatesztek véget értek.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.