Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja

Hozzászólások

(#3) r-chee


r-chee
őstag

Ma 8-kor keltem, ami nálam elég korainak számít :) . Kaja, majd irány gyógyszertár & bolt. Elgondolkodva tekintettem a Fő téren felállított ringis szerű alkalmatosságokra. Vajon hány évtizede fárad az anyag a tartó karokon? Egyszer majd kiderül.
Élmény volt kerülgetni cangával a sok "úttorlaszt", és főleg a sok barnatalpút. Most kivételesen fékezgettem közöttük, mert sokan voltak :D . De majd legközelebb.

10-től délig toltam egy kis COD4 multit. Az első két körben szinte csak "két lépés - halál" élményeim voltak. Utálom az airstrike-ot meg a helit - kivéve ha én küldöm az ellenre :) . Végére azért sikerült az első 3-ban topognom. Kéne még mit fejlődni e téren.
Lan-Party-ról is várok infókat, hogy mikor kerül megrendezésre. Legutóbb tavaly decemberben volt. Épphogy összeraktam arra a vízhűtésemet, meg egyáltalán a gépemet a sok fúrás, vágás miatt. Van még hova moddingolni, mert már elég lestrapált lett.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.