Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  PQmagic 7.0 Pro problémák (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

Sziasztok!

Gyors segítségre lenne szükségem. Annyit akartam csinálni, hogy a 2 részre felosztott (6 + 24GB) vinchesteremet máshogy akartam felosztani (8 + 22). A mozgatásnál szétfagyott a gépem, így a nagy partíció eltűnt. Viszont PQMagic alatt PqRP statusban van, és úgy tűnik, hogy megvannak a cuccok, csak nem érem el. Légyszi segítsetek! Formázni nem szeretném, egyéb okokból...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) anulu válasza anulu (#1) üzenetére


anulu
félisten

A kisebbik még mindíg 6GB-os, de az megvan.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) anulu válasza anulu (#1) üzenetére


anulu
félisten

Ja igen, PQmagic 7.0 Pro

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) anulu


anulu
félisten

...jogos a topic átnevezés, de akkor is nagyon kéne a segítség! :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) L3zl13


L3zl13
nagyúr

PqRP ha jól tudom a PM saját átmeneti partíció formátuma. Mi megóva az elszált partíciót attól, hogy más progi beleírjon.
Ha legális a szoftvered (gondolom ez a helyzet) akkor talán még segítenek is a supportjukon.
Ha mégis magad szeretnéd megoldani, akkor. Először is valahogy mentsd le az egész vinyót hibás partícióval együtt. (RAID-ben tükrözéssel, DD-vel linux alatt vagy valahogy).
Utánna eressz rá egy Get Databack-et, vagy hasonló adatmentő progit.

Aki hülye, haljon meg!

(#6) L3zl13 válasza L3zl13 (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mi megóva -> Ami megóvja :))

Aki hülye, haljon meg!

(#7) anulu válasza L3zl13 (#5) üzenetére


anulu
félisten

7.0-hoz már nincs support a neten sem, magyar számot pedig nem találtam.

Linuxom kernel panicol, a VFS miatt :((( Találtam egy másik PQmagic topicot, ami abban benne volt, azt már megpróbáltam, de a Norton Ghost problémázik ezerrel, és nem tudok semmit kezdeni vele. Igazándiból 10-15 kép hiányozna nagyon, az előadásom miatt, és már fogalmam sincs, hogy honnan szedtem le azokat...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) tr00p3r válasza anulu (#7) üzenetére


tr00p3r
őstag

na ezt egyszer én is jól megszívtam. L3zl13-nek igaza van. GetDataBacket küld rá az mindent megtalál. majd mentsd ki a fontos cuccaid egy másik vinyóra ill. működő particióra. aztán PQmagicben ''delete partition'', create new partition és hajrá újra az egész. nekem sem sikerült az ''átmeneti'' particióba újra életet lehelnem.
de a GetDataBack csodákat művel!! :C

tr00p3r

(#9) biga válasza anulu (#1) üzenetére


biga
senior tag

Része a PQMagicnak a PTEDIT, (vagy ha nem találod, letöltöd az oldalukról) és az kezeli a PqRP-t! Az oldalukon van leírás is, hogy hogyan kell a PqRP-t javítani (visszaállítani) a PTEDIT-el. Hacsak nem a végén ált meg a dolog, visszaállítja!!!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#10) tr00p3r válasza biga (#9) üzenetére


tr00p3r
őstag

ezt jó tudni a jövőre nézve!

(#11) anulu


anulu
félisten

Leformáztam a francba! Nincs időt tökölni sajnos. Köszi a segítséget, a topic zárható... :(:(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) anulu válasza biga (#9) üzenetére


anulu
félisten

Próbáltam, nem sikerült, valami generálisan lett elb*szva... :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) anulu


anulu
félisten

...úgyis rendet akartam már rajta rakni :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) tr00p3r válasza anulu (#13) üzenetére


tr00p3r
őstag

annyit megért volna, hogy a GDB-rá mész és legalább a képeket amikre szükséged volt leszeded. má mindegy akkó!

(#15) anulu válasza tr00p3r (#14) üzenetére


anulu
félisten

mindegy... össz egy progi (Dr. Divx) kell újraraknom, mert a többi installált cuccom nem erre ment (nem véletlenül van még 3x120GB...)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) L3zl13 válasza tr00p3r (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Miért egy formázás ide vagy oda nem nagyon számít a GDB-nek. Szerintem még mindig esélyes a dolog. De ha nem akar vele szenvedni akkor...

Aki hülye, haljon meg!

(#17) ggx


ggx
tag

én is szívtam már partition magic-kel...
hihetetlen, hogy egy ilyen kényes területen dolgozó program ennyit hibázhat.
nekem is, és haveromnak is tolta már el particióját átméretezéskor, pedig a partició törmentesítve lett... van egyáltalán valaki aki ezt a feature-t már tudta normálisan használni????
most 8.0-t használok, de durván bug-os az is...
ha 4-5 műveletnél többet akarok egyszerre elvégezni, akkor hibaüzenettel elszáll...

(#18) Gonosz


Gonosz
csendes tag

Akad. Régebbi verziókkal már többször hibamentesen csináltam. Nem dózer alól...

(#19) ggx


ggx
tag

lehet hogy lassú vagyok de mi az a dozer?

(#20) Terminus_


Terminus_
aktív tag

Én is jártam már így, PTEDIT pikk-pakk megoldja a problémát, ahogy ezt már egy lelkes kolléga leírta.

-

(#21) Atlantis válasza ggx (#17) üzenetére


Atlantis
veterán

Többször megcsináltam, eddig minden gond nélkül. Őszinténm szólva csak most kezd világosodni bennem, mekkora volt a kockázat. Nem is tudtam, hogy ilyen bugos a PMagic.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  PQmagic 7.0 Pro problémák (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.