Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja

Hozzászólások

(#41) r-chee válasza r-chee (#40) üzenetére


r-chee
őstag

B@ssza meg a kutya!! Majdnem elvesztettem 660GB movie-t, ugyanis az eddig 99%-os kondíciós Samsung winyóm induláskor csak megállás nélkül kerregett. TC-ben nem is volt látható először, majd sokadik indítás után feltűnt, 660GB foglalt hellyel, de nem látható tartalommal. Szerencsére egy parancssorból kiadott chkdsk h: /f művelet helyrerázta a tartalmat. Sajnos a kondíciója leromlott 90%-ra. 17 gyenge szektor. HD Tune biztos kivillantana pár piros négyzetet. Ez meg fog halni :( . Biztonsági másolattal a háttérben nem aggódnék, de így...
A számítógéppel mindig csak a baj van. Sok drága hardver, melyek szívatnak a szoftverekkel egyetemben. Sokszor szívesen kivágnám az ablakon az egész pereputtyot, vagy eladnám a büdös francba, de hozzászoktam már, mindennapjaim szerves részévé vált a gép.
Ha behalt volna most a winyóm, 100%, hogy mérgemben kettévágtam volna flexel, de előbb kidobtam volna az ablakon a betonra :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.