Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petyeka


Petyeka
csendes tag

Azért nyitottam ezt a témát, mert szeretnék segítséget kérni, és a hasonló fórumok eléggé halottak.
Szeretnék segítséget a következőhöz:
Van egy MSI MEDIA LIVE HTPC-m
Kb 2 hete kitakarítottam, kiporszívóztam. Azután csak úgy hajlandó elindulni, ha többször megpróbálom elindítani. Néha elsőre de néha csak 2. 3.-ra indul el. Olyan mintha, nem pörögne fel rendesen a proci venti. Amikor nem sikerül elindítani pörög de nem rendesen csak kb félgőzzel.
Létezik az hogy valami zárlat lett benne, vagy akkor el se indulna? Vagy véletlenűl pont most adta fel a harcot? Egyépként sikertelen indításkor semmi nem jön be képernyőn, de a táp elindul rendesen. Működéskor semmi baja nincsen, nem zavarog semmi.
Illetve az integrált videókártya illesztőprogija néha szórakozik, (fél évente kékhalál) de ez az eset előtt is megvolt és csak azután jöt ez elő mióta win7-et használok, mert semmilyen illesztőprogi nem tetszik neki legalább is rendszerfrissítés után, egy kicsit megbolondul aztán helyreáll, minden ok kb fél évig.
Az érdekesség a nem indulás és a videókártya közt, hogy mielőtt kitakarítottam, előző nap fríssített a rendszer.
Bocsi a regényért, de próbáltam részletesen leírni a dolgot.
Akinek van ötlete írjon.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2) CoolMan válasza Petyeka (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Kérdezd meg a Nem indul és mi a baja a gépemnek topic-ban.
Legközelebb kérlek, ne nyiss feleslegesen új topicot, hanem használd a keresőt.

Ezt zártam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.