Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Hát persze, hogy jöhet! Mit gondolnak ezek magukról? :DD

plus ça change, plus c'est la même chose

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én osztom Dave véleményét erős ez így... :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) ldave válasza .LnB (#2) üzenetére


ldave
félisten

Ami tuti lesz jövőre az a Zodiac Age (FF XIII Remaster) és egy új XIV kiegészítő.

A Slime draws near! Command?

(#4) .LnB válasza ldave (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvastam amit a japcsi topikba írtál, egyet értettem vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) ldave válasza .LnB (#4) üzenetére


ldave
félisten

Jólvan, nem szoktam hozzá :)

A Slime draws near! Command?

(#6) .LnB válasza ldave (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyelek mindenre. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) VTom


VTom
veterán

Arról nincs pletyka, hogy a XV jön-e PC-re? :U

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#8) oriic válasza VTom (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A Final Fantasy VII: Remake első epizódjának, valamint a 15. rész PC-s portja 2018. közepén érkezik majd"

Live-Die-Respawn

(#9) ldave válasza VTom (#7) üzenetére


ldave
félisten

Pletyka mindig van, de azzal sokra nem megyünk.

A Slime draws near! Command?

(#10) VTom válasza oriic (#8) üzenetére


VTom
veterán

Buta vagyok.. :(

Köszönöm, ez szuper hír. :C Nagyon tetszik az előzetesek alapján. Még egyik részt sem próbáltam, de ez megfogott.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#11) nonsen5e válasza VTom (#7) üzenetére


nonsen5e
addikt

Legutóbbi hivatalos álláspont az, hogy ha úgy látják, akkor jöhet majd PC-re. Egyáltalán nincs kizárva, de megerősítve sincsen, hogy lesz. Ha kiadnák, akkor az egy technikailag sokkal fejlettebb játéknak csinálnák meg PC-re, nem csak egy szimpla portot adnának ki.

JV: You mentioned the possibility of a PC version. Will you release it a few months after the PlayStation 4 and Xbox One versions? Is it something you want to do at all?

HT: I’m quite positive about the idea of ​​developing a PC version, but I would like to make a very different project if possible. The reason I’m interested is that a PC version would propel the game to another technical level. I have in mind a version of Final Fantasy XV that is more technically developed. This version could incorporate things that we were forced to abandon because of the limitations of home consoles. With the PC, this would be an opportunity to release a version far superior in terms of quality and tech. That said, if we choose to develop this project, the development will start from scratch by doing research of what would be the best technology to use. It might not be a simple port of the console version.
[forrás]

És több mint egy évet venne igénybe a portolása.
[forrás]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A XIII első része mai napig ott váratja magát a végigjátszásra a gépen. Egy idő után idegesítően nehéz a BOSS-ok elleni küzdelem, el is elakadtam egynél és nem a lustaság miatt, mert nekiállnék én akár 10X-is, de folyton a több perces át(be)vezető cutscene-el kezdi újra, ami marha idegesítő csak ezért XIII-ik :D alkalommal is végignézni, mielőtt elkezdődne maga az akció és sehogy se lehet át skipp-elni rajta. :(( :( Az Ok, hogy büszkék a cutscene-ek minőségére, de miféle mechanika ez?!

Szek.: a szériának melyik -korai- részei voltak még körökre osztott jellegű taktikai mechanikájúak?! Vagy volt ilyen egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

(#13) zannza válasza SunMount3r (#12) üzenetére


zannza
csendes tag

Számomra a XIII az nem nehéz volt, csak borzasztóan unalmas, pedig próbáltam szeretni. Kevés kivételtől eltekintve csak egy irányba lehet menni, és csak csaták jönnek egymás után. A XII openword jellegű megoldásához képest számomra hatalmas visszalépés volt.

(#14) bozont


bozont
veterán

Most tényleg szétbontják a Final Fantasy VII: Remake-et? Nehéz lenne egyben kiadni? :W

(#15) noPublicFG válasza bozont (#14) üzenetére


noPublicFG
senior tag

A történet elég hosszú, és túl nagy méretű lenne. Állítólag.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#16) NandorHUN


NandorHUN
addikt

FF XIII kiadása után (amit 5 évig készítettek) azt mondták, hogy egy FF VII Reboothoz legalább 2x ennyi idő kéne ezért nem készítik el.

Jövőre, de szerintem még 2018-ban se jön egyenlőre a VII remake.
Inkább adnának ki addig egy VII Crisis Core Remake-et , az megvan gyorsan és nagy konzolra még egyszer se lett kiadva. Vagy nekikezdhetnének a XV PC-s porthoz.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#17) oriic válasza bozont (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt már hónapok óta lehet tudni.Nem sokkal bejelentés után már volt róla szó hivatalosan.

Live-Die-Respawn

(#18) predakon válasza oriic (#17) üzenetére


predakon
őstag

Es mar akkor is bullshit szagu volt :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#19) ldave válasza predakon (#18) üzenetére


ldave
félisten

Nomurára bízták, ez nálam annyit jelent, hogy sose lesz kész.

A Slime draws near! Command?

(#20) oriic válasza ldave (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 ;]

Live-Die-Respawn

(#21) penge111 válasza SunMount3r (#12) üzenetére


penge111
addikt

A sériának ezen részeiben van körökre osztott harc: Final Fantasy I, II, III, IV, V, VI VII, VIII, IX, X, X-2

Amúgy az FF VII, VIII hoz létezik magyarosítás is. Idén pedig megjelent az FF IX, és FF VI-hoz is. Váleményem szerint az FF VI magasan a legjobb része a szériának, aki nem betegesen grafika függő az tudja miért :) Kb. nálam ez a sorrend 1. FF VI, 2. FF VII, 3.FF IX minden részt végigvittem, kivéve az online-okat és a mostani Ps4-est :)) Jelenleg is a telcsin csücsül, az FFVI magyarul, mert a japán vágatlan változathoz készült a magyarosítás, és hát van bár benne pár érdekes részlet! Ezt a rész kb 4*, vagy 5* pörgettem ki.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#22) szupermacs válasza SunMount3r (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Az első 2 rész biztosan ilyen. Még NES-en vagy SNES-en voltak ilyenek, meg GameBoyon. Azok a részek bejöttek, a többit viszont már egyáltalán nem ismerem.

(#23) Barret001


Barret001
addikt

A legjobb részek playstationra jöttek ki,mégpedig az 1-es re! Nem dícsérem a sorozatot,de nálam numero 1 :D
Sajnos a sokadik végigjátszásnál már romlik az élmény,ennyi a gond összesen :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.