Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Tetszik az alaplap. A 10Gbps kihasználása is meg lenne oldva, ha hozzám vágnának egyet. Igaz csak részben, mert a hálózat adott, csak a lemezteljesítményt kellene hozzáigazítani.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2) M107


M107
addikt

:R

980 TI ide vagy oda a mosteni pc-s bughalmazok mellett mégha utánam vágnák sem kellene, eladnám valami hülyének és az árából, inkább vennék valami nagy SSD-t.
Többet ér mint ez. Jó fejlődik a technika, de sajnos a sok PC-s bugos játék nem érdemli meg.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#3) Divi válasza Petyyyyy (#1) üzenetére


Divi
aktív tag

Otthonra 10 gigás netet építettél?

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#4) sanzi89 válasza Divi (#3) üzenetére


sanzi89
addikt

Szerintem csak helyi hálót, de akkor is szép. :)

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#5) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó cucc,de az átlagnak felesleges. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) ricinus13


ricinus13
senior tag

Audiofil a f*szom vége... Megnézném mit művel ez egy rendes 600ohmos fejessel. Adatokkal dobálózás az megy. Ez a TPA6120 nem egy nagy eresztés. Az LM4562 meg ugyanúgy nem ér sokat.

[ Szerkesztve ]

(#7) tailor74


tailor74
őstag

Az alaplapot elfogadnám, nagyon bejövős. Mondjuk a vga-t is, aztán majd eladnám. :D

De van egy olyan érzésem, hogy ezek a hardverek gazdag vérpistikéknek készültek.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#8) Szergely83 válasza M107 (#2) üzenetére


Szergely83
tag

Nem kötözködésképp, de mivel használnál ki egy nagyméretű SSD-t?

[ Szerkesztve ]

(#9) sanzi89 válasza Szergely83 (#8) üzenetére


sanzi89
addikt

Egyszerre futtatnék minden Windows rendszerből egy példányt virtuálisan és máris kevés. ;]

De viccet félre téve, az otthoni "tanulós" home szerveremen jelenleg 6 VM-ben fut S2012, és szűkös a 240-es SSD.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10) Sleeper987


Sleeper987
csendes tag

Tök jó hogy ma már mindenre ráaggatják a high end meg audiofil jelzőket. Már szinte rá sem nézek ezekre a hangzatos hirdetésekre. Időről időre azért nem árt halkan megjegyezni, hogy az audiofil nem egészen itt kezdődik. Ha hinnék a számoknak rohannék lecserélni a Micromega Mydac-ot, de inkább a fülemre hallgatok. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) M107 válasza Szergely83 (#8) üzenetére


M107
addikt

:R

Jó kérdés :

Amit sokan elfelejtenek :

Van egy 120 GB SDD és egy 512 GB SSD.
S van a Wear Leaving.
Minél nagyobb az SSD annál tovább tart mert többet lehet rá írni a Wear Leaving miatt.

Később használódik el a tárterület mert nagyobb logikusan. Oprendszer esetén ez több 10 év.
Mivel az SSD rendszergyorsításra van kitalálva (elméletileg) persze minden másra is lehet használni.... így minél nagyobb annál tovább tarthat, a nagyobb tár hely miatt is.

240 GB dupla 16 év, 512 GB 32év a TEC persze csak ha oprend és csak az használja, játék no torrent stb-stb szintén nem.
UI:

Persze ha a vezérlő közbe nem szól, mert az bármikor elhalálozhat !!!!

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#12) Szergely83 válasza M107 (#11) üzenetére


Szergely83
tag

Most cseréltem le a lassan 5 éves 96GB-os Kingston SSD-met. Baromi sokat használtam, de hibátlanul működik, viszont ennyi idő alatt több mint duplájára nőtt az SSD-k sebessége úgy átlagban. 10 év távlatában tervezni számítástechnikában szerintem butaság, ha nem is használódik el a hw, egészen biztosan elavul.

(#13) lezso6 válasza M107 (#11) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, a nagy SSD cellái többet bírnak, csak ez sajnos mit sem ér, ha a vezérlő hal meg. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) Reggie0 válasza lezso6 (#13) üzenetére


Reggie0
félisten

A cellak ugyan annyit birnak, csak mivel 2x annyi cella van a rendszerben ezert 2x annyit lehet ra irni mig tonkremegy, viszont mindenkinek kb. konstans a napi irasi mennyisege ssdtol fuggetlenul(na jo ez a nagyon kicsiknel azert valoszinuleg nem igaz).

(#11) M107: Wear Leveling.

[ Szerkesztve ]

(#15) UnknownNoob


UnknownNoob
tag

Valaki árulja már el, hogy ez mivel jobb, mint egy Sabertooth egy mezei GTX980 Ti-vel. Ha valaki mindenáron ennyit akar költeni alaplapra és GPU-ra, az már vegyen X99-t és vízhűtést az Nvidiához.

Ha anyuci kártyájáról megy, akkor csak az a lényeg hogy csillog-villog és rajta van a gamer felirat? :U

(#16) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez a hangdoboz vajon mit tudhat mondjuk egy szintén Asus Xonarhoz képest? Alaplapi csipogókkal eddig csak bajom volt, jellemzően túl halkak, ha a lejátszott zene túl halk, az életben nem fog abból rendes hangerő kijönni még fülesen se. A minőség meg ugye nem is kérdéses. Ez vajon milyen lehet?

(#17) #72042496 válasza Szergely83 (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Számomra csak akkor lehet igazán pörgős, illetve csendes egy gép ha minden SSD-n van. Aki osztja ezt a véleményt és ilyen gépet akar, az a nagyobb SSD-ket is szépen ki tudja használni. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) #16939776 válasza ricinus13 (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

+1

Kapcsoló üzemű tápról, VGA és CPU által jól megrángatott 12V-ról :N

(#19) lezso6 válasza Reggie0 (#14) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja igen, nem figyeltem mit írok. :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) Ubran


Ubran
tag

+1 a cimnek.

(#21) kpal


kpal
veterán

Esztétikuma perfekt.

(#22) beteg


beteg
őstag

Van értelme 1151 mellé DDR4-et tenni?

Csak futni kell!

(#23) IgnisFatuus válasza beteg (#22) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Most már vannak jó időzítésű DDR4-ek így azt gondolom van.

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#24) TESCO-Zsömle válasza M107 (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezért nem kell sz*r játékokkal játszani. El kell felejteni az ilyeneket, hogy: EA, UBI, Activision és mindjárt nincs annyi bughalmaz a palettán. ;)

Érdekes mód nekem a DeusEx:Human Revolution 0day jól ment, semmi crash vagy ilyesmi... Ki hitte volna... Minőségi fejlesztők minőségi játékait kell tolni a rókabőr vackok helyett és akkor minden rendben. Vagy szépen várni kell fél-egy évet, mire tényleg befejezik az uk-muk-fuk kiadott félkész bétát.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25) schawo válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


schawo
titán

Ez nem sima Xonar DX, hanem inkább Essence/Essence One szintűnek tűnik elsőre.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.