Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hhenry


hhenry
őstag

Végre+ :C

(#2) hajbel


hajbel
addikt

Egyik hónap alulmúlja a másikat :(

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#3) saelin válasza hajbel (#2) üzenetére


saelin
veterán

Csak nem megvan már a Collection? Mert nekem igen, de ettől azért nem gondolom azt, hogy rossz játékokat kaptunk. A Borderlands-be jó sok időt bele lehet ölni, a Sonic pedig egy tök jó platformer. Ezzel a részével nem is játszottam... vagyis inkább mondjuk azt, hogy 10+ éve nem is játszottam Sonic játékokkal.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) Szakiii válasza hajbel (#2) üzenetére


Szakiii
addikt

Szerintem ez kifejezetten jó hónap, nekem egyik sincs meg de mindkettő tetszik

(#5) hhenry válasza Szakiii (#4) üzenetére


hhenry
őstag

Szintén így gondolom

(#6) Kokzor válasza hajbel (#2) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ez most jó hónap. Mondom úgy, hogy PC-n mindkét Borderlands megvan. Aki akcióban megvette a teljes csomagot, annak kellemetlen. Viszont akik nem játszottak még vele, jó játékokat kapnak most.

(#7) hajbel válasza Kokzor (#6) üzenetére


hajbel
addikt

Nekem is megvannak. Eleve fps-t csak PC-n szoktam játszani. Inkább az ingyenes játékok összeértéke az, ami miatt csalódott vagyok.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8) Kokzor válasza hajbel (#7) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Újabban ennél drágább játékok, egy évben csak párszor jönnek. MW Remaster után, ez az a hónap amire még azt mondom, hogy nincs miért szégyenkezniük. A többi hónap nagyon nem jött be nekem.

(#9) Jhonny06 válasza Kokzor (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mégis mit vársz? Minden hónapban a legújabb 20 rugós címeket? Emiatt csalódni erősen user error..

(#10) Kokzor válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Neked valami bajod van? Nálad van valami user error. Megmondtam, hogy nem jött be az elmúlt pár hónap. Ennyi. Én nem várok 20.000 Ft-os címeket. Viszont vannak olcsóbb játékok, amik bőven jobbak, mint amiket eddig adtak.
Viszont, ha várnék sem kellne belebrekegned, nem ingyen van az egy éves PS Plus.

(#11) hyperspace válasza Kokzor (#10) üzenetére


hyperspace
őstag

Legtöbben úgy állunk/nak hozzá, hogy a multi miatt kell fizetni a Plust, és mellé ajándékként járnak játékok. Az igaz, hogy nincs ingyen.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#12) Kokzor válasza hyperspace (#11) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Mondjuk csinálhatnának egy olyan szolgáltatást, amivel mondjuk harmad annyi lenne havonta és csak a multi lenne benne, felhőbe mentéssel. Viszont lehet túl sokan preferálnák ezt és a drágábbikat nem vennék. Az meg még gyengébb játékkínálatot eredményezhetne, a fullos csomagnál.

(#13) xsjado93 válasza Kokzor (#12) üzenetére


xsjado93
senior tag

Igazából ~17 ezer forintért kapsz 24 játékot, online játék lehetőséget és még egy csomó játékot olcsóbban tudsz megvenni digitálisan. Szerintem ez még mindig egy viszonylag korrekt ajánlat 😏

Your life is a lie.

(#14) Kokzor válasza xsjado93 (#13) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Majdnem 2 és fél éve fizetem és egy kezemen meg tudom számolni, hány PS Plus-os játékkal játszottam. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.